Červen 2009

TRANSMISSION PŘICHÁZÍ S ŠESTÝM POKRAČOVÁNÍM 14. LISTOPADU V PRAŽSKÉ O2 ARENĚ

25. června 2009 v 17:37 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Druhá největší halová party v u nás, TRANSMISSION, se i letos dočká svého pokračování. Již pošesté během čtyř let zažije více než deset tisíc fanoušků noc plnou té nejlepší tranceové hudby v podání nejpopulárnějších světových DJských hvězd, spektakulární show plnou speciálních efektů, dekorací, performancí, a hlavě zcela unikátní atmosféru, která každé vydání Transmission provází. Stejně jako každý rok, i letos bude Transmission dominovat téma, které tentokrát zní Ancient Mysteries. A jak již název napovídá, letošní show bude plná mystiky, symboliky, a kultů dávných civilizací.

Bezesporu nejočekávanější halová party tohoto podzimu se uskuteční 14. listopadu v pražské O2 areně. Seznam vystupujících hvězd je již téměř kompletní, a bude zveřejněn v nejbližší době. V pátek, 26. června bude zahájen předprodej vstupenek v síti Sazka Ticket. Pro 1000 nejrychlejších z vás přinášíme možnost zakoupení nejlevnějších vstupenek za cenu 690 Kč. Poté se cena zvýší na 790 korun, a od 13. srpna se bude dále zvyšovat až na konečných 1190 Kč v den akce.
Transmission vám společně s agenturou United Music přináší generální partner, Pražská energetika.
After movie a fotogalerii z loňského vydání najdete na www.transmission.cz

Above & Beyond At Nocturnal Playing "Alone Tonight"

25. června 2009 v 15:20 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Strhující show above & beyond pod širým nebem

25. června 2009 v 15:17 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Above & Beyond se představí poprvé v ČR na open air festivalu. Creamfields Central Europe je přivítá v prime time, přesně tak, jak jsme na headlinera zvyklí. Above & Beyond jsou aktuálně nejlepším uskupením historie trance music, o čemž svědčí i jejich prvenství v kategorii Best Group letošních International Dance Music Awards v Miami. Málokterý jejich počin zůstane bez povšimnutí světového tisku. Jejich nejčerstvější kompilace Sirens of the Sea Remixed byla označena prestižním britským časopisem Mixmag za Album měsíce.

Jejich show je dokonalá a strhující. Každý fanoušek trance hudby by měl minimálně jednou v životě slyšet Above & Beyond naživo. Pokud se Vám to zatím nepodařilo na jejich dvou předchozích návštěvách v Brně na Vibrations a v Praze na Transmission, tak právě na Creamfields v Břeclavi máte tu možnost! Ruce nad hlavou, příliv energie a emoce, které Vámi projdou naplno. Tak přesně toto jsou Above & Beyond a věřte, že oni za to jednoznačně stojí!


Full On Ferry: The Masquerade 2009

23. června 2009 v 20:24 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Ferry Corsten zveřejnil úplný line-up 3. dílu své stále populárnější akce Full On Ferry: The Masquerade, která se bude konat 17. října v Rotterdamské hale Ahoy. Takže pokud chcete vědět, kdo zde bude hrát, přečtěte si celý článek.

Při této jedinečné show bude světově proslulý dj Ferry Corsten hrát velkolepý 8. hodinový set. Nicméně, nebude ho hrát úplně sám. Bude ho hrát s každým djem, kterého osobně na tuto akci pozval, v back 2 back spektakulární show.

Kteří umělci se tedy na Full On Ferry 2009 představí? Bude to holandská techno/ trance superstar Marco V. Jeden z nejtalentovanějších trance & progressive djs, producent a zpěvák v jedné osobě Američan BT. Německé bratrské trance duo Marco a Dirk neboli Duderstadt. Finští trance revolucionáři a velcí hitmakeři Super8 & Tab. Posledním jménem tohoto výčtu je Rotterdamská house/progressive/breakbeat senzace Muzikjunki. Tihle všichni vám spolu s Ferry Corsten předvedou hudební show, na kterou jen tak nezapomenete.Maškarní téma je inspirací pro Full On Ferry už od jeho prvního dílu. Letošní díl je inspirován velikým benátským karnevalem, jehož historie sahá až do 11. století. Všichni účinkující budou mít tajemné masky a krásné kostýmy.

Ferry Corsten se jako headliner představí také 22.8.2009 na českém festivalu Mácháč.

www.fullonferry.com


Moje icq...

21. června 2009 v 20:10 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Někdo mě žádal o moje icq, ale bohužel mi nenapsal kontakt na sebe, takže ho tu zveřejňuju.
Kdo chce, ať si mě přidá =)
478-055-178


A STATE OF TRANCE 409 by Armin Van Buuren - ke stažení

21. června 2009 v 11:30 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:

01. Airwave presents: Lolo - Trampoline
02. Poshout - For You (Ilya Soloviev Progressive Mix)
03. Andy Duguid - Neremiah
04. BT - the Rose of Jericho (BT's Deux ex Machina Album Mix)
05. Armin van Buuren feat. Jacqueline Govaert - Never Say Never (Alex Gaudino Remix) [Future Favorite]
06. Markus Schulz presents: Dakota - Koolhaus
07. Markus Schulz presents: Dakota - Sin City (Cosmic Gate Remix)
08. Cosmic Gate feat. Emma Hewitt - Not Enough Time (Raver Rework)
09. Progresia - Galandia
10. Paul van Dyk - Nothing But You (Super8 & Tab Remix)
11. TyDi feat. Audrey Gallagher - You Walk Away
12. Ton TB - Headrush
13. Sander van Doorn presents: Purple Haze - Bliksem [Tune of The Week]
14. Stoneface & Terminal - Santiago (2 AM Mix)
15. Solarstone feat. Elizabeth Fields - Part of Me (Stellar Mix)
16. Tastexperience - Tantrix
17. Steve Brian - Yaya (Ronski Speed Remix)
18. Jorn van Deynhoven - Fast Lane
19. Ron van den Beuken presents: Floyd - The Essence of Love
20. Solar Factor - No Return [ASOT Radio Classic]

Link:


DJ Tiësto - Club Life 116 (19-06-09) - ke stažení

21. června 2009 v 11:24 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!

Tracklist:

Hour 1

01. We Love 90 feat. Jade - Right In The Night (Vincenzo Callea, Billion Dollar Dogs & Fast DJ Remix)
02. GLM feat. Randolph - Run To You
03. Smart Apes feat. Katie Miles - Smile (Original Mix)
04. John Dahlbeck & ATFC - Bon Bon

Tisto's Classic of the Week
05. Every But The Girl - Missing (Jonas Stenberg & David Floorman Remix)
06. GNX - Copius Cain (Genix Re-Rub)
07. Bobina - Time & Tide (Gareth Emery Remix)
08. Whelan & Di Scala - Cuba (Original Mix)
09. Wally Lopez - Close To Me (Robbie Rivera Remix)
10. Ben Preston - The Choice Is Yours (PoisonPro Made The Right Choice Remix)
11. Alex O'Rion - Like A Box Of Fluffy Ducks (Original Mix)

Hour 2

15 minutes of fame: DJ Trace
01. Evol Waves - Zappin'
02. ID
03. Miko - Muzaik (Marcus Schossow Remix)

Back with Tiësto
12. Christian Falero & Subway Rockers - Call Me (Christian Falero 2009 Rework)
12. Christian Falero & Subway Rockers - Call Me (Christian Falero 2009 Rework)
13. Joris Voorn - Sweap The Floor (Original Mix)
14. Karana Unit Feat. Abigail Bailey - Pictures (Original Mix)
15. ID
16. ID
17. Umek - You Might Hear Nothing
18. Jean Elan - Killer (Jean Elan Mix)
19. The Bloody Beetroots & Steve Aoki - Warp
20. The Killers - Somebody Told Me (Remix)

Link:


Pět hodin s Markusem Schulzem na PURE

18. června 2009 v 14:03 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Uplynulou sobotu se v pražském klubu SaSaZu odehrál další díl prestižní párty PURE. Tentokráte byl hlavní hvězdou večera americký dj a producent Markus Schulz, kterému sekundovali Glenn Morrison z Kanady a Michael Burian. Jak to v SaSaZu vypadalo, se dozvíte v mém reportu.

Když jsem v sobotu po půl jedenácté dorazil do klubu, byla párty v plném proudu a lidi na parketu bavil svým setem Kanaďan Glenn Morrison. První co mě velice potěšilo byl zvuk, který oproti mé poslední návštěvě PURE s Paulem van Dykem o poznání lepší. Glennův set byl pro mě také celkem milé překvapení a rozhodně Markusovi kvalitně rozehřál publikum. Zahrál například Laktos od Sebastiana Ingrossa a svoje tracky Odyssey, Contact.a No Sudden Moves.Úderem půlnoci nastoupil za mixák Markus Schulz, kterého publikum v SaSaZu přivítalo opravdu hlasitě. Od prvních do posledních tónů jeho setu panovala v celém klubu opravdu neuvěřitelně skvělá atmosféra, nemalou měrou k ní přispěl i sám Markus, ze kterého během celého setu doslova prýštila pozitivní energie a neuvěřitelně si ho celou dobu užíval společně s lidmi. Začátek Markusova pětihodinového setu se nesl spíše v lehce progresivnějším duchu, zahrál i několik pro mě neznámých songů, později se vydal do vln energického trance a uplift soundu. Druhá polovina Markusova setu byla snad ještě lepší jak ta první, doslova nenechal publikum vydechnout ani na chvilku. V publiku se objevilo i několik transparentů s nápisy typu "Markus is our Hero" apod.

V průběhu noci jsem zaznamenal asi největší ohlas publika během těchto songů: Ferry Corsten - BrainBox, Ummet Ozcan - Time Wave Zero, Ronski Speed feat. Rex Mundi and Sir Adrian - The Perspective Space v Markusově mash-upu, dále pak při Markusově The New World, což je oficiální hymna poslední Transmission a Delerium vs. Gareth Emery - This Is Silence. V průběhu Markusova setu zazněly i tyto songy: Mark Norman - Coffee Break, Rank 1 - Airwave, Sander Van Dien - Aurora v Markusově Reworku, Breakfast - Remember, Richard Durand - Into Something ve Fall Down Mixu a mnoho dalších super pecek. V pět hodin ráno, po děkovačce, si publikum doslova vyřvalo skandováním Markusova jména přídavek v podobě hymny letošní Trance Energy od Rank 1 - L.E.D. There Be Light ve Wippenberg Remixu a Paul van Dyk - For an Angel 2009. Zhruba v 5:10 skončil Markusův pětihodinový maratón, který byl opravdovou oslavou trance hudby.Po Markusově setu se představil poslední účinkující, tím byl resident párty PURE, Michael Burian. Po doslova úžasném výkonu Markuse Schulze před ním byl velice těžký úkol, a to udržet laťku sobotní noci v nastavené výšce. Svého úkolu se zhostil celkem slušně a minimálně první půlka jeho setu, kterou jsem slyšel, měla slušnou energii.

Organizačně byla celá párty výborně zajištěná. Postupně se zlepšuje zvuk, i když vepředu to bylo místy přebasované. Lidí dorazilo tak akorát, odhadem jich mohlo být kolem 1800. Celkově se mi na této PURE opravdu líbilo a už se těším na další vydání


Zdroj: poslouchej.net

Armin natočil video k singlu Never Say Never

17. června 2009 v 18:24 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Prý to bude jeden z největších hitů letošního léta na Ibize. Na songu se kromě Armina van Buurena podíleli Jacqueline Govaert a klávesista Benno de Goeij ze známé formace Rank 1


DJ Tiësto míří na výjimečný koncert do Vídně + o novém CD

15. června 2009 v 20:32 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Tijs Verwest, kterého celý svět zná pod uměleckým jménem DJ Tiësto, koncem léta vydá nové album. Než se tak stane, představí nové písně naživo! Prvním místem, kde tento Holanďan nabídne ochutnávky z nové desky, bude o tomto víkendu Rakousko, a to v rámci další akce s názvem Stargate Premium Series. Zde DJ Tiësto oblehne tamější diskotéku Pyramide v městečku Vösendorf, které leží těsně za Vídní směrem na Graz. Nejen, že Tiësto slibuje jedinečnou show, kterou doplní i nevšední světelná show, na jejímž scénáři se podílel sám Tiësto, ale tento hudební mág navíc přislíbil, že sebou přiveze i všechny své doprovodné vokalisty, kteří jsou ke slyšení v jeho osvědčených hitech. Kromě toho bude právě rakouské vystoupení prvním, kde Tiësto poprvé a s veškerou parádou představí novinky z prozatím nepojmenované desky, kterou koncem léta vydá.

Natáčení nového alba Tiësto ukončil teprve před několika týdny a jak sám v nedávném rozhovoru pro MTV uvedl, je přesvědčen, že nové písně jsou tím nejlepším, co kdy složil. Pro inspiraci odjel minulý rok na podzim do Los Angeles, kde celých šest týdnů nedělal nic jiného, než komponoval a natáčel dema.


Veškeré informace o sobotním vystoupení Tiësta najdete na oficiálním webu Stargate Premium Series, kde je vše potřebné dostupné i v českém jazyce.


Sensation - The ocean of white, Prague 06-06-2009 - ke stažení!

14. června 2009 v 20:29 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  Setíky ke stažení
Obrázok

Official line-up:
21:30 ROOG VS ERICK E FEAT MC GEE (HOUSEQUAKE)
23:00 ERIC PRYDZ
00:30 SEBASTIAN INGROSSO
02:00 MEGAMIX
02:30 SANDER VAN DOORN
03:45 TOCADISCO

Timetable for broadcast: 96kbps
21:30 HOUSEQUAKE
23:00 JEFF-E
02:00 MEGAMIX
02:30 SANDER VAN DOORN
03:45 TOCADISCO


21:30 HOUSEQUAKE
00. Sensation Intro
01. ID
02. ID
03. [0:12:10] ID w/ Climb The Wall (Acapella)
04. ID
05. [0:16:30] Sono - Keep Control Plus (ID Remix)
06. [0:21.15] DJ Chus, Niki B & Christian EFFE - Hossa (Chris Soul Mix)
07. [0:25.00] Juan Kidd & Felix Baumgartner feat. Lisa Millett - Now You're Gone (Club Mix) w/ Superchumbo - Revolution (Acapella)
08. [0:28:30] Wolfgang Gartner & Francis Preve - Yang (Original Club Mix)
09. [0:30:50] ID w/ Jean Elan - Where's Your Head At (Acapella)
10. [0:31:17] Julien Jabre - Vicious Circle (John Dahlback Dub Mix)
11. [0:35:50] Mark Knight & Funkagenda Vs Paul Thomas - Arena (The Very Festivally Mix) ??? / (MKS Very Clubby Mix) ???
12. [0:40:30] ID
13. [0:43:00] TV Rock feat. Rudy - Been A Long Time (Laidback Luke Remix) w/ House Music All Night Long (Acapella)
14. [0:46:30] Ralvero - Party People (Original Remix ) / Starkiller - Discoteka (Accapella)
15. [0:50:05] Suzanne Vega - Tom's Diner (Bingo Players Remix)
16. [0:52:00] ID /w The Chemical Brothers - Push The Button (Acapella)
17. [0:56:55] Olav Basoski vs Erick E - Don't Turn Your Back 2009 (Olav Basoski Mix)
18. [0:59:20] Fedde Le Grand - Amplifier w/ Green Velvet - La La Land (Acapella)
19. [1:01:30] Oliver Twizt feat. MC Roga - Underground (Original Mix)
20. [1:04:00] ID
21. [1:06:36] Ralvero feat. Mc Boogshe - Party People (Muzzaik Dub)
22. [1:10:20} Sidney Samson & Tony Cha Cha - Emporium Anthem 2009
23. [1:12:00] ID w/ STFU - SFYM (Something For Your Mind) (STFU Remix) (Acapella)
24. [1:14:45] Housequake - Shed My Skin
25. [1:21:00] Michel Cleis - La Mezcla (Roog Re-Edit)
26. [1:24:00] ID w/ Axwell - I Found You (Acapella)
02:00 MEGAMIX
same as SW Dusseldorf 2008 + SW Hungary 2009
01. Queen - We Will Rock You
02. Eric Prydz - Pjanoo
03. Fedde Le Grande - Let Me Think About It // ID
04. Felix Da Housecat - Silver Screen Shower Scene
05. Ali Wilson - Shakedown
06. Olav Basoski - Waterman
07. Bucketheads - The Bomb (The Sounds fall into my mind)
07. TV Tock feat.Rudy - It's Been A Long Time (Laidback Luke Remix) /w Bucketheads - The Bomb Acapella
08. Ian Carey aka Soul Providers - Keep On Rising (Remix)
09. Ce Ce Peniston - Finally (Bart B More Bootleg)
10. More Kante - Yeke Yeke (Hardfloor Remix)
11. Azzido da Bass - Doom's Night
12. Guru Josh Project - Infinity 2008
13. The Potbelleez - Don't Hold Back // Steve Angello & Sebastian Ingrosso - Be // The White Stripes - Seven Nation Army + Public Domain feat. Chuck D. - Rock da Funky Beats (Acapella)
14. Madonna & Justin Timberlake - 4 Minutes (? Remix) //Madonna - Hung Up Acapella // Benny Benassi - Satisfaction Acapella
15. Bob Sinclar, Axwell & Ron Carroll - What A Wonderful World //Sia - The Girl You Lost To Cocaine Sample)
16. Red Carpet - Allright (Doman & Pettigrew Bootleg)
17. ID + Mr Sam vs Human Resource - Dominator
18. Tiesto - Adagio for Strings (+ House Muzik Acapella)
19. Orjan Nilsen vs Coldplay - Viva La Vivida
20. Sander van Doorn - Riff
21. Club Scene Investigators - Direct Dizko (Sander van Doorn Remix)
22. Public Domain - Operation Blade //(with Madonna Music Acapella)(with Prodigy Smack My Bitch Up + Firestarter Samples)
02:30 SANDER VAN DOORN
01. Olav Basoski & DJ Erick E - Don't Turn Your Back (Sander van Doorn Remix)
02. ID
03. Audible - White Mouse
04. The Prodigy - Omen (Simmons & Machiavelli Bootleg)
05. Marco V - Unprepared
06. The Killers - Spaceman (Sander van Doorn Remix Part 2)
07. ID
08. Dean Coleman ft. DCLA - I Want You (Sultan & Ned Shepard Remix)
09. Purple Haze - ID
10. Sander van Doorn - Look Inside Your Head (123XYZ Remix)(SVD Edit)
11. Sam Sharp - Roundabout (Sander Van Doorn Main Mix)
12. ID
13. Sia - The Girl You Lost To Cocaine (Sander van Doorn Remix)
14. ID (new Sander's track??)
15. Sander van Doorn vs. Robbie Williams - Close My Eyes
16. Kings of Leon - Use Somebody (Remix)
03:45 TOCADISCO
00. Sensation Intro
01. ID
02. Hi:Fi vs. Dave Darell - Flash 2.9 (Dave Darell Mix)
03. ID
04. Felix Da Housecat - Kickdrum (Original Mix)
05. ID
06. Proxy - Raven (Crookers Remix)
07. ID
08. Tiga - Shoes
09. Dizzee Rascal & Armand Van Helden - Bonkers
10. Tocadisco - Da Fuckin Noize
11. Kid Cudi - Day 'N' Nite (Crookers Remix)
12. ID
13. Sidney Samson - Riverside
14. Zombie Nation - Kernkraft 400 (Laidback luke Bootleg)
15. Laidback Luke & A-Trak - Shake It Down w/ ID Acapella
16. Fedde Le Grand - Amplifier w/ ID Acapella
17. David Weawer vs. The Prodigy - Breathe (Weawer Extended)
18. The Egg - Walking Away (Tocadisco Remix)
19. Tiga & Zyntherius - Sunglasses At Night (Tocadisco Heavy Remix)
20. Delerium feat. Sarah Mclahlan - Silence (Niels Van Gogh & Thomas Gold Remix)
21. M.A.N.D.Y. vs. Booka Shade - Body Language (Tocadisco Remix)


Přímý přenos ze Sensation v Amsterdamu

14. června 2009 v 20:06 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Hned po oba dny oslav desátého výročí máte možnost vidět a slyšet holandskou premiéru eventu Sensation, a to i když nebudete stát uprostřed nově vypracované show Wicked Wonderland.


V pátek 3. července holandská televize BNN odvysílá 3 hodiny přímého přenosu z Amsterdam Arény. Vysílání začne jednu hodinu po půlnoci a bude trvat do čtvrté hodiny ranní, stejně jako přenos na rádiu 3FM.

V sobotu 4. července se pak dočkáte přímého přenosu na rádiu 3FM pěkně od začátku, tj. od 22 hodin, až do úplného konce. Televize BNN odvysílá v 00:30 speciální pořad o Sensation, včetně živých vstupů z právě konané akce.

A poslední možnost jak z pohodlí domova sledovat tu nejočekávanější taneční akci roku je na internetu. Pokud zajdete na Sensation.BNN.nl, nepřijdete o jedinou minutu z druhého premiérového dne megaparty Sensation. Na těchto stránkách totiž bude celý večer běžet přímý přenos díky televizi BNN

Na stránkách je možné prohlédnout si nově spuštěný web týkající se letošní premiéry, společně s novým trailerem.Za podívání také stojí fotogalerie ze sobotní pražské senzace.

www.sensation.com


A STATE OF TRANCE 408 by Armin Van Buuren - ke stažení

14. června 2009 v 12:40 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:

01. Armin van Buuren feat. Jacquline Goavert - Never Say Never (Alex Gaudino Remix) [Armind]
02. Nic Chagall feat. Jonathan Mendelsohn - This Moment (Prog Mix) [High Contrast]
03. Chephren Blake feat. Meighan Nealon - Year After
04. Blake Jarrell - Boracay [Armada]
05. Steve Brian - Yaya [Euphonic] [Future Favorite]
06. Solarstone feat. Elizabeth Fields - Part Of Me (The Thrillseekers Remix) [Solaris]
07. R.E.N.O.I.S.E. - Dead Wishes [Coldharbour]
08. Michael Tsukerman - Sivan [Soundpiercing]
09. Sophie Sugar - Beside you (Dub) [A State Of Trance]
10. Sean Tyas & Simon Patterson - For The Most Part [Discover]
11. Ferry Tayle & Static Blue - L'Acrobat (Andy Blueman Remix) [Enhanced]
12. Push - Free Time [Club Elite/Armada]
13. Ummet Ozcan vs. W&W - Synergy [Doorn]
14. Lange vs. Andy Moor - Stadium Four [AVA]
15. Lee Canning - The Universe (Estigma & Ben Alonzi Remix) [Amon Vision]
16. Steve Allen - Self Belief (Thr3shold Remix)
17. Avenger - Celestus (Astuni & Manuel Le Saux Remix)
18. Thomas Bronzwaer - Look Ahead [A State Of Trance]
19. 3rd Moon - Monsun [A State Of Trance] [Tune Of The Week]
20. L.S.G. - Netherworld [Hooj Choons] [ASOT Radio Classic]

Link:


DJ Tiësto - Club Life 115 (12-06-09) - ke stažení

14. června 2009 v 12:38 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:

Hour 1 (54:47)

01. Bad Boy Bill - Falling Anthem (Bad Boy Bill extended mix)
02. Michael Angelo feat. Jenry R - Disconnected
03. Kaskade - Step One Two
04. Rank 1 - Led There Be Light (James Doman mix)

TIËSTO'S CLASSIC

05. Tiësto - Lethal Industry (Hardwell mix)
06. HIFI vs Dave Darell - Flash 2.9
07. Kings of Leon - Use Somebody (Ali Wilson mix)
08. Mike Shiver vs Matias Lehtola feat. Andrea Britton - Captured (Joonas Haamo mix)
09. Audible - White Mouse (DJ Cosmo mix)
10. Ultra Disko - Radion 6
11. Sean Tyas - Seven Weeks

Hour 2 (56:23)
15 Minutes of Fame: Lange

01. Little Boots - Stuck on Repeat (Fake Blood mix)
02. Lake & Lys - Violins
03. Cirez D - Raptor
04. DBN feat. Madita - Asteroidz (Sharam's Crazy Jazz mix)
05. UNKLE - Keys to the Kingdom (Lee Combs mix)
06. Alex Kenji - Down
07. Enola - Words in a Bottle (Rodriquez Jr mix)
08. Frederico Franci - Pears (Robbie Rivera mix)
09. Red Hot Chili Peppers - Other Side (Benny Benassi mix)

Link:


Trailer na novou SENSATION - Wicked Wonderland

10. června 2009 v 18:05 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Ohlédnutí za letošní Sensation

10. června 2009 v 17:56 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Sensation, holandská párty, která již dobyla pomalu celý svět, proběhla již potřetí v České republice. Tisíce lidí v bílém mělo v diáři označeno jako "den D" sobotu 6.6. Již při příchodu k O2 aréně byla cítit skvělá atmosféra a naplno začínal působit i "dress code" v bílé barvě. Jaká vlastně byla ta naše "senzace" se dozvíte v mém reportu.

Přesně ve 21:30 propuklo v O2 aréně hotové peklo, které spustilo výborné intro Sensation s podtitulem "The Ocean of White", při kterém stříkaly gejzíry vody, plály plameny, třaskala pyrotechnika a byl představen první vystupující, projekt Houseqeake, který je složen z tria Eric E, Roog a MC Gee. Housequake zahráli opravdu velice povedený a energický set plný hitovek, který mě celkem dostal do nálady, zahráli např. Basement Jaxx - Where's Your Head At, Olav Basoski & Erick E - Dont Turn Your Back, The Chemical Brothers - Galvanizme, Starkillers - Discoteka, během jejich setu panovala v O2 aréně skvělá atmosféra a lidi se očividně dobře bavili.

Po Housequake následovalo intro, které uvedlo na scénu dalšího dje Erica Prydze, jeho set byl pro mě osobně asi největším zklamáním večera, čekal jsem od něj rozhodně víc. Celý set na mě působil tak trochu uspávajícím dojmem. Prakticky až na pár výjimek nedokázal navázat na velice povedený set od Housequake a řekl bych že během Ericova setu lehce povadla i atmosféra v aréně.V půl jedné ráno vystřídal Erica Prydze další švédský Dj Sebastian Ingrosso, jeho set byl o poznání živější a atmosféra v hale se opět rozjela. Sebastian již tradičně sázel na osvědčené a známé songy, jako např. The Chemical Brothers - Hey boy, Hey girl, Alex Gaudino - Destination Calabria apod. jeho set bohužel postrádal jakýkoli vývoj a celkově na mě působil lehce monotónně, nicméně lidi to bavilo a atmosféra byla parádní.

Po Sebastiánovi následoval megamix, který mě celkem zklamal, především proto, že byl identický s tím silvestrovským z Německé Sensation. Během megamixu mě mnohem více jak hudba zaujala doprovodná show v podobě vodních gejzírů, plamenů, laseru, ohňostrojů, což bylo velice působivé divadlo. Traklist magamixu naleznete na konci reportu.

Po megamixu nastoupil za mixák holandský Dj Sander van Doorn, na kterého jsem se osobně těšil nejvíce ze všech. Sander zahrál celkem slušný set, ale rozhodně to nebyl jeho optimální výkon, zdálo se mi jako by byl zadržený a přizpůsoboval se trendu současné Sensation, protože jsem u něj zvyklý na mnohem energičtější sety. Zahrál např. Olav Basoski & Dj Erick E - Don't Turn Your Back, The Killers - Spaceman, Sam Sharp - Roundabout všechny tři ve svých remixech, dále pak vlastní songy Look Inside Your Head a Close My Eyes, celý set pak zakončil songem Kings of Leon - Use Somebody.

Po Sanderovi přišel na scénu již poslední účinkující, tím byl Tocadisco, jeho set byl celkem energický a rozhodně potěšil některými songy, ale na konec bych očekával o něco větší tempo. Zahrál mimo jiné Laidback Luke - Shake It Down, svůj song Da Fuckin Noize, Tiga Zyntherius - Sunglasses At Night v T ocadisco Heavy Remixu a nejvíce mě potěšil se Silence od Delirium v Nils van Gogh remixu. Po skončení jeho setu následovalo závěrečné outro, které udělalo za letošní Sensation tečku.Celkově se letošní Sensation povedla, po organizační stránce jí není moc co vytknout, snad jen porouchaný eskalátor do šatny a zpětně vzato je trochu škoda, že Tocadisco nehrál před Sanderem, protože Sanderovi závěrečné sety jsou vyhlášené. Do příštích let by to asi chtělo i trochu rozmanitější hudební složení, letos to bylo možná až příliš laděno do house & progressive soundu.

Traclist Megamix
01. Queen - We Will Rock You
02. Eric Prydz - Pjanoo
03. Fedde Le Grande - Let Me Think About It // ID
04. Felix Da Housecat - Silver Screen Shower Scene
05. Ali Wilson - Shakedown
06. Olav Basoski - Waterman
07. Bucketheads - The Bomb (The Sounds fall into my mind)
07. TV Tock feat.Rudy - It's Been A Long Time (Laidback Luke Remix) /w Bucketheads - The Bomb Acapella
08. Ian Carey aka Soul Providers - Keep On Rising (Remix)
09. Ce Ce Peniston - Finally (Bart B More Bootleg)
10. More Kante - Yeke Yeke (Hardfloor Remix)
11. Azzido da Bass - Doom's Night
12. Guru Josh Project - Infinity 2008
13. The Potbelleez - Don't Hold Back // Steve Angello & Sebastian Ingrosso - Be // The White Stripes - Seven Nation Army + Public Domain feat. Chuck D. - Rock da Funky Beats (Acapella)
14. Madonna & Justin Timberlake - 4 Minutes (? Remix) //Madonna - Hung Up Acapella // Benny Benassi - Satisfaction Acapella
15. Bob Sinclar, Axwell & Ron Carroll - What A Wonderful World //Sia - The Girl You Lost To Cocaine Sample)
16. Red Carpet - Allright (Doman & Pettigrew Bootleg)
17. ID + Mr Sam vs Human Resource - Dominator
18. Tiesto - Adagio for Strings (+ House Muzik Acapella)
19. Orjan Nilsen vs Coldplay - Viva La Vivida
20. Sander van Doorn - Riff
21. Club Scene Investigators - Direct Dizko (Sander van Doorn Remix)
22. Public Domain - Operation Blade //(with Madonna Music Acapella)(with Prodigy Smack My Bitch Up + Firestarter Samples)

A STATE OF TRANCE 407 by Armin Van Buuren - ke stažení

8. června 2009 v 18:21 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:

01. Myon & Shane 54 feat. Aruna - Helpless (Monster Mix)
02. Adiva feat. Vicky Fee - How Does It Feel (Myon & Shane 54 Remix) [Coldharbour]
03. Sunlounger feat. Kyler England - Change Your Mind (Myon & Shane 54 Remix) [Magic Island]
04. Oceanlab - Just Listen (Myon & Shane 54 Remix) [Anjunabeats]
05. Steve Brian - Yala
06. John O'Callaghan feat. Lo-Fi Sugar - Never Fade Away (Andy Duguid Remix) [Armada]
07. OceanLab - I Am What I Am (Lange Remix) [Anjunabeats]
08. Temple One - String Theory
09. Ferry Tayle & Static Blue - L'Acrobat [Enhanced]
10. Gaia - Tuvan [Armind] [Future Favorite]
11. Mat Zo - The Fractal Universe [Armada]
12. Tritonal - Cloudbase
13. Lange vs. Andy Moor - Stadium Four [AVA]
14. Klauss Goulart - Deep Universe (M6 Remix) [Armada]
15. Alex M.O.R.P.H. - Break The Light [Vandit]
16. Phuture Sound feat. Angie - Come To Me (ASOT 2009 Reconstruction) [Armada]
17. Thomas Bronzwaer - Look Ahead [A State Of Trance] [Tune Of The Week]
18. Garry Heaney - Too Far Gone [Discover]
19. Claudia Cazacu - Lekker
20. John O'Callaghan vs. Markus Schulz feat. Dauby - Perfect Broken (Armin van Buuren Mashup)
21. OceanLab - Satellite (Above & Beyond Original Mix) [Anjunabeats] [ASOT Radio Classic]
Link:


Tiesto - Club Life 114 (06-05-2009) - ke stažení

8. června 2009 v 18:19 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Hour 1

01. Beyonce - Smash into You (Flash Brothers Remix)
02. Snow Patrol - Chasing Cars (Amex Summer is Coming Extended Remix)
03. Nic Chagall - This Moment (Progressive Remix)
04. Dakota vs Dubguru - Chinnok U Got 2know (Mashup)
05. Erick E & Olav Basoski pres Pancake - Don't Hold You Back (Olav Basoski Remix) [Tiesto`s Classic]
06. Neal Scarborough - Wiretap (Jan Oostdyk Remix)
07. Faithless Vs Orjan Nilsen - Insomnia Bloodtrain (Katsarov Mashup)
08. Jamie Harrison - Still Searching (Steve Allen & Ben Nicky remix)
09. John O'Callaghan & Giuseppe Ottaviani - Liquid Fire (Original Mix)
10. A.w.e.r.S. - Ice Wind (Original Mix)
11. Dave 202 - Departure (Original Mix)

Hour 2

*15 Minutes Of Fame - Judge Jules*
01. Breakfast - Remember
02. Human Resource - Dominator??? (ID Remix???)
03. Angelic - It's My Turn (Mau5ed Up Mix)

*Back with Tiesto*
12. Chelonis R. Jones - Pompadour (Original Mix)
13. Ian Kane & Out Of Rand - Prague (Robert Moon Remix)
14. Northwest & D-Mad - Better Way (Evgeny Bardyuzha Remix)
15. T.O.M. & Melvin Spix - Incredible Connection (Original Mix)
16. Micah - Rush (Jonas Steur Remix)
17. Gabriel & Castellon - Ticoba (Prok & Fitch Remix
18. HiFi vs Dave Darell - Flash 2.9 (Dave Darell Remix)
19. F.L.G. - Amplifier (Original Club Mix)
20. Technotronic - Pump Up The Jam (Evol Waves Remix)

Link:
Tip na trance alba a kompilace pro červen

7. června 2009 v 10:34 | Kašena - Majitelka tohoto =D

První letní měsíc s sebou přináší obrovskou porci nové trance hudby. Chcete si do své sbírky CD pořídit nové umělecké album, či mixovanou kompilaci? V červnu není ani jedno z toho problém.

Above & Beyond pres. OceanLab Sirens of the Sea Remixed
(vychází 8.6.2009)

Above & Beyond přicházejí pod hlavičkou svého projektu OceanLab se žhavým dvojpočinem Sirens of the Sea Remixed. Deskou, kterou ostrovní magazín Mixmag označil za Album měsíce. Sirens Of The Sea Remixed od OceanLab (Above & Beyond a vokalistka Justine Suissa) přináší 20 klubových mixů tracků z loňského Sirens Of The Sea, ale i straší klasiky např. UK Top 20 hit Satellite. Najdete zde jak remixy umělců vydávajících pod hlavičkou labelu Anjunabeats (Above & Beyond, Oliver Smith, Jaytech ad.), tak remixy v podání hvězd typu Armina van Buurena, Ferry Corstena, Signum, Lange či Garetha Emeryho.


Armin van Buuren - A State Of Trance 2009
(vychází 8.6.2009)

Světová djská jednička Armin van Buuren přichází už s šestým dílem své série mix kompilací. S tímto dílem se také vrací k vydávání tohoto CD v klasickém letním termínu. Jako obvykle na vás čekají dvě CD a to On The Beach a In The Club, které jsou plné exkluzivního materiálu jak to u ASOT kompilací bývá zvykem. On the Beach je zvukově více melodičtější a na tomto disku se můžete těšit na tracky od umělců jako John O'Callaghan, Sunlounger, The Blizzard nebo Andy Moor & Ashley Wallbridge. In The Club je spíše energičtější a dynamičtější a obsahuje tracky od umělců jako John O'Callaghan, Gaia, Aly & Fila, Alex M.O.R.P.H. nebo Robert Nickson.

Alex M.O.R.P.H. - Purple Audio
(vychází 15.6.2009)

Alex přichází se svým debutovým uměleckým albem nazvaným Purple Audio, které obsahuje celkem 15 skladeb. Jak už to bývá zvykem, Alex si pozval ke spolupráci spoustu doprovodných vokalistů a vokalistek, jmenovitě to jsou Michael, Roberta, Katie Ma, Ana Cria a Simon. Purple Audio vám tedy nabídne směs vokálních skladeb, ale i poctivou dávku klasického Alexova trance zvuku.

Underground Anthems 2 Mixed By Manuel Le Saux
(vychází 15.6.2009)

Manuel Le Saux namixoval své první CD pro label Recoverworld v podobě Underground Anthems 2. Zvuk jeho mixu je velmi energický uplifting trance.
CD obsahuje nejen ty nejlepší skladby z roku 2009 vydaných na Discover, Flux Delux, Kill The Lights atd., ale i nejlepší skladby, které oficiální vydání čeká v příštích měsících. Na této kompilaci se můžete těšit na spoustu nových tváří jako Vicky Devine, Tiddey, Kane Nelson, které se za poslední rok objevily na scéně.
Samozřejmostí je také, že cd obsahuje i samotnou tvorbu Manuela Le Sauxe.

Lange presents Intercity Summer 2009
(vychází 15.6.2009)

Lange presents Intercity Summer 2009 je název nové série mix kompilací od anglického dje a producenta Lange. Tuto novou sérii pojmenoval po své oblíbené radio show Intercity, kterou vysílá každou druhou a čtvrtou středu v měsíci na internetovém rádiu Afterhours FM. Na dvou CD uslyšíte skladby od producentů jako Lange, Ronski Speed, Andy Moor, Gareth Emery, Menno de Jong, Leon Bolier a Martin Roth a od dalších velkých jmen současné světové top trance produkce.


Push - Global Age
(vychází 23.6.2009)

Přesně 15 let po vydání své první skladby přichází legendární Belgický producent Push, vlastním jménem Mike Dierickx, se svým novým albem. Počinem Global Age začíná nová etapa Pushovy kariéry, která obsahuje více než sto vydaných tracků a šest alb pod více než 60 různými pseudonymy. ''Album má progresivní dotek a jde cestou melodické trance jízdy'' říká autor alba, které obsahuje celkem 19 skladeb na dvou CD.

Paul van Dyk - Volume (The Best Of)
(Vyšlo 25.5.2009)

Na Grammy nominovaná německá trance legenda Paul van Dyk přichází se svým The Best Of albem. Jak už název napovídá, je se opravdu na co těšit. CD 1 obsahuje to nejlepší z Paulovi vlastní produkce včetně nového megahitu Home, který nahrál společně se zpěvákem Johnny McDaidem. Samozřejmostí na tomto CD je (podle mnohých) nejlepší trance track všech dob - For An Angel v PvD Remixu '09. CD 2 obsahuje to nejlepší z Paulových remixů. To znamená, že zde uslyšíte remixy tracků od Justina Timberlake, U2, Depeche Mode, New Order či Lisy Miskovsky. Tohle The Best Of album musí prostě mít doma všichni příznivci této německé legendy.

Paul van Dyk - For an angel (2009 remix)

5. června 2009 v 20:21 | Kašena - Majitelka tohoto =D