Březen 2008

Top Hit 2007 podle XMAGu

31. března 2008 v 14:48 | kašena

Na začátku letošního roku XMAG oslovil profesionály a aktivní subjekty na elektronické scéně včetně hip hopu, aby sestavil anketu XMAG Top 2007 aneb top žebříček od top lidí, kteří dobře vědí, co se minulý rok dělo. Výzva k vyplnění celkem dvaceti kategorií putovala ženským i mužským zástupcům z řad DJs, promotérů, fotografů, novinářů, designérů, producentů, bookingových agentů, produkčních, PR managerů, módních návrhářů, VJs a dalších převážně z Česka a Slovenska, ale došlo i na zahraniční subjekty.

Kompletní (a překvapivé) výsledky dalších kategorií - top album, top cz/sk DJ, top cz/sk producent, top cz/sk objev, top DJ, top producent, top objev, top party, top klub, top festival, top label, top technologie, top móda, top film, top web, top fenomén a top osobnost - najdete pouze v XMAGu #99, který vyšel 25.3.2008.

Dnes poslední šance hlasovat v O2 DMA

31. března 2008 v 14:47 | kašena

Dnes o půlnoci definitivně končí hlasování v letošním ročníku O2 Dance Music Awards a tak máte poslední možnost podpořit svého oblíbeného DJe, party nebo třeba klub a zároveň vyhrát některou z dlouhé řady atraktivních cen. Slavnostní vyhlášení O2 DMA proběhne 18. dubna v Abatonu.

Hlasovat můžete zde http://www.danceawards.cz/dma

Creamfields Central Europe

30. března 2008 v 14:53 | kašena
Ohlédnutí za CREAMFIELDS ...
Live: ?, GusGus (Is), Booka Shade (Ger), Inina Gap (At), Monkey Business, Lakeside X, Monoriderz, Navigators, The Bridgeheads etc.
DJs: Sasha (UK), Ferry Corsten (Nl), John Digweed (UK), Andy C + MC GQ (UK), Funk D'Void (UK), Smokin Jo (UK), Sébastien Léger (F), Lexicon Avenue (UK), Michel de Hey (Nl), Kasey Taylor (Aus), Felipe (At), Wehbba (Bras), Javy Union (Spain), DisasZt (At), Preach (Can), Hot X (Hun), Dandy (Hun), Chriss of The Quassar (Hun), Corvin Dalek (Hun), Coyote (Hun), Kühl (Hun), Crazy Sonic (At), Lucca, Orbith, LaDiDa, Katcha, Jerry, Loutka, Agent, Sayko (live), Kaisersoze, Javas, Chris Sadler, Hyde, Josef Sedloň, Roman Rai, Džejár, Martin Hloch, Dan Cooley, Hydrophonic, Stepan Bruck, Michael C, The Fakes, Enrico, Pappi, Bon Finix, Antena, Béla En, Ibe, Texx, R.a.d.e.k., Holy, Michal Poliak, Michael Burian (nebude hrát) etc.
Speciality: 7 stages
Cena: 750 - 950 (předprodej) / 1.200
Web: www.creamfieldscentraleurope.eu

Dj Rush: Šíleně nesnáším zvukaře

29. března 2008 v 10:53 | kašena

Říká Vám něco jméno Dj Rush? Chystáte se v sobotu do Ideonu na "Rush is back" a chtěli byste se dozvědet o Isaiahovi něco víc? Pak jsme pro Vás připravili exkluzivní rozhovor s tímto statným Američanem!

Ahoj Isaiahu, díky, že sis udělal čas na tento rozhovor a rovnou začneme. Objasníš nám, prosím, kde jsi přišel ke jménu Rush?
Dj Rush, Dj Rush, kde jsem k němu přišel… Je to dlouhý příběh a dlouho jsem ho nemusel vyprávět a teď mě zase dostihl. Abych to zkrátil, jméno mám od přítele z Chicaga, který je také Dj a producent. Dlouhou dobu jsem používal jméno Dj R. V roce 1994 jsem odešel ze školy, abych mohl navštěvovat svého kamaráda, u něj tvořil muziku a hrál a nikdy jsem u něj nebyl pozdě. V podstatě jsem tam byl vždycky dřív, bez dechu a ve spěchu. Tak mi řekl, proč se vlastně jmenuju Dj R, když si můžu říkat Dj Rush (rush = spěch), protože pokaždé pospíchám a vždycky jsem všude dříve. Takže od té doby jsem prostě Rush.
Můžeš nám říct něco o svém dětství? Co jsi rád dělal kromě muziky?
Hmmmmm, koníčky kromě muziky v době, kdy jsem vyrůstal? No, bavilo mě kreslení, mohli jste mě vidět s tužkou a papírem někde v rohu domu, jak kreslím. Nechtěl jsem toho dělat hodně, jen kreslení a muziku a nikdy mě nebavily sporty, dokud mi nebylo 16 let. To jsem se dostal do wrestlingu, ale stejně pro mě byla na prvním místě vždy hudba a po ní kreslení… Jsem srdcem umělec.
Jak ses dostal k Djingu a produkci? Víme, že když jsi byl hodně mladý, tak jsi sám doma skládal hudbu, víš, jak to všechno vlastně začalo?
Byl jsem zvyklý poslouchat muziku kdykoliv jsem byl doma, moje sestra chodila po večerech na akce a byla vždy nadšená, takže jsem šel jednou s ní a "wow", byl jsem ohromený z toho, co jsem viděl. Vždycky jsem věděl o mixování, protože můj bratranec dělal mixy pro rádio, ale po tom, co jsem viděl všechny ty tančící lidi, bylo to jako "oh no sakra, tohle je to, co jsem postrádal." Hrát doma je jedna věc, ale rozvášnit lidi na akci je úplně něco jiného. Takže jsem seděl doma a čekal na každou příležitost, kdy jsem mohl se sestrou vyjít ven a užít si více tohoto nočního života. Máma nakázala sestře, aby mě brala s sebou, což se jí nelíbilo, protože jsem byl moc mladý a hlídat svého mladšího bráchu je opruz, ale stejně jsem nikdy nebyl s ní, ani s jejími kamarádama, sledoval jsem Dje a když ne tohle, tak jsem se vrtěl na parketu jako blázen… Bylo mi jenom 11, když jsem to tam roztáčel, hehe. Nic mě nemohlo zastavit od muziky a tím myslím opravdu nic. A od té doby jsem měl svojí cestu do tohoto zázračného světa. Už žádné sezení doma, hraní pro sebe a svojí rodinu, chtěl jsem objevit víc…
dj rush
Můžeš nám prozradit, jaký software a hardware používáš pro svoji produkci?
Heh, software? Co to je? :) Nejsem moc do softwaru, jsem zastánce hardwaru, mám rád věci pod kontrolou a říkat stroji, co má dělat. Miluju používání všech věciček od Korgu, Yamahy, Rolandu a basové mašinky jsou kostrou všech mých tracků. Věřím, že všechny songy by měly mít v základu basy, myslím, že je to část mých kořenů, takže cítím, že musím obsáhnout co nejvíce basů, jak to jen jde.
Pamatuješ si dobu, kdy jsi byl na vzestupu, Třeba svojí první rezidentní noc v klubu Reactor v roce 1989? Můžeš vůbec porovnat rok 1989 a 2008?
Nic se nedá a nikdy nebude moct porovnat s rokem 1989, protože z těch dob mám první a nejlepší vzpomínky. Teď mám nějaké dobré vzpomínky, ale nic není víc neuvěřitelné, než být ve svém domovském městě a cítit lásku všech lidí, kteří upřímně chápou, co dělám a o co mi jde… Při hraní můžu dělat věci, které nová generace nikdy nepochopí, protože pro ně je to všechno hlavně o perfektním hraní, jednotném stylu hudby, nebo prostě jen být lepší než další vystupující. V těch počátcích to bylo hlavně o tom pobavit se a zkoušet nové a jiné věci s muzikou a hraním… Když jsi udělal chybu, bylo to také něco speciálního, protože lidé cítili, že se snažíš... Dnes to máme jednoduché se všemi typy technologií, které nám pomáhají, aby se hrálo bez chyb nebo na 99,9% a tohle přímo nesnáším. V Chicagu to bereme jinak a to je to, co mi chybí a co miluji… Jsem šťastný tam, kde teď jsem, ale občas jsem zklamaný z reakcí lidí, kteří mají uzavřenou mysl…
Kdy jsi zažil svůj první velký zlom?
Největší zlom jsem měl asi v Evropě v roce 1991, když si jeden z mých songů vedl hodně dobře v Itálii a pak jsem byl pozván do Říma, bylo to tak úžasné, že jsem nemohl uvěřit svým očím. Byl to pro mě velký hudební šok - malý velký chlapec z Chicaga, letíc přes Atlantický oceán do zbrusu nového světa, spatříc vše co se dělo… To bylo úžasné.
Co je pro tebe víc? Být producentem, nebo Djem?
Asi bych řekl, že obojí je pro mě stejně důležité, protože jsem víc bavič, než jen Dj/producent. Můžu dělat show jako obojí a to mě moc baví. Vždycky dělám vše pro pobavení lidí a sebe sama. Vždycky jsme byli v rodině zvyklí se bavit, máma zpívala a tancovala, bylo to zábavné, moc jsme si to užívali. Takže s touhle minulostí to mám v krvi, bavit lidi…
Máš radši propagování vynilových nahrávek, nebo mp3? Je to velký rozdíl hrát z cd playerů a gramofonů, co máš radši ty?
Když můžu předvést svůj talent s 1 gramofonem, mixem a cd playerem, tak mám rád vše a jsem rád, dokud můžu hrát svojí muziku. Nebudu hrát z mp3 jen proto, že nepoužívám gramofon… Ale když hraju z mp3, je to jen z důvodu, že ta hudba není na vynilech. Nebudu ripovat vynily jen kvůli hraní. Rád překvapuji lidi s novou muzikou, nevydanými tracky, takže mám rád vše, mp3, nahrávky, cd playery… Jen abych pobavil…
Jaký styl muziky máš rád, samozřejmě kromě techna?
Jazz… Miluji jazzovou muziku, můžeš u ní odpočívat, můžeš si u ní pobrečet, vnímáš smysl té muziky… Není v ní nic, co by se nedalo respektovat, je to jen čistá zábava a kultura… Také jí miluji proto, že si můžu vychutnat nástroje a vážné, silné vokály… Prostě to miluji… Je to můj způsob, jak se uvolnit.
Jak se vede tvému labelu? Můžeme se těšit na něco nového a zajímavého?
Knee Deepu se vede v současnosti hodně dobře, můžete se vždycky těšit na talentované lidi a nové tracky… Těším se na povýšení labelu na novou úroveň, ale času dost, žádný shon a spěch…
Co je pro tebe důležité při tvorbě nových tracků? Je něco, co dodržuješ v každém případě? Kde bereš inspiraci?
Když tvořím muziku, jde mi to ze srdce… Nemůžu dělat muziku jen proto, že potřebuji vydat novou nahrávku, nebo že je důležité, abych udržel svoje jméno na výsluní. Když cítím, že na mě něco přichází, tak se snažím, co to jde, abych tu chvíli inspirace využil. Všechny moje songy jdou ze srdce, nebo z každodenního života, to je taky věc, která mě hodně inspiruje… To je to, proč se lidé vžívají do mých tracků a zpívají, nebo si je jen vychutnávají. Ale jediné pravidlo, které vždy dodržuji, je dostatek basů. Mám vždy alespoň 2 druhy basů najednou, abych tomu dodal ten správný směr a šťávu, což je unikátní znamení mé tvorby. Můžeš to cítit a slyšet, když se to hraje… Žádny jiný zvuk není stejný jako ten můj.
Procestoval jsi toho za svoji kariéru opravdu hodně. Jaká jsou tvá oblíbená místa a proč?
Japonsko… Strašně tuhle zemi miluji, lidé jsou zde moc úžasní a slušní, nikdy jsem si tam nepřišel jako cizí, i když jsem, jaký jsem… Jídlo je prostě úžasné, nejlepší, jaké jsem kdy měl. Miluji světla a ten barevný noční život… Je to jako být v animovaném seriálu, kde hraji :). V Japonsku se můžeš ztratit a znovu se nalézt, ať jsi jakýkoliv… Výraz je velkou součástí Japonska…
Jaký je tvůj největší úspěch v celé kariéře?
Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl žít z něčeho, co tak miluji, takže postarat se o sebe a svojí rodinu je můj velký osobní úspěch, protože teď můžu vrátit své mámě vše, co pro mě tenkrát udělala a pomohla mi dostat se tam, kde jsem a i teď mě stále podporuje a dává mi dobré rady, takže co udělám a vydělám se vždycky vrací domů, abych dal jí a své rodině lepší život, protože oni se vzdali spousty věcí, abych se já dostal sem. Takže není nic lepšího než se jim takto odvděčit.
Tohle bylo moc hezky řečeno… Co můžeme od tebe očekávat v budoucnosti?
V budoucnosti ode mě můžete očekávat mé staré dobré já. Budu dělat to co umím nejlépe - bavit lidi a užívat si maximálně života, protože časy jsou čím dál horší a tenhle svět je prostě na houby ve všech směrech. Jsem tak rád, že mám tuhle muziku, která mi od všech problémů pomáhá a tolik úžasných fanoušků a lidí, kteří mě podporují a milují za to, jaký jsem a co dělám pro hudbu. Tohle je potěšující a já mám rád každého z nich a nepřestanu pro ně tohle všechno tvořit, budu je pořád dělat na tanečním parketě šťastnými… Potřebujeme se navzájem, já si potřebuji udržet sílu a energii, abych se v tomhle světě byznysu udržel, a oni mě potřebují, aby si užili skvělé chvíle a ubránili se od dělání nesmyslů ve svém životě, protože často slýchávám, že jim moje muzika v životě pomáhá a tohle je to, proč beru bavení lidí tak vážně, protože oni se učí z toho, co já dělám, a to je fajn…
Můžeš nám říct něco o svém festivalu Mystery wonderland?
To je velká záhada, hahaha… Je mi líto, že musím říct, že jsme ho měli pouze jednou, je to velká záhada, že jsme nebyli schopni udělat nějaký další… Radši bych to ani nerozebíral… Nic špatného, jen by mě to stálo hodně energie mluvit o něčem, co se nebylo schopno zopakovat další rok…
Chystáš se zahrát v sobotu nějaký disco set?
Stále dělám disco sety, škoda, že jich nedělám i víc (jakože jiný druh muziky) a i v zemích, kde hraji normálně techno. Ale nyní jsem spokojený, že rozšiřuji svoje disco všude, kde hraji, nejsem hamoun :). Možná že v sobotu jeden dva tracky vměstnám :).
A jak vlastně očekáváš, že sobotní akce proběhne? Kolik lidí by sis přál, aby přišlo?
Ha ha, to je ale otázka, kolik lidí bych tak asi chtěl :). Budu rád když uvidím pár tváří, jak si užívají… Je super mít vyprodáno, ale na konci je důležité to, co probíhá během party a aby si to lidi užili. Vydám ze sebe všechnu energii, protože Česko miluji a jsem připraven udělat comeback a rozhýbat celé místo. Věřte mi, nic mě nezastaví… Chtěli jste to, tak to budete mít… A dejte si pozor, protože si pro vás přijdu.
Můžeš nám říct, kolik nedorozumění a problému jsi musel překonat za ta léta a co byl tvůj nejhorší zážitek? Například nějaký problém s organizací atp.?
Vážně šíleně nesnáším zvukaře, fakt že jo, omlouvám se… A oni mě také nesnášejí… Myslí si, jen pro to, že mají nějaký systém, že to půjde na všechny druhy muziky… Můžeš připravit zvuk na rockový koncert, ale na techno nebo houseovou party to bude nevyhovující… Když slyší první track mého setu, vrhají se na stage a dělají problémy. Levely jsou stejné, nejsou v červeném, ale oni slyší zvuk a panikaří a pak vzniká stres. Měli by se přizpůsobovat a učit se, kdo co hraje, jejich muziku a podle toho se rozhodovat, jak nastavit zvuk pro akci… Můj špatný zážitek byl, když jsme já a můj manažer dorazili na takovou party, byli jsme rádi a plni očekávání a připraveni na skvělý zážitek… Šli jsme na stage a zvukař na mě hned naběhl a stěžoval si na zvuk, že je to moc nahlas a že musím tohle a tamto, řval na mě a já jsem vůbec nechápal, co se to děje. Ještě jsem ani nehrál, jen jsem přišel na stage a už na mě začal řvát, aniž by věděl, co se bude dít (co budu hrát). Prostě Rush hraje pořádné hardtechno… Takže proto nemám rád zvukaře, můžou mi políbit můj tlustej, černej zadek, vážně… Držte se dál ode mě, pak já zůstanu dál od vás.
Dovedeš si představit, co budeš dělat za deset let, jakou muziku budeš hrát a jaký druh lidí bude chodit na akce?
O tom nikdy neuvažuji, protože vždycky říkám, že se nechám vést muzikou. A až ten den přijde, uvidí se (a my uvidíme), co se stane…
Jaké místo je ti bližší, Chicago, kde jsi vyrůstal, nebo Berlín, kde teď žiješ?
Chicago, nebo Berlín? Chicago je můj domov, moje místo narození, mí lidé, můj vzduch, moje kultura, moje místo oslav, plné krásných lidí. Můžu se jen tak procházet, aniž bych se musel bát posměšků od ostatních jen pro to, že jsem nějak odlišný. Vždycky bych si vybral své město, protože ho mám v srdci a nic to nemůže změnit…
Díky za tvůj čas a za úžasný rozhovor, těším se na sobotu a přeji hodně štěstí! Zároveň chci poděkovat i Sonje za pomoc.

Tiesto’s Club Life Episode 052 (28-03-2008) - ke stažení

29. března 2008 v 10:43 | kašena |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Total time: 1:53:32
Total size: 259MB
Quality: 320kbps
Date: 28-03-2008
======================
Hour 1 - 56:59 min
01. Kane - Catwalk Criminal (DJ Pop Remix)
02. Ian Carey - Keep On Rising (Jerry Ropero Remix)
03. Ossie - Farewell
04. Pryda - Pjanoo
05. JASEfos feat Claire Van Der Boom - Do What You Want (MAx Graham's Afterhours In Montreal Remix) [Tiesto's Classic]
06. 4Mal feat Corey Andrew - Computer Parts
07. Hybrid - Finished Symphony (Deadmau5 Remix)
08. Andrea Britton meets ROMi - Believe in Me
09. Mark Pledger & Matt Hardwick feat Melinda Gareh - Fallen Tides (Mat Zo Remix)
10. 4 Strings - Take Me Away (Into The Night) (Re-Ward Remix)
11. Cape Town - Percivalesque

Hour 2 - 56:32 min
15 Minutes Of Fame - Orkidea
01. Orkidea & Lowland - Masochrist
02. Orkidea - ID
03. Orkidea - Metaverse (Gareth Emery Remix)

Back With Tiesto
12. Workidz - Washmachine
13. Oliver Twizt - Do The Monkey (Bart B More mix)
14. David Forbes meets Michael Paterson - Teknika (DJ Remy mix)
15. Soliquid - Defribillator
16. Joost van der Vleuten - Chemical X
17. Gianluca Motta - Berlin (Funkagenda's Bow Chika Wah Wah mix)
18. Eelke Kleijn - On The Edge Of Forever
19. Funabashi feat. Angelina - The Shelter (Steve Nomac mix)
20. John Dahlback - Blink (D.O.N.S. & DBN Chainsaw mix)

kód:

kód:

kód:

________________

XMAG se ohlíží za r. 2007

29. března 2008 v 10:40 | kašena

Číslo od čísla to jde pomaleji, ale úctyhodný 100. zářez se pomalu blíží. Jaké je to, co má na obalu #99 / 2008?

Obálka pochází ze slavného grafického studia Tomato, které stojí za grafickou úpravou třeba slavných alb od Underworld. A právě této partě je věnovaný rozsáhlý materiál. Na DVD vyjde záznam z amsterdamské Sensation White 2006, na CDs vyjdou hned 4 tranceové mixy (Gabriel & Dresden - Sensation, Marco V - XMAG Mix, DJ San - Transmission a Angelo Mike - Creamfields), ale největší zábavu slibuje Smash, který mají na svědomí Machine Funck.
Podstatná část čísla bude věnovaná rekapitulaci 2007 a to včetně ankety mezi osobnostmi, kteří ji formují. A minulého roku se nakonec týká i článek o dubstepu, tedy "nejvybasssssovanějším stylu současnosti". Diskuse: Neo-Brno, aneb další pokus zmapovat tohle u kluků z východočeského venkova ne zrovna milované město. Tak snad to tentokrát vyjde :-). Časák hledej u svého novinového dealera.

Rozhovor: Orbith k party Electroma

27. března 2008 v 16:27 | kašena
Tento pátek 28.3. se uskuteční velká premiéra nové noci českého electro dje číslo jedna, a jednoho z nejoblíbenějších českých djs vůbec, dje Orbitha s názvem Electroma v pražském klubu Retro Music Hall. Máme pro vás rozsáhlý exkluzivní rozhovor právě k této příležitosti. Dozvíte se o jeho produkci, osobním životě, cestování i připravovaném dalším díle party Electroma.

Ahoj Aleši. Dlouho s Tebou žádný rozhovor nevyšel, takže tenhle vezmeme co nejlépe za pačesy. Co je u tebe nového doma? Nějaký nový děti na cestě nebo tak ;)?
Ahoj, děkuji za optání, nového je doma docela dost - v prosinci minulého roku jsme se stěhovali a s tím bylo samozřejmě hodně starostí, zkrátka to bylo opravdu vyčerpávající, kdo se někdy stěhoval tak ví, kdo ne, tak mi dá jednou za pravdu. Děti mi bohatě stačí dvě, víc bychom jich asi nezvládli (psychicky). :)

Co nového pracovně, co produkce a tak?
Pracovně jsem neustále o víkendech na party a baví mě to pořád stejně jako před 12 lety, až se tomu sám někdy divým. S produkcí je to teď bohužel trochu špatné díky tomu stěhování, takže na to nebyl vůbec čas. Ale už jsem si na studio vyčlenil měsíce: duben, květen. Nehledě na to, že při poslední návštěvě Francie jsem se seznámil s lidmi, kteří pracují v obrovské agentuře, která vlastní několik labelů, kde by byla potencionální možnost vydat moji hudbu a to je pro mě veliká motivace do budoucna právě při zmiňované produkci.

To mi pořád připadá, že toho moc neděláš;) jak vlastně vypadá tvůj týden?
Upřímně jsem djská výjimka, přes týden mám opravdu hodně práce. Každý den ráno vstávám v 6:30 s železnou pravidelností, vypravím obě dvě děti do školy a školky. Potom poslechnu novou muziku na netu, naobědvám se a většinou mám odpoledne trénink s malými dětmi ve fotbale. A v podstatě se dá říct, že se u nás doma všechno motá kolem hudby a fotbalu :))

A jedna taková vzpomínková :-). Od kdy a jaká byla tvoje první bookingová agentura a kdy a proč jsi z ní odešel? Máš k tomu i nějakou zajímavou (pikantní) historku? Po těch letech by si už i něco mohl čtenářům vyklopit :-)
Hahaha, moje první bookingová agentura byla z Moravy - LUNAR, patřila Nikolovi Sochatzimu, bylo to v roce 1998 - pro ty kteří neví, tak to je ten černovlasý dlouhán, tenkrát ještě hubený jako nitka, v současnosti namakaný jako současný guvernér Kalifornie Arnold S. Nicméně Nikola mi v začátcích na Moravě hodně pomohl, takže na něj nemohu říct nic špatného. Možná, že v té době na můj vkus tlačil moc Dje Pietra a Leo Lycru a já byl až jako třetí housle, to mě tenkrát docela štvalo, ale všechno špatné k něčemu dobré a tak jsem v roce 2000 z Lunaru odešel samozřejmě za lepším bookingem k Aleši Blehovi, který mě zastupoval snad do roku 2003 a musím uznat, že mi také hodně pomohl a na jeho party v L klubu a pardubickém okolí vzpomínám s úsměvem dodnes, byla to zkrátka super doba.

Měl jsi za poslední dobu nějaký zajímavý hraní? S kým, kde a kdo ti to sehnal?
Zajímavé hraní je slabé slovo, za poslední půl rok jsem měl možnost navštívit dva španělské velkokluby Aduana a Macumba, kde jsem si opravdu excelentně zahrál, toto hraní mi sehnal můj současný externí manager Pavel Tesař. A také hraní ve Vídeňském klubu Flex a belgickém H20, to mi pro informaci sehnal můj druhý externí manager Roman Tomáš Ondráček. Všechny bookingy byly skvělé, v zahraničí jsou lidé zvyklí na party na aktuální světový sound, takže si hraní můžeš opravdu pořádně vychutnat.

Kolikátej skončíš v anketě DMA? ;)
Do čtvrtého místa s tím, že ten čtvrtý budu já :)

V podstatě se po dlouhé době vracíš zpátky do Prahy s rezidentní nocí. Jak vlastně s odstupem času vnímáš celou tu zbytečnou aféru, která ukončila tvou rezidenturu na pražské Elektře? Stojíš si furt za tím, co a jak jsi napsal? A jaktože si nedostal "padáka" z té brněnské? A postihlo to nějak i tvé další bookingy?
Samozřejmě na hraní v Praze se moc těším a doufám, že vyjdou tak, jak mají. Co se stalo v Roxy je mi moc líto, zvláště potom všem, co jsem tam kdy zažil. Je opravdu vidět, že slovo vděk v Roxy asi neexistuje (tím nemám namysli celou Roxy crew, ale konkrétní lidi). Naopak jsem tam přišel do styku se super lidmi, jako byl David Urban, Lenka Senová, Michal Walterstein... Aktuálně jsem to už nějak přešel a hledím opět vpřed. Celá ta aféra mi připadla přitažená hodně za vlasy, vyjadřovat se k ní už zpětně nebudu, myslím, že po tom všem už to snad ani nemá smysl. Co se týká dalších bookingů, tak kromě Roxy mě nikdo nikde neodmítnul. Víš, my jsme takový "švejkovský národ". Spousta lidí potom za mnou na party chodila a plácala mě po ramenech, jak jsem to dobře napsal - a to i z řad promotérů, managerů, djs, ale na plno to nikdo z nich neřekne, naopak na veřejnosti budou ještě říkat, jak jsem napsal strašnou věc - to je na tom docela úsměvné. V Brně jsme taková rodina, nikdo si tam na nic nehraje a vedení klubu se k tobě nechová arogantně, po celé té kauze jsem šel samozřejmě v Brně na "kobereček", ale o všem jsme si v klidu bez emocí povykládali a já vše vysvětlil a řeklo se jedeme dál.

Teď to bude rezident světoznámé párty "In Bed With Space" z klubu Ibiza Tim Royko, v červnu to bude, pro Čechy dozajista nezapomenutelný Hardy Hard z Electric Kingdom. Koho by sis přál jako hosta na podzimní plánované pokračování Electromy a proč?
Vzhledem k tomu, že v současnosti je pražské publikum v klubech docela komerčního rázu oproti Brnu, tak bych na Electromě neexperimentoval tak jako v Brně a zval především známější jména, například : Micha Moor, autor hitu Space, Francouze Sebastiena Legera.. :)

Jak tak píšu ty otázky, tak mě tak napadlo, že by mohl být docela zajímavý průzkum, ptát se známých lidí, a to ty jsi, na "a co drogy?". Tak si říkám, že už i když ten Langer přiznal, že si dal jointa, tak by se o tom ostatní nemuseli tak bát mluvit ;). Vzpomněl jsem si totiž, jak si tu byl předposledně s tím hostem, co tu měl s sebou ty kámoše, že měli u sebe skoro všechno……...(mdma, kokain, speed, ketamin). Já to pro jistotu vyzkoušel vše :-). Takže k té otázce. Jaké máš zkušenosti ty?
Moje zkušenosti jsou takové, že nejsou větší, než menší a tím pádem můžu říct, že se k tomu nějak obzvlášť nemusí věnovat velká pozornost a rámcově to nestojí ani za řeč.

Napadá Tě něco, na co jsem se tě měl zeptat a nezeptal? ;)
Snad jen připomenout fakta:

Electroma 28.3. Retro Music Hall, Praha
Djs: Tim Royko (aka Tim Le El, www.timroyko.com, DE), Orbith (www.djorbith.com), Martin Frank (www.martinfrank.org), Joshek (www.electrodjs.cz).

Electroma 6.6. Retro Music Hall, Praha
Djs: Hardy Hard (www.electric-kingdom.de,

Pavel Krejdl: Nevím, co bych dělal za gramcema v 55 letech

27. března 2008 v 16:22 | kašena

Pavel je jedním lidí, kteří byli u úplně prvních akcí, které se tu konaly, takže se bude trochu vzpomínat a srovnávat a řeč dojde i na to, jací jsou jeho oblíbení producenti a proč si tohle nepřečteš na jeho webu.

- ian: Ahoj Pavle, nevím jak začít, třeba takhle: na úplně první akci, na kterou jsem kdysi dorazil, jsi shodou okolností hrál právě Ty a Martin (Agent). Už je to opravdu spoustu let, řekl bys někdy před více jak 10 lety, že budeš v roce 2008 pořád stát za gramofony?
- Pavel Krejdl: Ahoj. No abych řekl pravdu, tak nečekal, ale to spíš proto, že sem nikdy moc nepřemýšlel co se týče hraní dopředu. Možná je to díky tomu, jak sem působil na taneční scéně už od samého začátku, tak sem ani nečekal takový boom, a to vlastně ani ten můj :).
Vzpomínáš si, jaká byla úplně první party - kde se konala a kdo na ni hrál?
Jasně... bylo to v klubu u Zoufalců což byl vlastně klub, který sme s kamarádama postavili z ničeho :))). Nacházel se v centru Prahy u Staromáku a tenkrát tam hrál Loutka, myslím s Belgičanama. Byla to v půli noci přesunutá akce z jiného prostoru, kde to rozehnali policajti... To byl opravdový začátek a je tomu 15 let :)).
Jak jsi mi už dřív řekl , dnes se živíš a pracuješ v úplně jiném oboru, DJing je pro Tebe jen koníček. Co Tě za gramofony drží?
Neuvěřitelně pozitivní a asi i duchovní cítění, které mám, když za to vlezu. Naplňuje mě mixování a hlavně přetváření a neuvěřitelná individualita, se kterou se dá taneční hudba po technické stránce prezentovat lidem. Pořád vynalézat a přetvářet jednotlivé tracky a hlavně sem zastánce rychlého a přesného mixingu a zjištuju, že čím déle se DJ věnuje hudbě s láskou, tak tím je lepší a o to jde. Na druhou stranu nevím, co bych jako dělal za gramcema třeba v 55 letech :). To už asi s našim stylem života bude trochu komplikovanější a hlavně kdo z mladých lidí by chtěl koukat na dědečka za gramcema. že :))? Muzika pro mě není chvilková milenka, ale celoživotní láska jako třeba pro sportovce sport. A tak to má být, myslím. Jde o tu energii, kterou mi to dává.
Jak se podle Tebe taneční hudba nebo vůbec kultura za tu dobu, co jsi začal hrát, nejvíc změnila?
No poslední 2 roky je to pro mě docela šílený pohled na taneční scénu. Původně si pamatuju akce, kde sem hrál s Loutkou, Pavlem Bidlem a třeba Aifelem nebo Petrem Braunem. To bylo úplně skvělý a lidi se vždy skvěle bavili. Nehledě na to, že většina z lidí se celý týden na ty akce brutálně těšili a bylo jim to jedno, že na začátku akce se hraje house a po něm ráno nastupuje Kill Bill Krejdl, který to tam rozjel na úplně jiné obrátky. Lidi se prostě bavili hudbou a komunikovali mezi sebou. Pak se to rozdělilo na house party a techno party a to byl čas, kde sme se s Loutkovcema rozdělili a já jako v tu dobu snad jediný zastánce techno stylu sem začal hrát na větších parties s techno DJs jako byl tenkrát Westbam atd. A teď? Fakt sorry, ale je to hrůza na jakou kolikrát povrchní a nepropracovanou hudbu v pomalu amatérském nebo nacvičeném podání se spousta lidí baví. Hlavní styl hudby na nynějších akcích já prostě nemám rád a vůbec nic mi ty velký akce neříkaj. Myslím tím natolik, že se tam většinou ani nejdu podívat. Zůstávám věrný technu a minimalu atd.
Jak se díváš na party realitu, že se tam lidi chodí často jen "předvádět", nechat se vyfotit, pak stráví pondělí hledáním své fotky na netu, aby si ji stáhli do počítače a nahráli na svůj profil do libimseti? Ne že by se dřív chodilo jen za hudbou, ale pod slovem zábava se často myslely i věci trochu jiné :-).
Tak to máš přesně pravdu... to nechápuuuuu. Kdo je to naučil :)))? Hajzlíky.
Když jsme se na rozhovor připravoval, zarazilo mě, že třeba v současné době Ti nefunguje web, že nemáš třeba ani profil na iDJ nebo MySpace. Na jednu stranu nerozumím DJs, co se někam pořád cpou, na druhou stranu web, třeba jen jako zpětná vazba a pro reakce fanoušků, je nutnost. Nebo ne :-)?
Asi máš pravdu, ale před 2 lety sem si dal docela emoční bombu, když sem najednou viděl jak i hudební servery a další media, které se točili okolo techna najednou píšou jen o těch srancích a propagujou je jen, že je to in. O technu se najednou přestalo pomalu mluvit a díky neustálé podpoře těch euro trancových akcí přestali skoro techno akce existovat. Spousta lidí se je bojí uspořádat, protože ani nepřijdou lidi, a já se tak nějak vnitřně nasral a řekl si, že vlastně nevidím důvod, proč se vlastně dál zviditelnovat, když o to vlastně ani nikdo moc už nestojí. To je takový můj pocit a třeba se pletu. Fakt je, že nejlepší akce sou naše privátní kovoshrot akce a to něco dokazuje :))). Ne nechci aby to znělo nějak zle, ale prostě sem ty svoje stránky zrušil a vlastně se moc nezměnilo. Ten, kdo mě zná a chce, abych pro něj někde hrál, tak se vždy rád domluvím, ale taky mám už nějaký ty léta odkroucený a je čas se taky trochu zajistit do života a ne přežívat jako bohém :))).
Pořádáš tedy ještě "poloprivátní" parties nebo už skončily?
Jo jo jasně, že ano kovoshrot akce, ale díky mé managerské aktivitě u jedné společnosti nezbývá moc času, ale ano pořádáme a sou čím dál lepší.. Všichni se tam znají a tam, kde to děláme, sou vždy spokojení, protože mají velké tržby :))). Takže mi si dobře zapaříme a majitelé klubů nemusejí počítat, kolik set litrů sodovky tam prodali :)).
Tak na Tvém webu se to nedovím, takže jaké máš v současné době oblíbené producenty?
Stále u mě vede Mills, Steve Rachmad atd. Mám rád propracované a zaroveň i melodické techno, ale i taneční minimalové tracky a třeba i old hip hopové tracky, ale jména... to chcete po mě moc :))). jeden z kvalitních producentů je třeba Joris Voorn, to je frajer!!
Která deska nemůže chybět v Tvém record bagu?
Asi Rolando
Co potřebuješ mít připraveno za techniku, abys odehrál perfektní set?
Potřebuju k tomu většinou tak 2 až 6 hodin času doma u gramců, kde si prostě jen tak hraju a přebírám desky, a pak ty, co zůstanou na boku, dám do jednoho většinou ale dvou kufrů nebo bagů, a pak už jen těžce improvizuju. Nikdy nemám ani jednu desku předem připravenou, jak budu hrát. To je na tom to nenapodobitelné, a proto mě to taky tak naplňuje a drží tak dlouhou dobu.
Nikdy jsi nepatřil k největším ranařům a občas jsi zahrál i tech-houseový set, teď budeš stát na 1 stagi s DJs jako jsou Rush, Marco Remus nebo goLPe. Dokážeš si představit, že bys místo toho měl roztancovat lidi na stagi, kde hrají Dan Colley, Airto nebo SkOOczech?
Jasně to je moje taková specialitka hrál třeba i no housové akci jinačí hudbu. S tím nemám ani tak problém. Pamatuju třeba na Loutkovu akci v Roxy, kde sem hrál house. No ono totiž, když hraju house já? Tak to vlastně ani house není, ale tváři se to tak. Většinou hraju tech housové tracky s prvky jako saxofonek, klavírek prostě rychlejší, ale melodický a groovy.

Tony Haze: "Češi jsou písničkovější"

26. března 2008 v 16:06 | kašena

Přináším Vám profilový rozhovor s hlavní hvězdou pátečního Meccamixu. Tony Haze pracuje již osm let pro klub Space Ibiza, jeden z nejznámějších světových klubů, který je mimo jiné proslulý snad nejdokonalejším zvukem na světě. O Carlu Coxovi, Ibize a nadcházející letní sezóně je tento velmi zajímavý rozhovor. Tony také zavítá v rámci tour do klubu Fabric v sobotu do Ostravy.


video z TIESTO IN CONCERT 2004

24. března 2008 v 10:25 | kašena
Nesmrtelný LOVE COMES AGAIN ...

Above & Beyond - Trance Around The World 208 - ke stažení

23. března 2008 v 11:21 | kašena |  RADIO SHOW ke stažení !!!1. Stoneface & Terminal "Pictures" [Club Mix] (Euphonic)
2. Future Motion "Emerald" (UnSigned)
3. Underwater "Imagine Me" [Michael Angelo & Jim Remix]

Record Of The Week
4. Paul Keeley "A Sort Of Homecoming" [Michael Cassette Remix]
5. Armin van Buuren & DJ Shah feat. Chris Jones "Going Wrong" (Armada)
6. Sander van Doorn "Pura Vida" (Doorn)
7. Simon Patterson "Smack" (Reset Recordings)
8. Nish "Blue Sunshine" [Sean Tyas Remix) (Tetsuo)
9. Prospekt "Elektrofly" [Nitrous Oxide Remix] (Lost Language)
10. Embrace "Embrace" [Ferry Fix] (Flashover Recordings)

Web Vote Winner
11. Oceanlab "Sirens Of The Sea" [Above & Beyond Club Mix] (Anjunabeats)
12. Maarten Hercules "Red Sun Landing" [Progressive Mix] (CDR)
13. Eric Prydz "Pjanoo"
14. Electrobios & Interplay "With You" [Jaytech Remix] (Anjunadeep)
15. Aleksey Beloozerov "Untitled" (CDR)

Duderstadt Guestmix:
1. Sidney Blu - Give It Up For Me (Original) Mau5trap
2. Armin van Buuren feat Susana - If You Should Go (Inpetto vs Duderstadt Remix)
3. Dariush & Dj Da - Good Vibration (Remy & Roland Klinkenberg Rmx)
4. Eric Prydz - F12 Pryda
5. Dj Shog - Feel Me (Duderstadt Remix) Sony/Bmg
6. First State - Your Own Way (FS´s Punding Club Mix) Blackhole Shinichi

kód:
http://rapidshare.com/files/101327116/Above_and_Beyond_-_Trance_Around_The_World_208_-_Duderstadt_Guest_Mix-NET-21-03-2008-iRUSH.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/101327268/Above_and_Beyond_-_Trance_Around_The_World_208_-_Duderstadt_Guest_Mix-NET-21-03-2008-iRUSH.part2.rar.html
kód:
http://netload.in/dateibdc47df73f68bd06d11e6ee3f8e6733d.htm
kód:
http://www.badongo.com/fr/file/8398985
kód:
http://depositfiles.com/en/files/4260773
kód:
http://www.filefactory.com/file/ba9bf8
kód:
http://uploaded.to/?id=zvh9uk

DJ Tiesto - Live in Prague T-Mobile Arena 13-11-04 - ke stažení

23. března 2008 v 11:14 | kašena |  Setíky ke stažení
To First_state : Tracklist :
Délka : 3:04:33
Přenosová rychlost : 160kb/s
Velikost : 211mb


01 Tiësto - Forever Today
02 Fred Baker vs. Nyram - Confirmation
03 Tiësto - Olympic Flame
04 Kyau vs. Albert - Made Of Sun (KvA Hard Dub)
05 Ridgewalkers - Find (Andy Moor Remix)
06 Ryuku Underground - Seragaki (Junkie XL Remix)
07 The Ambush - Everlast
08 Oliver Moldan - Beauty In L.A. (DJ Montana Instrumental Edit)
09 Mojado - El Matador
10 Remy & Roland Klinkenberg - Til Ya Drop
11 Skin - Faithfulness (Tiësto Remix)
12 Estuera - Tales From The South
13 Sander van Doorn - Dark Roast
14 Tiësto - Breda 8PM (DJ Montana Edit)
15 Tiësto - Heroes
16 The Prodigy - Smack My Flight Up (DJ Montana Bootleg)
17 DJ Tiësto - Flight 643
18 Tiësto - Love Comes Again
19 Whirlpool & Octagen - Alaska (Filo & Peri Mix)
20 Primer - Everlast
21 Tiësto - Just Be (Antillas Club Mix)
22 Electrovoya - Effervesce
23 DJ Ernesto - Stop 9.5 (Phynn's Salvation Remix)
24 Tiësto - Magikal Circus
25 Tiësto - Athena
26 Tiësto - Traffic (DJ Montana's 12' Edit)
27 Armin vs. M.I.K.E. - Intruder
28 Fred Baker - Total Blackout
29 Tiësto - Adagio For Strings
30 Madonna - Die Another Day (DJ Tiësto's Dedicated Mix)
31 Rank 1 - Beats@Rank1.com
kód:

SEAN TYAS : nenávidět Tyase je teď cool!

23. března 2008 v 10:34 | kašena
Čau Seane! Tak jak se vede a jaká byla cesta k nám?
Čau, mám se skvěle! Let byl naprosto bez problémů. Očekával jsem, že poletím nějaké dvě hodiny a ona to byla slabá hodinka!

Vypadá to, že jsi nadobro změnil svou image - kratší vlasy, vousy...
Jojo, už mě totiž nebavilo trávit pokaždé takovou dobu úpravou vlasů. Navíc byl kolikrát problém i na letišti s tím, že jsem s sebou vláčel dost gelu na vlasy a divili byste se, že i pro tohle existuje limit 100ml na osobu! Takže jedinou možností bylo jít úplně nakrátko a teď už žádný gel vozit nemusím. Toť moje strategie a objasnění současné image :-)

Jak sis užil zimu? Byl jsi doma v USA?
V USA jsem byl jen na otočku, bohužel jsem toho měl přes zimu dost na práci a nestíhal jsem. Chystám se tam ale znovu za 4 týdny. Zase si po delší době užiju pár chvil s rodinou a zahraju si v New Yorku.

Proč sis vlastně vybral za druhý domov Švýcarsko? Usadil ses tam už nastálo?
Věřím že ano, jsem rozhodnutý ve Švýcarsku zůstat nadobro. Když nad tím tak přemýšlím, dostal jsem se tam shodou několika šťastných náhod. Dříve jsem totiž bydlel v Německu a právě tam jsem poznal svou manželku, která je Švýcarka. Takže to je první důvod. Zároveň jsem dostal nabídku z jednoho švýcarského studia, jestli bych s nimi nechtěl spolupracovat, tak jsem si řekl: ´Jasně, proč to nezkusit, stěhuju se do Švýcarska!´. A musím říct, že to bylo asi nejlepší rozhodnutí mého života, jsem tam naprosto spokojený.

Kam chodíš na ta svá typická gesta s rukama, které známe z fotek?
Hehe, to byla záležitost jedné hooodně dlouhé noci, kdy jsem se snažil nafotit nějaké cool promo fotky. Jenže já nejsem zrovna model, takže to byla práce na hodiny! Udělal jsem na foťák snad padesát nebo šedesát póz a jen jedna jediná vypadala ve výsledku dobře. No a to je přesně ta, co znáte. Mám tam ruku větší než hlavu :-)

Při psaní tvé biografie jsem objevil jeden velmi zajímavý poznatek - Paul van Dyk zahrál na akci tvůj track Remember zrovna ve chvíli, kdy jsi byl na záchodě. Můžeš to potvrdit? :-D
No nebyl to zrovna záchod, ale nějaká vedlejší chillout místnost. Byl jsem strašně na šrot :-) Najednou se ke mně zběsile přihnal brácha Ryan a hulákal: ´Seane, pojď, dělej, Dyk hraje tvůj track!´ S klidem jsem mu odpověděl: ´Jo jasně, radši už nepij, meleš hovadiny! Paul van Dyk by můj track těžko zahrál!´ Ale šel jsem se tedy podívat do hlavního sálu a byla to pravda!

Sickboy: To musel být úžasný pocit...
To si piš, měl jsem snad i slzy v očích!

Máš nějakou osobní definici pro svůj specifický styl?
Nabušený energický trance. Sázím v první řadě na energii, která by měla z trancových tracků přímo sálat...

Tvůj sound poslední dobou dělí nejen české trancery do dvou skupin - tyasovci versus antityasovci. Jak si to vysvětluješ a co bys vzkázal té druhé skupině, které se nelíbí fakt, že je v každé skladbě jasně rozpoznatelný tvůj rukopis?
Jednoduše bych vzkázal: ´Neposlouchejte mé tracky, nikdo vás přece nenutí. Poslouchejte kohokoliv jiného, kdo je vám bližší...´

Sickboy: Hele, sám to moc dobře nechápu, proč tě někteří nemají rádi jen kvůli tomu, že si udržuješ svůj styl...
Já bych zase rád řekl, že to chápu, ale to bych lhal. Už tak před rokem jsem přestal číst veškerá fóra a diskuze, protože mi to celé nedává smysl. Přijde mi, že je v současnosti hrozně cool nenávidět někoho nebo něco, co je aktuálně úspěšné a co boří kluby. Koukněte se třeba i na Deadmau5e. Ten to schytává jako na běžícím páse. Na internetu se objevilo video Leave Deadmau5 Alone, kde jakoby brečí nějaký kluk, protože si dělají srandu z jeho oblíbence. Naprostá chujovina! Hele upřímně, potkat toho magora z videa, tak bych mu nejradši přerazil obě nohy. Co on tak asi dokázal kromě trapného videa? Je taky docela smutné, že třeba na tranceaddict.com nebo trance.nu je spoustu mladých producentů a DJů, kteří by se chtěli stát známými a klidně by i mohli, ale museli by přestat vysedávat u diskuzí a začít něco opravdu dělat. Jenže většinou se spokojí radši s tím tlacháním a trefováním se do někoho jiného. Myslím si, že trance je hudební žánr, který má nejvášnivější fanoušky a zároveň fanoušky nejvíce počítačově vzdělané. To znamená, že skoro každý ví, kde sehnat tracky zadarmo a tím pádem je to pro producenty jeden z nejhůře placených žánrů. Taky se podivuju nad tím, kolik je dnes 15-16letých ´expertů´ ohledně trance music, kteří třeba nikdy nebyli na párty, poslouchají trance pár týdnů a na diskuzích překypují moudrostí. Málokdo z nich pamatuje třeba rok 1998, kdy se hrála Gouryella - Gouryella. Tam se tvořily základy pro dnešní podobu trancu. No, nějak jsem se rozkecal, vzkaz pro tu druhou skupinu bych tedy uzavřel tím, že mají jednoznačně na kritiku právo, ale prosím: ´Klidně mě nemějte rádi, ale z toho důvodu, že se vám moje hudba skutečně celkově vůbec nelíbí. Ne proto, že je cool nenávidět Tyase!´

Vyčerpávající odpověď! V poslední době jsi v porovnání s posledními roky produkčně ubral. Čím to je? Zaměřuješ se víc na kvalitu?
Ano, i tak se to dá říct. Snažím se každý track co nejvíce vypilovat. Hlavním důvodem je to, že nějak nad vším moc přemýšlím a hrozně všechno porovnávám. Říkám si pořád: ´Je tohle lepší než Drop? Mohlo by tamhleto být úspěšné jako Lift?´ atd. Dalším důvodem, proč jsem ubral, je to, že se mi hodně zaplnil kalendář - skoro každý víkend někde hraju a zabere to dost času. Ze začátku jsem měl klidně 7 dní týdně na vysedávání ve studiu. Dnes když mám tři, tak jsem rád.

Loni ses zmínil, že chystáš album. Jak to s ním vypadá? Sliboval jsi dokonce i nějaký drum´n´bass...
S prací na albu začnu během letošního léta. Nijak s tím nespěchám, ale album každopádně bude! D´n´b mám určitě v plánu na album zařadit. Nejprve si ale budu muset otestovat, jak to bude zabírat na lidi a až pak se definitivně rozhodnu.

Můžeme se ještě před albem těšit na nějaké singly?
Určitě! V brzké době dokončím dva úplně nové tracky, tak snad budou úspěšné. Jinak na albu budou také jen samé nové a nevydané singly, nic z předchozí produkce. Takže nějakých těch 12-15 tracků spatří světlo světa až v momentě vydání alba.

Sickboy: Už jsi vymyslel nějaké názvy pro jednotlivé tracky?
Nenene, zatím ještě vůbec. Nejdřív udělám tracky a pojmenuju je až pak.

Jak si vysvětluješ svůj velký vzestup na trancové scéně? Jsi jeden z nejoblíbenějších a nejžádanějších DJů...
Uuu, jak si ho vysvětluju? (přemýšlí) Hodně velké štěstí! Popravdě to moc vysvětlit neumím, sám jsem byl tím úspěchem hodně šokován. Pamatuju si každý den z těch začátků, kdy jsem se probojovával na přední příčky trancových žebříčků, chodil jsem hned s každou takovou novinkou za manželkou a nechtělo se mi věřit, že se to skutečně děje. Myslím, že jsem byl ve správnou dobu na správném místě a měl jsem pořádný kus štěstí.

Je něco, co bys ve svojí kariéře změnil?
Hmm... Ani ne, jsem naprosto spokojený a neměnil bych. Jediné, co bych změnil a změnit obecně ani nejde, je ten shon, ta uspěchanost, která dnes provází skoro všechno. Raději bych zpomalil, ubral to napětí a tlak, který je spojený s tím rychlým vzestupem. Vyhovoval by mi třeba styl kariéry Sandera van Doorna. Ten vystoupal na špičku hezky pozvolna, zatímco u mě to proběhlo řekněme během 18 měsíců.

Co tvé hudební sny, máš nějaké?
Chtěl bych si udržet hudební vývoj v tomhle směru, se kterým jsem prorazil. Pokud budu dál úspěšný, bude to skvělé, ale pokud ne, nic se neděje, nějak moc bych si to asi nebral. Mohl bych se věnovat klasické produkční práci na zakázku, která by mi vynesla i mnohem více peněz, ale zbožňuju trance a DJing, takže u toho chci zůstat. Produkovat minimal house nebo něco takového? To fakt ne, to jsou v mých očích sračky.

Sickboy: A jak vidíš své umístění v žebříčku DJ MAGu? Skončil jsi někde kolem 106. místa, tuším...
Obsadil jsem 105. místo, s čímž jsem opravdu nadmíru spokojený! V roce 2006 jsem byl na 196. místě, takže to byl pořádný skok dopředu a to by mělo snad každému udělat radost. Hodně lidí se ptalo, jestli mě to umístění za stovkou neštve, ale kdepak, málokdo poskočil o 91 míst nahoru, takže jsem za to fakt moc rád.

Jak vidíš obecně vývoj trancu? Jaká je tvá vize trancu za pár let?
Myslím si, že trance jde všude na světě po takové sinusoidě: neustále nahoru dolů a na každém místě je to jinak. Třeba v Británii a Nizozemsku je momentálně trance na ústupu, i když taková ta trancová základna je tam pořád velmi silná. Takové Německo, Rakousko, Švýcarsko nebo i USA, všechno slabota, všude vládne minimal. Ale když se podíváte na Polsko či Rusko, tam je to naprosto monstrózní a trancem v poslední době přímo žijou! Byl jsem v Rusku jen jednou, ale stálo to za to. Letos se chystám do Petrohradu, tak se už dost těším. Zmínil bych mimojiné i Asii. To by skoro nikdo nečekal, jaké davy chodí třeba v Číně nebo Malajsii na tranceparties! Pokud to vezmu globálně, věřím tomu, že trance stále míří vzhůru, ale nelze to tak brát při pohledu pouze na jedno místo, je třeba se dívat po celé Zemi.

Mountainer: Takže věříš tomu, že se trance za nějakou dobu vrátí do popředí i třeba v tom Holandsku?
Co se týče Holandska, viděl bych to na roky. Ubírá se to tam ´housy´ trendem a opačným extrémem je zase hardstyle, hardcore. Tomu se mi ani nechtělo věřit. Říkal jsem si, jestli se ti Nizozemci neposrali, ale už jsem se s tím smířil :-D

A teď na první pohled jednoduchá otázka. Myslíš si, že DJing je umění?
Hmm, no jak se to vezme. Já se v tomto ohledu za nějakého megaumělce nepovažuju, prostě si užívám hraní svých oblíbených tracků. Ale takový Eddie Halliwell nebo James Zabiela, to jsou mistři řemesla a u nich bych se nebál mluvit o umění. Halliwell je skoro až takový extrém, ale zkrátka je to machr a baví svým DJingem spoustu lidí.

Představ si, že bys měl na párty zahrát jen jeden track. Jaký bys vybral?
To bych asi musel sáhnout pro Lift, ten se mi zdá nejžádanější. Ne, moment, vlastně ještě větší poptávka vždycky byla po mém remixu Diary Of Jane!

Kdo jsou tví nejbližší přátelé v hudebním průmyslu? Asi se dost kamarádíš se Simonem Pattersonem, který nás v lednu rozsekal na kusy! Mimochodem od tebe máme podobná očekávání...
Přesně tak! Se Simonem jsme fakt dobří kámoši a zmínil se mi, že to u vás v ČR bylo naprosto fantastické vystoupení! Dalším kamarádem je támhle Manuel Le Saux, takže je super, že jsme se tu dneska takhle sešli :-) Jmenoval bych ještě Johna O´Callaghana, Grega Downeyho a Toma Colontonia. To jsou všechno super borci.

Jak trávíš volný čas? Máš nějaké dobré tipy na relaxaci?
Hehe, o mně je známo, že všechen svůj čas prosedím u Xboxu 360. Hraju jedině singleplayery. Pořád do mě někdo reje: ´Seane, nedělej fóry a pojď si dát multiplayera!´ a já na to: ´Nasrat, já mám svůj single!´ Hraju teď Call of Duty 4. To je řežba!

Sickboy: A nějaké sportovní aktivity?
Chodím akorát občas do posilovny, to je všechno. Dám si hoďku ve fitku a pak se vrátím domů ke svému Call of Duty :-D

Co se ti během DJingu stalo nejzábavnějšího?
Nooo, asi celkem obligátní podepisování prsou a zadků :-D Nebo ještě něco? Hmm... popřemýšlím... Ne, nic, tohle je nejlepší!

Můžeš nám na závěr prozradit něco, co jsi ještě nikdy v interview neřekl?
Ne! :-D Anebo počkejte, ještě se zamyslím... Málokdo ví, že vstávám bez problémů v 5:30 ráno a jdu do studia pracovat.

Mountainer: 5:30? Kruci, to by mě zničilo!
To by asi zničilo hodně lidí, ale jsem tak zvyklý. Pracuju většinou přibližně od 5:30 do 18:00. Narozdíl od ostatních producentů, kteří pracujou spíš v noci. Ale mě ráno budí i můj kocour. Šťouchá mi prackama do obličeje a chce dát nažrat, parchant :-D

A co takhle tvůj oblíbený fór?
Chcete můj oblíbený vtip? Vím přesně, který vybrat! :-D Byl takhle malej klučina ve škole a strašně potřeboval jít srát. Poprosil učitelku o svolení, ta ho pustila a tak klučina šel. Jenže na záchodě byly všechny mísy hrozně zprasený, tak si řekl: ´No nic, naseru si do rukou a pak to někde vyhodím!´ Vrátil se do třídy a učitelka na něj hned spustila: ´Co to máš v rukou?´. A on na to: ´To je jen malý skřítek, nechci ho vystrašit a nemůžu ho pustit!´ Učitelka se naštvala a poslala ho za ředitelem. Ředitel se otcovsky zeptal: ´Tak synku, co to máš v rukou?´. Dočkal se stejné odpovědi: ´To je malý skřítek, nemůžu ho vystrašit, nenuťte mě otevřít dlaně prosím!´ Ředitel tedy naštvaně zavolá chlapcově matce. Ta se přiřítí do školy, švihne klukovi facku a hovno z jeho ruky se rozletí po celé místnosti. Kluk začne brečet a huláká: ´Maaamiii, koukni co jsi provedla, teď je můj skřítek v hajzlu a posral se strachy!!!´ :-D

Do rozhovoru vstupuje Tomáš - manažer Michaela C, ukazuje na flyer s fotkou Seana se sepjatýma rukama a ptá se: Hele Seane a co ty máš na té fotce v rukou, že by malej skřítek? :-D
Ty vole, tos mě dostal! :-D

Díky moc za rozhovor! Máš ještě něco, co bys vzkázal českým fandům?
Ne, zeptejte se mě na to až po setu, jsem velmi zvědav, jak tu lidi paří a jak budou reagovat na mé tracky :-)

...později...

Aaaaah, bylo to super! Čeští partypeople byli naprosto skvělí a celá akce měla úžasný náboj. Perfektní! Jo a máte vynikající pivo! :-)

Tribute to Tiesto (Mixed by Asdrubal) 3CD - 2007

22. března 2008 v 10:49 | kašena |  CD a KOMPILACE


CD1 - Best of (75:47)
01. Forever Today [Just Be 2004]
02. Olympic Flame [Parade Of The Athletes 2004]
03. Traffic [In My Memory 2001]
04. Just Be (Feat. Kirsty Hawkshaw) [Just Be 2004]
05. Suburban Train [In My Memory 2001]
06. In The Dark (Feat. Christian Burns) [Elements Of Life 2007]
07. Dance 4 Life (Feat. Maxi Jazz) [2006]
08. Lethal Industry [In My Memory 2001]
09. Love Comes Again (Feat. BT) [Just Be 2004]
10. Adagio For Strings [Just Be 2004]
11. Nyana [Just Be 2004]
12. Flight 643 [In My Memory 2001]

CD2 - Remixes (78:02)
01. Sarah McLachlan - Sweet Surrender (DJ Tiësto Remix) [2000]
02. Delerium - Innocente (DJ Tiësto Remix) [2001]
03. BT - Dreaming (DJ Tiësto Remix) [1999]
04. Imogen Heap and Dj Tiesto - Hide and Seek (DJ Tiësto's In Search of Sunrise Remix) [2007]
05. Justin Timberlake - Love Stoned (DJ Tiësto Remix) [2007]
06. Jaimy & Kenny D. - Caugh Me Running (DJ Tiësto's Summerbreeze Mix) [2000]
07. Kane - Rain Down On Me (Tiësto Vocal Mix) [2003]
08. Paul Oakenfold - Southern Sun (DJ Tiësto Remix) [2002]
09. Skin - Faithfulness (DJ Tiësto Remix) [2003]
10. Yahel - Open Your Mind (DJ Tiësto's Magikal Remake) [2000]
11. Klaus Badelt - He's a Pirate (Tiësto Orchestral Mix) [2006]
12. Delerium Ft. Sarah Mclachlan - Silence (DJ Tiësto's In Search of Sunrise Remix) [2000]

CD3 - Alias (61:01)
01. Allure Feat. Julie Thompson - Somewhere Inside Of Me [2007]
02. Kamaya Painters - Endless Wave (with Benno De Goeij) [1998]
03. Gouryella - Walhalla (with Ferry Corsten) [1999]
04. Gouryella - Gouryella (with Ferry Corsten) [1999]
05. Gouryella - Tenshi (with Ferry Corsten) [2000]
06. Allure - The Love We Lost [2005]
07. Vimana - We Came (with Ferry Corsten) [1999]
08. Vimana - Dreamtime (with Ferry Corsten) [2000]
09. Major League - Wonder Where You Are (with Armin van Buuren) [2000]
10. Alibi - Eternity (with Armin van Buuren) [2000]

kód:
kód:
up_by_Jean
kód:

dj Tiesto - Magik (1-8) kompilace - ke stažení

22. března 2008 v 10:44 | kašena |  CD a KOMPILACE
DJ Tiesto - Magik 1 - First Flight (1997)

1. Sunday Club - Healing Dream
2. Lock - Into The Sun
3. Clear View - Never Enough
4. Channel Tribe - Program 1
5. Jake & Jesse - Low Turbulence
6. Mockba - Shell Shock
7. Allure - When She Left
8. Mac Zimms - L'annonce Des Couleurs
9. Stray Dog - Chapter Two (Southsquare Mix)
10. The Voyager - Back On Earth
11. DJ Tiësto - Long Way Home
12. Silent Breed - Sync In
13. Club Quake - Vicious Circle
14. Viper 2 - Titty Twister
15. Qattara - The Truth (Coufsat Mix)
16. DJ Sakin - Blue Sky
kód:

pass:
kód:
www.warezscene.org
DJ Tiesto - Magik 2 - Story of the fall (1998)

1. Delegate vs Emo-Trance - Re-fresh EP: Return To Tazmania
2. Dominion - Fortunes (VOX)
3. Allure - Rejected
4. Vincent de Moor - Domino Runner
5. HH - Planetary
6. Clear View - Cry For Love
7. The Swimmer - Stand By
8. Malcom Mclaren - The Bell Song (Lakme Dub)
9. Binary Finary - 1998
10. Dos Deviants - Elevate
11. Luke Cage - Dawnbreaker
12. Taucher - Waters (Phase III)
13. Groovezone - I Love The Music
14. Lord Of Tranz Feat. DJ Hoxider - Trancestors (Original Mix)
15. Hammock Brothers - Earth
16. Control Freaks - Subspace Interference
kód:

pass:
kód:
lime


DJ Tiesto - Magik 3 - Far From Earth (1999)

1. DJ Tiësto - Theme from Norefjell (Magical Remake)
2. Maracca - Invocation
3. Dove Beat - La Paloma (Ocean Remix)
4. Chicane - Lost You Somewhere (Heliotropic Mix)
5. Alex Whitcombe & Big C - Ice Rain (Solid Sleep's Cyper Rain Mix)
6. Ayla - Ayla (Original DJ Taucher Mix)
7. San - I Know
8. Hammock Brothers - Sea
9. Dominion - The Dubs: Lost Without You (Zanzibar')
kód:

pass:
kód:
lime


DJ Tiesto - Magik 4 - A New Adventure (2000)

1. Darkstar - Feel Me
2. Kamaya Painters - Northern Spirit
3. The Ambush - Everlast
4. Art of Trance - Easter Island (Cygnus X Mix)
5. Arrakis - Aira Force (Main Mix)
6. Sean Dexter - Synthetica (Extended Mix)
7. The Sneaker - Scatterbomb (String Mix)
8. Kai Tracid - Your Own Reality (Tracid Mix)
9. Vimana - We Came
10. Der Dritte Raum - Trommelmachine
11. DJ Tiësto - Sparkles
12. Armin - Communication
13. Allure - We Ran At Dawn
14. Loop Control - Exeptionally Beautiful
15. Mox Epoque feat. Nina - I Feel my... (Extended Instrumental)
16. Mauro Picotto - Pulsar (Picotto Tea Mix)
kód:

pass:
kód:
www.warezscene.org


DJ Tiesto - Magik 5 - Heaven Beyond (2000)

1. DJ Tiësto & Armin van Buuren Present Alibi - Eternity (Innercity Mix)
2. Allure - No More Tears
3. Kamaya Painters - Cryptomnesia
4. Atlantis - Fiji
5. Twilight - Platina (Maurits Paardekoper Remix)
6. Eve - Riser
7. Fire & Ice - Neverending Melody
8. Yahel - Open Your Mind (Magical Remake)
9. Airwave - Alone In The Dark
10. Chant - Sweet Images (DJ Sakin & Friends Remix)
11. Deniro - State Of Mind
12. DJ Merlyn - Krass
13. Mario Piu AKA DJ Arabesque - Serendipity (Mas Mix)
14. Oliver Lieb - Subraumstimulation (Main Mix)
15. Transa - Supernova
16. Rank 1 - Airwave
kód:


DJ Tiesto - Magik 6 - Live In Amsterdam (2001)

1. Afterburn - Frattty Boy
2. Sunburst- Eyeball (John Johnson Remix)
3. Yahel - Voyage
4. Free Radical- Surreal (En Motion Mix)
5. Fire& Ice- Forever Young
6. The Swimmer - Purple Cloud
7. Delerium - Silence ( DJ Tiësto's In Search Of Sunrise Remix)
8. Moogwai - Viola (Armin Van Buuren Mix)
9. Kamaya Painters - Wasteland
10. Cloud 69 - Sixty Nine Ways
11. Airwave - Escape From Nowhere
12. Dawnseekers - Gothic Dream (John Johnson Remix)
13. Push - Till We Meet Again(Album Mix)
14. VDM - No Hesitation
15. Pulser - Cloud Walking
kód:


DJ Tiesto - Magik 7 - Live in Los Angeles (2001)

1. The Auranaut - People Want To Be Needed
2. Three Drives - Sunset On Ibiza
3. Schiller - Das Glockenspiel (Humate Remix)
4. Ballroom - Come Along!
5. Insigma - Open Your Eyes (Insigma Mix)
6. Jan Johnston - Flesh (DJ Tiësto Remix)
7. Riva - Stringer
8. M.I.K.E. - Sunrise At Palamos
9. Push - Strange World (2000 remake)
10. Utah Saints - Lost Vagueness (Oliver Lieb's Main Mix)
11. Mario Piu a.k.a. The DJ Arabesque - Bass Control
12. DJ Tiësto - Flight 643
13. The Green Martian - Industry
14. Planisphere - Moonshine
15. CJ Bolland - The Prophet
kód:


DJ Tiesto - Magik 8 - Forbidden Paradise
[img][/img]
01. Space Lovers - Spacelover
02. Klea - Tic Toc (Magik Muzik Mix)
03. ID
04. Solid Sessions - Janeiro (Armin Van Buuren Remix)
05. Way Out West Feat T. Kelshall - Mindcircus (Gabriel and Dresden Mix)
06. The Thrillseekers - Dreaming Of You (Original Mix)
07. Sholan - Can You Feel (The Thrillseekers Remix)
08. Oceanlab - Sky Falls Down (Original Vocal Mix)
09. The Mystery - All I Ever Wanted
10. Ian Van Dahl - Try (Original Mix)
11. ID (MIKE track)
kód:


DJ Tiesto - Magik Muzik01 Mojado - Naranja (Mr. Sam Vision)
02 Andain - Beautiful Things (Gabriel & Dresden Unplugged Mix)
03 Fictivision - Out Of Orbit
04 Mr. Sam Vs. Fred Baker Present As One - Forever Waiting (Original Mix)
05 Choopie & Shmuel - Sunrising (Original Mix)
06 The Ambush - Acapulco
07 Mark Norman - Stream
08 Fictivision Vs. Phynn - Escape (Phynn Mix)
09 Mark Norman - Shine
10 Fred Baker - My Thing (Original Mix)
kód:

pass:
kód:
ro-land4wolfdata

_________________
New pass na všecko
kód:
up_by_Jean

dj TIESTO live at Duplex Prague - 20-11-2005

22. března 2008 v 10:38 | kašena |  Setíky ke stažení
TRACKLIST:
01. Reflekt ft. Delline Bass - Need To Feel Loved (Fuzzy Hair Vocal Mix)
02. Erick E - Boogie Down
03. Late Night Alumni - Empty Streets (Seamus Haji & Paul Emmanuel Remix)
04. Eric Prydz & Steve Angello - Woz Not Woz (Version 2)
05. Elio Riso & Raffunk - To Be Or Not To Be
06. Coca & Villa - La Noche (ISOS Edit)
07. Paul Jackson & Steve Smith - The Push (Far From Here)
08. Julien Jabre - War
09. Electro-Prompt - Beside Me (Gothek DC Remix)
10. The Killers - Mr. Brightside (Thin White Duke Dub)
11. Way Out West - Mindcircus (Gabriel & Dresden Club Mix)
12. Booka Shade - Mandarine Girl
13. Sublunar - Sanctuary (Antidote's Tech Remix)
14. Leama & Moor - Everything Matters (Matthew Dekay Remix)
15. Matthew Dekay - Clearing The mind
16. Petersky & Peres - Hello Ladies
17. Luminary - Amsterdam
18. Pryda - The Gift
19. Klement Bonelli - Ethna (12th Floor Remix)
20. Andain - Beautiful Things (Gabriel & Dresden Unplugged Mix)
21. Alex Stealthy - Deploring
22. BT - Mercury & Solace (12" Master Mix)
23. Above & Beyond & Andy Moor - Air For Life (Original Mix)
24. Tiesto - Traffic (Original Mix)
kód:

Tiesto - Club Life 51 ( 21-03-2008) - ke stažení

22. března 2008 v 10:09 | kašena |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Total time: 1:52:55
Total size: 259 MB
Quality: 320kbps
Date: 21-03-2008
======================
TRACKLIST:
Hour 1 - 55:12 min
01. DJ Cosmo - Eclipse (Original Mix)
02. John O'Callaghan Feat. Audrey Gallagher - Big Sky (EDX's Russian Winter Vocal Remix)
03. Motorcycle - As The Rush Comes (Randy Boyer & Eric Tadla Remix)
04. Alexander Popov - Rising Star (Original Mix)
05. Sinead O'Connor - Troy (Phoenix From The Flames) (Push Remix) [Tiesto's Classic]
06. Alexei Kozlov - Next Stage
07. Cressida - 6AM (Kyau & Albert Remix)
08. Mark Pledger vs. Matt Hardwick Feat. Melinda Gareh - Falling Tides (Mat Zo Vocal Remix)
09. Tyler Michaud Vs. JPL - Five Days Till Sunrise
10. Sebastian Brandt - Never Long
11. Peter Martijn Wijnia presents Majesta - Not The End

Hour 2 - 57:42 min
15 Minutes Of Fame - Bjorn Wolf

Back With Tiesto
12. Ben Brown - Nova
13. Johnny Future - Perfect
14. Leama & James Davis pres Grafiti - Ghettotech
15. Nick Muir - G Platz (Neil Quigley's Pacemaker Dub)
16. Morgan Page feat Lissie - The Longest Road (Deadmau5 Remix)
17. Lustral - A Quiet Revolution (Michael Badal mix)
18. Umek - Sucker
19. Mike Foyle - ID
20. Utah Saints - Lost Vagueness (M6 Bootleg)
kód:
P.S. Postupně přidám linky ke stažení ...

Rozhovor: Ronald van Gelderen před Kick Da Night

21. března 2008 v 11:19 | kašena
Čau Rone, jak se vede a jak se těšíš k nám do ČR?
Vede se dobře, díky za optání. Rozhodně se k vám moc těším! Vždycky to má pro mě takový zvláštní náboj, když někam jedu poprvé. Viděl jsem pořádný kus světa, ale ČR mi na seznamu ještě doposud chybí!

Co se ti vybaví, když se řekne ´Česká republika´?
Hmm... No nevím... Že by nádherné sexy holky?

Na první pohled máš hodně nápadnou image. Proč sis ji vlastně zvolil? Chodíš takto vystrojený i v běžném životě?
Tuhle image jsem si vlastně nijak cíleně nevybral. Prostě se mi tak nějak přivlastnila. Moje hudba a vystupování stojí na dvěstěprocentní surové energii. Takže si myslím, že ta image je i takovým způsobem vyjádření sebe sama.

Ve tvé produkci jsou znatelné vlivy rocku nebo hip-hopu. Jak jsi přišel na nápad propojit všechny tyto styly?

Ve skutečnosti to není nic, co bych plánoval. Opět je to jen výsledek mého vývoje. Rock, hip-hop, dance, to vše se mi honí hlavou, a proto se může vše najednou objevit v nějakém mém tracku, což podle mě není na škodu. Spousta takzvaných trancových tracků dnes zní úplně stejně a to mě zatraceně nudí.

Na co se můžeme v brzké době těšit z tvého studia? Pracuješ na nějakém novém projektu nebo dokonce chystáš album?
Zrovna jsem dokončil můj nový singl Embrace Me. Někdo už jej mohl zaslechnout třeba na vlnách rádia BBC 1 v podání Judge Julese, objevuje se čím dál více i v setech předních DJz. Velmi čerstvý je i můj remix pro singl Ernesto vs. Bastian - Super Jupiter a vede si velmi dobře.

Na taneční scéně nejsi žádný nováček. Hodně lidí však neví, že jsi s Tiëstem koprodukoval legendární (Sub)Urban Train. Máš pro tenhle track nějakou zvláštní slabost a existují ještě jiné srdeční záležitosti z tvé produkce?
Urban Train má pořád v mém srdci zvláštní místo, je hodně fajn být součástí jednoho z největších hitů samotného Tiësta. Vedle toho mám velmi blízko k již zmíněnému novému singlu Embrace Me, protože jsem jej napsal pro svého otce, který před několika lety zemřel.

Před pár týdny sis zahrál na Trance Energy, kde jsi okořenil svůj set živým zpěvem. Jaká na to byla odezva? Můžeme se těšit na něco podobného i u nás?
Ta odezva byla jednoduše crazy!!! Jsem zřejmě jediný DJ, který momentálně dělá něco takového a v budoucnu to bude ještě větší a šílenější!!! Mějte oči otevřené a ještě letos se dočkáte velkých věcí!

Jaké máš ve své kariéře cíle? Začal jsi se zpěvem, co bude tedy dál?
Hahaha!!! Mým cílem je být nejlepší v tom, co dělám nejraději! Poslední dobou už nevidím sám sebe jen jako DJe. Jsem producent, DJ, zpěvák. Vlastně takový všestranný umělec.

Neumíme si moc představit, jak někdo jako ty tráví svůj volný čas... Takže, jaké máš koníčky?
No, v současnosti toho volného času moc nemám. Většinu času strávím ve studiu, v letadle nebo na akci. Nicméně když už nějaký ten volný čas mám, kouknu na filmy, jdu na drink nebo na večeři s přáteli. Prostě normálka.

Mockrát díky za rozhovor, měj se fajn a těš se, že to v Praze bude super pařba! Pokud máš ještě nějaký vzkaz pro příznivce, neváhej...
Buďte připraveni na dvěstěprocentní masakr!!! Věřím, že se s vámi všemi o víkendu uvidím na Kick Da Night!

Keep it RAW!!!

Ronald van Gelderen


TRANCE ENERGY 2008 - afterfilm

21. března 2008 v 11:14 | kašena
Ohlédnutí za TRANCE ENERGY 2008

Britské Creamfields chystají velkolepý line-up

21. března 2008 v 11:07 | kašena
Letošní festivalová sezóna pomalu klepe na dveře a promotéři velkých parties začínají vytahovat své trumfy z rukávů. tento týden prozradila seznam headlinerů společnost cream, která stojí za vyhlášeným anglickým festivalem creamfields (letos oslaví desáté výročí). vypadá to na pořádnou jízdu: disco formace chic, electro rockeři kasabian a djské legendy jako fatboy slim, luciano, roots manuva, tiësto, paul van dyk, sasha, david guetta, felix da housecat, dubfire nebo sebastian ingrosso. tito a spousta dalších zahrají 23. a 24. srpna v daresbury (cheshire) a cena víkendových vstupenek začíná na 105 librách.