Listopad 2008

Dj Orbith: Rozvádím se!

30. listopadu 2008 v 9:43 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  Rozhovory

Přináším vám čerstvý rozhovor s brněnským miláčkem publika, Djem Orbithem. Dozvíte se v něm nejen mnoho názoru kolem lednového návratu Citadely na Boby centrum, ale také nekteré věci z Alešova soukromého života, který teď není zrovna jednoduchý.

1) Ahoj Aleši, dlouho jsem se těšil, až si tě vezmu k rozhovoru, a to rovnou k Citadele. Nejdříve se chci zeptat, jak se má Dj Orbith? A jak se má Aleš Gehringer?
Ahoj Daline, nebudeš tomu věřit, ale když jsem si přečetl otázky, tak jsem se na tento rozhovor začal také těšit a udělal jsem si z toho malý rituál, takže pouštím dobrou hudbu a můžeme jít na to! Dj Orbith se má docela dobře, neustále je nějaké hraní a tím pádem jsem spokojený. Aleš Gehringer... hmmm... prošel si dost velkou osobní citovou krizí, ale už je vše zameteno a konečně mám čistou hlavu a hledím vpřed a nehodlám se už otáčet nazpět.

Co říkáš na návrat Citadely? Pro jaké publikum si myslíš, že je Citadela FlashBack?

Myslím, že to je skvělý nápad a publikum bych si u Citadely představoval jako odrostlejší clubbery, kteří už chtějí slyšet na party něco pomalejšího a ne skákat v první řadě na techno které má 150 bpm.

Určitě se tě nedá nezeptat na tvoji úspěšnou klubovku Elektru. Nenapadlo tě šáhnout do vod, ze kterých pochází například Karotte, Loco Dice atd…?

Jasně, že napadlo, napadl nás společně s Tomášem Ondráčkem už i sám největší z největších Papa Sven, ale zatím se nám nedaří sehnat dostatek prostředků, aby jsme si mohli dovolit přivézt například jeho. Každopádně kdyby to prostředky umožnily, tak bych tady nejraději zabookoval na příští dva roky Dj's ze Stil vor Talent a Cocoon recordings.

orbith


Poslední Elektra byla s headlinerem francouzským objevem Popofem. Překvapil tě něčím, co jsi od něj nečekal?
Popof už byl v mém hledáčku skoro před rokem, kdy ještě neměl za sebou velice úspěšné remixy, například Sunglasses at night atd. Dle mého názoru splnil vše, co jsem od něj čekal, výborné live s velice dobrým zvukem, který nenechal nikoho v klidu, takhle jsem si to přesně představoval.

Teď trošku odbočím - jaká hraní absolutně nepřijímáš? Mířím tím na fakt, že spousta Djů, kteří tvrdí, že si zakládají na svém soundu a své image, ve finále hrají na diskotékách a akcích, které nemají nic společného s jejich "běžným" hraním....
Vzhledem k tomu, že každé místo má svoje kouzlo, tak hraji téměř všude, ale jsou místa, na kterých bych určitě v současné chvíli nehrál, například mi jednou bylo nabízeno hraní v diskotéce Tabarin, která je v Brně, toto hraní jsem odmítnul, protože si myslím, že moje hudba, kterou hraji by tam nenašla pochopení, tím nechci vůbec říkat, že toto místo je špatné, ale zkrátka vím, že bych tam neuspěl, protože se tam hraje naprosto odlišně.
Na druhou stranu, jsem měl možnost hrát na koncertu skupiny Scooter, jako jejich warm up Dj. Za toto hraní jsem schytal hodně nadávek, že jsem komerční atd… ale tenkrát, tuším, že v roce 2003, na dostihovém závodišti v Pardubicích, bylo 10.000 lidí a po finanční stránce to bylo pro mne velice zajímavé a věřím tomu, že kdyby kterýkoliv člověk, co říkal v té době, že jsem komerční, protože tam hraji, dostal stejnou nabídku, tak by ji vzal bez mrknutí oka.

Kdy a kde jsi si naposledy řekl - toto je "házení perel sviním"?"
Těžko říct, protože i mezi těmi, kteří tvoji hudbu zavrhují, se najde pár jedinců, kteří jsou za to, co hraješ vděční, takže si tedy moc nevzpomínám...

Citadela se vrací se Sebastienem Légerem, se kterým vystoupíš na hlavním pódiu. Co si o Sebastienovi vlastně myslíš?
Sebastien je určitě skvělý bavič publika a výborný dj, takže se návštěvníci mají na co těšit!!!

Čím si myslíš, že Léger vyletěl tak nahoru a slaví takové úspěchy? Myslíš, že je to celkovým vývojem elektronické hudby, vyzrálostí publika, nebo komercí?

Hlavně skvělou produkcí a remixy trochu známějších tracků.

Sám víš, že rádiové pořady jsou pro profesionálního Dje velmi důležité - proč váš pořad skončil?
Dobrá otázka, ale myslím, že spíš, než na mne, by byla dobrá pro mého bratra Radka (Dj Jerry). Všechny argumenty vedení byly na jeho vrub, takže já v tom byl v podstatě nevinně. Ale v současné chvíli se už jedná o novém pořadu, a když to dopadne dobře, tak bychom mohli po novém roce opět začít znovu a tentokrát si už Radka pohlídám i když jsem mladší a mělo by to být naopak :))

Co ti pořad v rádiu vlastně přinášel? A jakého nejzajímavějšího, či nejzábavnějšího hosta jste v KissManii měli?
Radiový pořad byl pro mne takovým oddechem a vždy, když jsem vytáhnul mikrofon a svítilo červené světlo on air, tak jsem byl bez starosti a užíval si to, ten pocit, kolik lidí tě poslouchá a ty je můžeš ovlivnit svým slovem a hudbou, to mě na tom fascinovalo nejvíce. Hostů bylo v rádiu docela dost, ale asi největší jízdu jsem zažil s nikým jiným než s Alešem Blehou, ten mi dokáže vždy nabídnout něco, co člověk vůbec nečeká.

Chtěl jsem se tě také zeptat - myslíš, že je dobře, že Citadela se vrací zpět pod hlavičkou Apokalypsa teamu? Mají tyto dvě akce šanci fungovat v jednom místě, Bobycentru?

Určitě ano, v současné chvíli není v Brně žádný jiný promotér, který by dokázal připravit akci tak, jako Apokalypsa team, myslím, že tyto dvě party by mohly do budoucna velice dobře fungovat. Apokalypsa zaměřená na mladší publikum a tím pádem i svižnější hudbu a Citadela pravý opak, odrostlejší clubbeři a naprosto odlišná hudba, věřím, že to takhle bude do sebe skvěle zapadat.

Kromě Sebastiena Légera a Karotteho budou na hlavním pódiu také Richard Durand či Johan Gielen. Jak velký máš v tomto směru hudební rozhled?
Samozřejmě oba dva zmiňované Dj's znám a vím, co od nich mohu očekávat, popravdě to zrovna není můj styl, pro mne až moc trance, ale je to přesně to, o čem jsem zde psal, že právě díky těmto Dj's bude Citadela naprosto odlišná od Apokalypsy a tím pádem si nebude vůbec v jednom prostoru konkurovat!

S největší pravděpodobností budeš hrát právě před Karottem. Co vlastně říkáš na family sound lidí jako je Karotte, Richie Hawtin, Marc Houle a tak dále?
Všichni zmiňovaní jsou velcí profesionálové a to jak v djingu, tak producentsky, myslím, že u nás hodně málo známý širšímu publiku a je dobře, že se zde budou moci v rámci Citadely pomalu představovat.

Když se podívám na výčet hvězd tvé akce Elektra, kdo dle tebe "pomohl" nejvíce? Myslím tím, který Dj díky svému vystoupení ukázal na Elektru, jako na party, kam se vyplatí jít?
Na Elektře už hrálo docela dost dj's a live... takže pamatovat si, který z nich byl ten pravý, asi není možné (v mém případě). Ale podle mne, co si tak pamatuji, to byl Vitalic a Oliver Koloběžka!

Nedávno jsi se také stal rezidentem klubu Perpetuum, kde máš své čtvrteční noci ICON. Není to náročné, hrávat i ve čtvrtek? Není ti tvůj bratr Dj Jerry "odstrašujícím" příkladem, že čeho je moc, toho je příliš?:)

Tak především bych určitě nehrál v klubu každý týden, noc ICON byla situována tak, že v klubu budu hrát jednou měsíčně a speciálně vždy tři hodiny. Myslím, že to je skvělý nápad a tím pádem odpadá to, že se nemusíš zamýšlet nad tím, jak odehrát všechny tracky, které chceš a přitom na to máš jen hodinu, v lepším případě dvě. Takhle si v klidu stavíš set podle sebe a za ty tři hodiny se dá vytvořit už kvalitní příběh, to mi věř :D

Vím, že v osobním životě jsi zaznamenal velkou změnu. Nemluvil bych o tom, ale je to veřejné tajemství :) Takže prozraď - jsi teď k dispozici fanynkám? :)

Ano, je tomu bohužel tak, nemá smysl psát proč a jak. Podstatné je to, že se rozvádím (ne vlastní vinou). Moje žena, kterou jsem tak miloval od nás odešla. Nečekaně se změnil její pohled na náš vztah díky třetí osobě, která se objevila v jejím životě a tím pádem už s námi nežije a žít nebude. Častokrát jsem přemýšlel nad tím, proč se to tak stalo, ale vždy dojdu k závěru, že ženu chlap nikdy nepochopí... Aktuálně jsem teď s dětmi sám a tak nějak zjišťuji, že to všechno jde i bez ženských, i když to je někdy pro chlapa dost náročné, tak jsem si pomalu zvyknul a současnou situaci bych neměnil.

Finanční krize. Jak tebe, jako občana České republiky zasáhla? Jaký je tvůj názor na USA vlastně? Která země je ti blízká, nebo kam by ses chtěl podívat a proč?
Finanční krize mě zatím nezasáhla a doufám, že ani nezasáhne. Přišla právě z USA, kde pravděpodobně dávali hypotéku každému, kdo má díru v zadku, jinak si to neumím představit, že to mohlo zajít všechno až tak daleko :)) Můj sen, je odcestovat do Číny, podívat se na mega přehradu Tři soutěsky, na tyto vele díla jsem prostě ujetej, jo a ještě taky na derby Real Madrid vs Barcelona :-)

Mac, nebo PC?
Bohužel pořád PC, ale doufám, že v brzké době už to bude Mac. Takže Mac.

A poslední otázka: Zažil jsi někdy FlashBack? :)
Jasně, mockrát!!! Aktuálně mám další naplánovaný na 23.1.2009


Markus Schulz - Global DJ Broadcast (27-11-08) - ke stažení

29. listopadu 2008 v 15:00 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Obrázek
Tracklist:

Markus Schulz
01. Casey Vorn - Offshore
02. Topher Jones - Static
03. Kenneth Thomas & Chad Cisneros Featuring Keo Nozari - Breakthrough
04. Element One - Meadows
05. Stratosphere - Burning Ice (Filigro Remix)
06. Deepwide Featuring Josh Money - Take Me In
07. Marcus Schössow - The Last Pluck (Orjan Nilsen Remix)
08. Paul Van Dyk Featuring Ashley Tomberlin - Complicated (Kyau & Albert Remix) [Global Selection]
09. Sied Van Riel - M.M.E.
10. Myon & Shane 54 Featuring Carrie Skipper - Vampire (Gareth Emery's Garuda Remix)

Roger Shah
01. Ingsha - Niavara (Intro Edit)
02. Ralph Fritsch - Phoenix
03. Sunlounger Featuring Zara - Lost (Dance Version)
04. Roger Shah & Tenishia Featuring Lorilee - You're So Cool
05. Black Pearl - Java
06. DJ Shah Featuring Adrina Thorpe - Back To You (Original Club Mix)
07. Roger Shah Presents Savannah - Body Lotion (Inspirations Mix)
08. Samara - Verano (Roger Shah Remix)
09. Sunlounger Featuring Cap & Stephanie Asscher - Heart of The Sun (Roger Shah's Magic Island Dub)
10. High Noon at Salinas - Whales (Original Rework)

Kód:


A STATE OF TRANCE 380 by Armin van Buuren - ke stažení

29. listopadu 2008 v 14:56 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:
01. Markus Schulz - The New World (Return To Coldharbour Remix - Intro Edit)
02. John Askew feat. Senadee - Nothing Left Between Us (Duderstadt Progressive Dub)
03. Armin van Buuren feat. Jacqueline Govaert - Never Say Never (Myon & Shane 54 Remix)
04. Mark Vision - Time Gate (Arnej's Minimal Drum Dub)
05. Myon & Shane 54 feat. Carrie Skipper - Vampire (Club Mix)
06. Mr Sam feat. Clau9 - Cygnes
07. Talla 2XLC - Dante's Peak (Jerome Isma-Ae Remix)
08. Sunlounger feat. Zara - Lost (Club Mix)
09. Rank 1 - L.E.D. There Be Light (Trance Energy Anthem 2009)
10. Steve Anderson - Closer
11. Ilya Soloviev & Paul Miller - Lover Summer (Orjan Nilsen Remix)
12. Super8 & Tab - Elektra (Original Mix)
13. Thrillseekers - City Of Angels (Club mix)
14. Stoneface & Terminal - Blueprint (Club Mix)
15. Armin van Buuren feat. Sharon den Adel vs. Jochen Miller - In & Out Of Connection (AvB Mashup)
16. Ali Wilson - Heat Haze
17. Nirvana - Smells Like Teen Spirit (ID Bootleg)
18. Giuseppe Ottaviani feat. Stehpen Pickup - No More Alone (Original Mix)
19. Joint Operations Centre - New Jersey
20. Armin van Buuren & DJ Shah - Going Wrong (Alex M.O.R.P.H. B2B Woody van Eyden Remix)
21. Prodigy vs. Ferry Corsten - Smack My Radio Crash (AvB Mashup)
22. Majesta vs. DJ Shah feat. Adrina - Not The End vs. Who Will Find Me (AvB Mashup)
23. Tokugawas Drums vs. Quillroader - Mayan Sun (Josh Henriquez & Raver Remix)

Kód:


Tiësto - Club Life 087 (28-11-2008) - ke stažení

29. listopadu 2008 v 14:49 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:

22:00-23:00
01. Liam Goodwin - Chiriqui (Darone's Dark Remix)
02. EDX - Casa Grande
03. Simon Patterson - Different Feelings (Filterheadz Remix)
04. Mat Zo - Rush
05. Late Night Alumni - Empty Streets (Seamus Haji & Paul Emmanuel Remix)
06. Anhken vs. Chicane - Autumn Tactics (Alternative Mix)
07. Jaytech - Piramide
08. Ashley Wallbridge - Masquerade (Nifra Remix)
09. Dereck Recay - Dream Way (Arctic Moon Rem
10. Daniel Wanrooy - Phenomena
11. Paul Miller pres Motion Blur - One More Time (Daniel Kandi`s Bangin Mix)

23:00-00:00
15 Minutes of Fame: Phillip Alpha
01. Elsa Hill - Lost (Ilya Mayleuv Remix)
02. Randy Boyer & Eric Tadla - Aden's Dream (Rafael Frost Remix)
03. Coldplay - Life In Technicolor (DJ Eco Bootleg)
04. Signalrunners & Elsa Hill - One Last Look At Your Closed Eyes (Phillip Alpha Mashup)
Back To Tiesto
12. Blake Jarrell - Punta Del Este (Arnej's Minimal Drum Dub)
13. Taped - The Question
14. Patrice Baumel - Javelin
15. Dataworx - Control (Koen Groeneveld Remix)
16. Project FNP - Buzzed Up (J.O.C. Remix)
17. Kiko - Sunburn (Hot Burn Remix)
18. Timmy & Tommy - Mixtape
19. Thomas Ulstrup - Aggression
20. Rapid Eye - Circa Forever (Galen Behr & Orjan Nilsen Remix)

Kód:JES - Imagination

28. listopadu 2008 v 17:20 | Kašena - Majitelka tohoto =D


JES je nominována na Hollywood Music Award 2008

28. listopadu 2008 v 17:16 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Ultra / Black Hole Recordings umělkyně JES, kterou jsme v ČR mohli slyšet loni na podzim v T-Mobile Aréně (nynější Tesla Aréně pozn. red) kdy dělala předskokanku Tiëstovi při jeho Elements Of Life koncertě, je nominována na 2008 Hollywood Music Award za její track Imagination z jejího velmi úspěšného, debutové alba Disconnect. Imagination obsauje JESin vesmírný hlas, díky kterému se z ní stala jedna z nejvyhledávanějších zpěvaček v elektronické taneční hudbě dneška.
Slavnostní vyhlášení výysledků se bude koná v The Hollywood Highlands ve světově proslulém Kodak Theater komplexu v Hollywoodu, CA.
Budu vás samozřejmě informovat o konečeném výsledku JES.
Zdroj: tranceworlds.blog.czMarkus Schulz - Evolution 24 (24-11-2008) - ke stažení

27. listopadu 2008 v 12:19 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:
01. Kenneth Thomas & Chad Cisneros - Breakthrough (Oliver Smith Late Night Remix)
02. Moonbeam Featuring Avis Vox - Storm of Clouds
03. Sied Van Riel & R.O.R. - Closer To You (Plastic Angel vs. Store N Forward Remix)
04. Dyor - Vision (Big Emotion Mix)
05. Kyau & Albert - Hide & Seek (Lange Remix)
06. Ilya Soloviev & Paul Miller - Lover Summer (Orjan Nilsen Remix)
07. Sia - Buttons (Markus Schulz Return To Coldharbour Dub)
08. Cramp - Deadline (Markus Schulz Big Room Reconstruction)
09. The Thrillseekers Featuring Fisher - The Last Time (Club Mix)
10. Wippenberg - Chakalaka
11. Wippenberg - Chakalaka (Sphaera's Boom Chakalaka Remix)


Kód:

Ferry Corsten - Corsten's Countdown 074 (November chart) (26-11-2008)

27. listopadu 2008 v 12:15 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!

Ferry Corsten - Corstens Countdown 065 (September chart)


Tracklist:

01. Airborne Angel - Origo
02. Richard Durand - Predator
03. Sied van Riel - Riel People Know (Sidechain Mix)
04. Andain - Beautiful Things (Gustav Remix)
05. OceanLab - Breaking Ties (Above & Beyond Analogue Haven Mix)
06. Ben Gold - Life (Sean Tyas Remix)
07. Changer - Two Colors
08. Dennis Sheperd & Cold Blue - Not Too Late (Dennis Sheperd Mix)
09. Angel Ace - 776 Miles (Original Mix)
10. The Killers - Human (Ferry Corsten Remix)Kód:


Markus Schulz - Evolution 23 (13-11-2008) - ke stažení

26. listopadu 2008 v 15:29 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:

01. Evgeny Bardyuzha - Bali (Arnej Remix)
02. Jose Amnesia vs. Karen Overton - Your Loving Arms (Vocal Mix)
03. Keemo & Tim Royko Featuring Cosmo Klein - Beautiful Lie (Inpetto Remix)
04. Marco V - Coma Aid (Remix)
05. Mr. Sam Featuring Claud9 - Cygnes
06. Mike Foyle Presents Statica - Bittersweet Nightshade
07. OneWorld - Lingus
08. Blake Jarrell - Punta Del Este (Arnej Minimal Drum Dub)
09. Markus Schulz Featuring Andy Moor - Daydream (Markus Schulz Coldharbour Remix)
10. Markus Schulz - The New World (Markus Schulz Return To Coldharbour Remix)

Kód:Výsledky ankety 4. Trance Awards

25. listopadu 2008 v 16:46 | Kašena - Majitelka tohoto =D


Trance Awards je jednou z nejprestižnějších anket. Hlasovalo zde překvapivě 20 000 trancových fanoušků z neuvěřitelných 125 zemí světa. Vyhlášení ankety se konalo 21. listopadu v londýnském klubu The Gallery.


Best DJ
1. Paul Van Dyk
2. Armin
3. Tiesto
4. ATB
5. Above & Beyond

Best Producer
1. Paul Van Dyk
2. Armin
3. Tiesto
4. Above & Beyond
5. ATB

Best Label
1. Vandit
2. Armada
3. Anjunabeats
4. Black Hole
5. Discover

Best Remixer
1. Tiesto
2. Paul Van Dyk
3. Armin
4. Aly & Fila
5. Sander Van Doorn

Best Resident
1. Armin
2. Paul Van Dyk
3. Tiesto
4. ATB
5. Vicky Devine

Best New Face
1. Sied Van Riel
2. Charlie G
3. Ilya Soloviev
4. DJ Shah
5. Arnej

Best Club Night
1. Judgement Sundays
2. Cream
3. Gatecrasher
4. Armada
5. Godskitchen

Best One-Off Event

1. Global Gathering
2. Vandit Berlin
3. Trance Energy
4. Armin Only
5. Creamfields

Best Album
1. Armin - Imagine
2. Cream Ibiza mixed by Paul Van Dyk
3. PVD - In Between
4. Armin ASOT 2008
5. Tiesto ISOS 7

Best Radio Show
1. ASOT - Armin
2. PYD Vonyc Sessions
3. Trance Around The World - Above & Beyond
4. Greenspot Music Broadcast
5. Sound Garden PVD

Best Website
1. Trance.nu - http://www.trance.nu
2. Paul Van Dyk - http://www.paulvandyk.com
3. Tiesto - http://www.Tiesto.com
4. Trance Addict - http://www.tranceaddict.com
5. Trackitdown.net - http://www.trackitdown.net

Tiësto remixuje track od Maroon 5

24. listopadu 2008 v 15:37 | Kašena - Majitelka tohoto =D

DJ tiesto

Spolu s umělci jako Pharrell, Mark Ronson, Cut Copy, Of Montreal, Swizz Beatz a mnoho dalších, Tiësto z remixoval jednu píseň Maroon 5 pro jejich nadcházející remix album, které je kolekce dříve vydaných písní, reinterpretovaných různými umělci. Tiesto z remixoval track Not falling apart z jejich druhého alba.

Ačkoli už je čas pracovat na dalším uměleckém albu, Tiësto k tomu říká: ''Před pár měsíci jsem byl osloven Maroon 5, abych pro ně udělal remix. Vždycky jsem měl rád hlas jejich zpěváka, ale měl jsme pocit, že to bude náročná práce udělat remix na píseň, která již byla hitem, protože lidé si ten zvuk pamatují. Snažil jsem najít track, který nebyl milionkrát hrán a dát mu nový výklad. Jsem opravdu spokojený s výsledkem a myslím, že tato nová verze bude hit tanečních parket. Tento remix má mnohem více energie než má originál.''
Jak tento remix zní si můžete poslechnout na Tiëstovým myspace
www.myspace.com/tiesto

Zdroj: tranceworlds.blog.cz

Tiësto dělá pro Activision novou hru Dj Hero

23. listopadu 2008 v 10:47 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Hra Dj Herou bude obsahovat klasické Tiëstovi tracky a samozřejmě také speciální novou hudbu složenou exkluzivně pro tuto hru.

Tiesto k tomu řekl: ,,Pro lidi je to skvělý způsob, jak se seznámit s DJingem. Myslím si, že mnoho lidí zjistí, že to není tak jednoduché jak se zdá". No a já si myslím, že má pravdu...

Tiëstův velký fanda... =D

22. listopadu 2008 v 19:09 | Kašena - Majitelka tohoto =D
No, ale tak nic se nemá přehánět, že?

Tiesto - Club Life 086 (21-11-2008) - ke stažení

22. listopadu 2008 v 15:23 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Hour 1
01. Verachocha - Carte Blanche (Manuel De La Mare's My Jupiter Mix)
02. Vinny Troia - Magic [Curvve Recordings]
03. San - Insane (Artento Divini Remix) [405 Recordings]
04. Mat Zo - Our Self
05. Hidden Sound System - I Know [In Trance We Trust] [Tiesto's Classic]
06. Simon Patterson - Different Feeling [Doorn Records]
07. Kimito Lopez - Selfish By Nature [Intuition Recordings]
08. Ronski Speed feat. Karen Ires - Revolving Doors (Sun Decade Dub) [Euphonic]
09. Cold Blue - Paradise (Anhken Remix) [Monster Pure]
10. Mike Emery - Vapour Trails (Stoneface & Terminal Remix) [Conspiracy Recordings]
11. Ferry Corsten vs. Cerf, Mitiska & Jaren - Crashed Again (Teardrop Bootleg)

Wippenberg
01. ID
02. Wippenberg - Chakalaka (Sphaera's Boom Chakalaka Remix)
03. Wippenberg vs. U2 - Drumster vs. Sunday Bloody Sunday (Mashup)

Hour 2
12. Bedrock - Forge (Tom Middleton Remix) [Bedrock Records]
13. Fergie - Anon (King Unique's Onanonanon Remix) [Excentric Muzik]
14. Glenn Morrison & Zoo Brazil - A Lament [Morrison Recordings]
15. Kollektiv Turmstrasse - Blutsbruder [Musik Gewinnt Freunde]
16. Somnus Corp - Expo86 [Discoteca Music]
17. Umek & Beltek - Life Time Use [Pilot 6 Recordings]
18. 16 Bit Lolita's - Murder Weapon [Anjunadeep / Hope Recordings]
19. Basteroid - 29 Forever (Fairmont Remix) [Areal Records]
20. Moby - I'm In Love (Mason's Glowsticks Remix) [Mute Records Ltd.]Kós:


A State of Trance 379 by Armin van Buuren - ke stažení

22. listopadu 2008 v 10:41 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!

Tracklist :

01. Armin van Buuren feat. Jacqueline Govaert - Never Say Never (Omnia Remix) [Armind]
02. ID
03. Dash Berlin feat. Jaren - Man on The Run [Tune of The Week]
04. Myon & Shane 54 - Vampires (Gareth Emery's Garuda Remix) [Armind]
05. Sonic Element - Paint the Blue (Store 'N Forward Remix) [MPFS]
06. Orjan Nilsen - Moving Mojave vs. La Guitarra (AVB Mashup) [Armada]
07. Talla 2XLC - Dante's Peak (Jerome Isma-Ae Remix) [Tetsuo Hybrid]
08. Laurent Garnier - the Man With the Red Face (Bryan Kearney & Barry Connell's Ressential Remix) [F Communications]
09. Starchaser feat. Lo-Fi Sugar - So High (Martin Roth Remix) [Vandit] [Future Favourite]
10. Ohmna feat. Nurlaila - Key of Life [Cyber]
11. Markus Schulz - the New World (Markus Schulz Return to Coldharbour Remix) [Coldharbour]
12. Mat Zo - Our Self [Intuition]
13. Stan Void - Transience (Jorn van Deynhoven Remix) [Solaris]
14. Niklas Grosswald presents: Soundbite - Sparkles [Conspiracy]
15. Dinka - Temptation (Paul Trainer Remix) [Vandit]
16. Vengeance - Unexpectation (Denga & Manus Mix) [a State of Trance]
17. Sunbeam - Outside World (Remix)
18. Michael Angelo feat. Danny - Test Drive (Nitrous Oxide Remix) [High Light Records]
19. Paul Miller presents: Motion Blur - Curler [Addictive Global]
20. Signum feat. Scott Mac - Coming on Strong [Jinx Records] [ASOT Radio Classic]


Kód:


Transmission 2008 - Rank 1 INTRO

21. listopadu 2008 v 15:28 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Tak tohle je moje video co jsem natáčela na Transmission... =D


Markus Schulz - Global DJ Broadcast (20-11-2008) - ke stažení

21. listopadu 2008 v 14:41 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist :

01. Kenneth Thomas & Chad Cisneros - Breakthrough (Oliver Smith Late Night Remix)
02. Moonbeam feat. Avis Vox - Storm of Clouds
03. Seb Olavi - 25th of June
04. Marco V - Coma Aid (Remix)
05. The Thrillseekers feat. Fisher - the Last Time (Club Mix)
06. B.E.N. - Raised (Danilo Ercole Remix)
07. Anton Firtich - Moonlight Madness
08. Synthika - Nirvana
09. Keemo & Tim Royko feat. Cosmo Klein - Beautiful Lie (Inpetto Remix)
10. R.E.N.O.I.S.E. - Synthetic Fantasy
11. OceanLab - Breaking Ties (Duderstadt Remix)
12. Mike Foyle presents: Statica - Bittersweet Nightshade [Global Selection]
13. Ronski Speed feat. Karen Ires - Revolving Doors (Sun Decade Remix)
14. B.E.N. & Mark Sixma - Untitled
15. G-Sky - Ursa Minor
16. Paul Van Dyk feat. Ashley Tomberlin - Complicated (Kyau & Albert Remix)
17. Dyor - Vision (Big Emotion Mix)
18. Myon & Shane 54 feat. Carrie Skipper - Vampire (Gareth Emery's Garuda Remix)
19. Ali Wilson - Heat Haze
20. Ashley Wallbridge - Masquerade (Nifra Remix)
21. Riva - Who Do You Love Now? (Stringer) (Bart Claessen 08 Tek Bootleg)
22. Ilya Soloviev & Paul Miller - Lover Summer (Orjan Nilsen Remix)

Kód:


Ferry Corsten - Corstens Countdown 073 (19-11-2008) - ke stažení

21. listopadu 2008 v 14:39 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:

01. Andain - Beautiful Things (Gustav Remix)
02. Bobina - Time & Tide (Gareth Emery Remix)
03. Sonic Element - Paint The Blue (Store N Forward Remix)
04. Dave Walker - Mystify
05. Richard Durand - Predator
06. Changer - Two Colors
07. Lost Witness vs. Sassot - Sin Mas
08. Ronski Speed Featuring Karen Ires - Revolving Doors (Oceanic Vocal Remix)
09. Dinka - Temptation (Paul Trainer Remix)
10. Ben Gold - Life (Sean Tyas Remix)

Kód:


The Prodigy ohlásili nové album

21. listopadu 2008 v 14:11 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Klávesák skupiny Liam Howlett na svých webových stránkách prozradil, že právě dokončil nové řadové album The Prodigy s názvem "Invaders Must Die". Nahrávka, na které spolupracoval například Dave Grohl, má spatřit světlo světa 2. března.DJ Lucca - Reformation Album

21. listopadu 2008 v 14:07 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Vydání debutového alba nejpopulárnější české DJky podle ankety Dance Music Awards 2008 - DJky Luccy - se blíží. Album vyjde v digitální podobě exkluzivně na Beatportu 8.prosince 2008. V CD podobě bude jako speciální edice vydáno v únoru 2009 a bude obsahovat Lucčiny skladby obohacené o kytarové riffy vynikajícího českého muzikanta Michala Pavlíčka, se kterým Lucca příležitostně vystupuje na předních festivalech v Česku i zahraničí. Lucca vydává toto album pod svou značkou Sound Of Acapulco (dřívější Acapulco Records, založené r.2004, přejmenované r.2007).


idot.cz
Reformation v názvu alba vyjadřuje růst a proměnu DJky Luccy, a to jak v rovině soukromé, tak profesionální. Každý track odráží příběh Lucčina života, což činí album velmi osobní. Každý singl má svou vlastní identitu, na albu však tvoří ucelený příběh. Album Reformation představuje širokou škálu taneční hudby, vybírá Lucčiny oblíbené prvky z různých hudebních žánrů. Na tanečních parketech po celém světě Lucca dává nového ducha své hudbě, jejímž základem je progressive techno, okořeněné hutnými electro beaty a jemnými minimalovými zvuky. Nejinak je to u jejího alba. Sama však říká, že její inspirace přichází z produkce např. Deep Dish či Chemical Brothers.

 alt=DJ Lucca

Lucca se věnuje DJingu od roku 1999, následně rozjela i producentskou dráhu - z její starší produkce jmenujme např. skladby Mirage 01 (vč. remixu od Umeka) anebo Freedom, které se staly velkými hity a dostalo se jim podpory od DJs jako Carl Cox či Paul van Dyk.

V dubnu 2007 Lucca vydala groovy electro skladbu Body Dance, jako první vlaštovku svého nového zvuku. K tomuto tracku vznikl i videoklip, produkovaný týmem lidí, kteří dělají videa pro Fatboy Slima. V létě 2007 byl klip v pravidelné rotaci na MTV.

Během léta Lucca vydala na své značce Sound Of Acapulco další 3 skladby - Quantum, Reformation a Woodblocker. Spolu s originálními verzemi vyšly také remixy od uznávaných producentů, jako např. Robert Babicz, Funk D'Void, Pig & Dan a Matt Tolfrey & Inxec. Zmíněné singly spolu s Body Dance jsou těmi hlavními z celého alba.

I nadále však Lucca zůstává velmi žádanou DJkou a objevuje se na významných světových festivalech jako Mayday (GER + PL + HU), Nature One (GER + PL), LoveParade (GER), Time Warp (GER), Creamfields (CZ + PL), Awakenings (NL), Dance Valley (NL), Sonne Mond und Sterne (DE) a v roce 2008 také na legendárním Sziget Festival v Maďarsku.

Z významných klubů, do kterých zavítala, jmenujme: U60311 Frankfurt (GER), Airport Wuerzburg (GER), Tresor Berlin (GER), Privilege Club Ibiza (ES), Florida 135 (ES), Fabric Ostrava (CZ), Mecca Prague (CZ), Rohstofflager Zurich (CH), Flex Vienna (AU), Ambasada Gavioli (SLO), Hala Ludova Wroclaw (PL), Rex Paris (FR), a The Gallery at Turnmills v Londýně (UK).