Polská sensation white již podruhé!

17. října 2007 v 18:20 | kasena
Po loňské úspěšné polské Sensation White, kterou jsme absolvovali jako úplně první Sensation v životě a navíc pouze s nejbližšími kamarády v zapůjčeném autě, jsme se letos plni očekávání opět vydali, a to ještě ve větším počtu (busem!), do Ludowe Haly ve Wroclavi. Cesta nám překvapivě rychle utekla, a to i přesto, že polské silnice jsou vážně strašné (a myslím tím opravdu strašné :-) ... ano, ještě horší než ty naše)!
Polská Whiteka, která byla již mou čtvrtou v pořadí, mě lákala nejen zajímavým line-upem, ale také možností zažít nové téma "Strom života". V holandské Amsterdam Aréně jsme si toto téma užili na Sensation Black a moc se nám líbilo, určitě třebas více než předcházející motiv Dreamcatcher. Nejen mé očekávání dalšího skvělého polského zážitku se nakonec opravdu naplnilo, a já se svými přáteli prožila další výbornou pařbu (zdravím celý bus :-)).
V Hale Ludowe tentokrát nedominoval - tak jako to bylo v loňském roce - atomový hřib, ale nádherný bílý strom, jehož větve byly rozprostřeny u střechy haly a pnuly se po celé kopuli. Výzdoba haly byla tradiční, podobná té české: bílá sukna kolem VIP lóží a po obvodu haly u střechy zavěšené velké bílé balónky. V průběhu večera vystřikovaly fontánky kolem otáčivého DJ-pultu v rytmu hudby. Výborné byly také ohňostroje, které sršely ze srdcí zavěšených u střechy haly, a výborně tak dokreslovaly téma Sensation. VJs vytvořili výbornou projekci, která po většinu večera zachycovala hrající borce v akci a průběžně se střídala s jejich jmény. Novinkou byl též projíždějí květ, který nahradil sevřené ruce ID&T. Tento květ byl tažen "delfíny" a všude kolem bylo hafo bublinek.
Line-up, jak už jsem říkala, vypadal opravdu velmi zajímavě! Party zahajoval výborný český DJ Michael Burian. Jeho set mě vážně zaujal! Zahrál podobně jako v Praze např. Underworld - Born Slippy, ale navíc zahrál třebas Alex M.O.R.P.H & Rank 1 - Life Less Ordinary nebo Paul van Dyk - Let Go.
Po Michaelovi následoval již zástupce polských DJs Angelo Mike spolu s Johnem Hetmondem. Tato dvojka nás hlavně potěšila písní Wamdue Project - King Of My Castle, samozřejmě v Sander van Doorn Remixu, nebo Marco V - False Light. Jako poslední před Megamixem se prezentoval jeden ze čtyř švédských houseových mafiánů Sebastian Ingrosso, který naservíroval také vážně výborný setík. Hned jako první track zahrál I Found You od Axwella, a pak už řezal jednu pecku za druhou: Faithless - Insomnia, Red Hot Chilli Peppers - By The Way, The Prodigy - Smack My Bitch Up a opět Underworld - Born Slippy. Během setu samozřejmě nevynechal svou produkci, a tak jsme se mohli vyřádit při pecce Umbrella, kterou vyprodukoval společně se Stevem Angellem. A celá hala, která byla naplněna takřka po střechu, skákala do houseových rytmů přesně podle svého bíle oblečeného "dirigenta"!
Po tradičním Megamixu, který byl opět doprovázen výbornou laserovou a ohnivou show, se nám ve vší parádě představil známý francouzský DJ David Guetta, který předvedl hodně podobný set jako v pražské Sazce. Samozřejmě nechyběl jeho velehit The World Is Mine, singl Love Is Gone (dokonce během setu hned 3x v různých mixech) nebo Love Don't Let Me Go. Ale samozřejmě nehrál jen svou produkci, takže jsme během Guettova setu opět pařili na Faithless - Insomnia nebo The Prodigy (tentokrát píseň Out Of Space). Po něm již následoval Markus Schulz, který na letošním Summer of Love v Pardubicích zahrál podle mého názoru best set. Ten ale v mých očích ve Wroclavi nepřekonal.
Celou Sensation White zakončoval známý holandský drtič Sander van Doorn. Sander nezklamal a zahrál snad všemi očekávaný Riff, dále např. Marcel Woods - Lemon Tree nebo Coldplay - Fix Me. Dokonce jsme se dočkali i přídavku, a to v podobě všeobecně známého tracku od Armina van Buurena - Control Freak, který zbytek znavených lidiček v hale (a nebylo jich málo) opět zvedl na nohy. Po Sanderově setu se čekala opravdu velká fronta na jeho podpis a fotku. Nikoho nezklamal a všichni, kdo si počkali, si své trofeje také odnesli. Dokonce i ochranka, pořadatelé a nachystaní uklízeči čekali, až Sander všem splní jejich přání.
Závěrem musím říci, že z mého pohledu se akce vážně vydařila, a já jen doufám, že za rok do Ludowe Haly opět všichni dorazíme :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama