Září 2009

Reportáž z Tiësta v O2 Aréně + tracklist

30. září 2009 v 19:50 | Kašena - Majitelka tohoto =D

V pátek 18. 9. 2009 se v jedné z nejmodernějších hal v Evropě představila legenda taneční hudby - Tiesto. Párty, která proběhla v O2 aréně s více jak 15ti tisíci lidmi a několika svatebčany, měla grády. Jak to celé na místě vypadalo, se dozvíte v mém reportu.

Pro mě a mé kolegy z poslouchej.net začala akce kolem půl jedenácté, kdy jsme se neohroženě a bez front u vstupu vřítili do arény omrknout, jak to dnes vlastně bude celé vypadat. Ihned vzápětí nás čekalo další příjemné překvapení, kdy jsme zjistili, že žádné fronty se netvoří ani u šatny či barů.

Tou dobou končila svůj set djka Elite a chystal se nastoupit švédský matador Marcus Schossow. Tento mladý 22-letý hudební producent ze Skandinávie si za dobu svého působení na taneční scéně vyrobil značně zvučné jméno a nejen já byl zvědavý na jeho set.

Marcus to vzal pěkně od podlahy a prakticky celou hodinu a půl nás nenechal vydechnout. Jeho tech-trancově laděný set byl ten večer skutečnou lahůdkou. Za vše mluví songy jako například: Jochen Miller - Brace yourself , Miko - Muzaik (samozřejmě ve výborném remixu Marcuse), Artento Divini - Biding my time či klasika For an Angel od mistra Paul van Dyka v novém kabátu.

Po setu Marcuse se za mixážní pult postavil Ben Huijbregts, který reprezentuje projekt Virtual Vault.Ten navázal na styl Marcuse a hned první skladbou nám dal znát, že to není žádný předskokan velkého Tiesta. Track Dubguru - U Got 2 Know je práce právě jeho projektu společně s legendárním Johanem Gielenem. Nebýt výpadku u setu Bena, nemám párty snad co vytknout. Všude volno, žádné fronty, ceny na barech odpovídající, nikdo se nemačkal a obsluha vždy vstřícná. Myslím, že návštevník mohl být spokojen a připravovat se na příchod nejvetší hvězdy celého večera a tím nebyl nikdo jiný než dj Tiesto.

Už to není ten Tijs, co hrával na každé párty své hitovky a už to není ani ten Tijs co, hrával na každé akci trance. Teďka už je to Tijs co hraje house. Ano, samozřejmě na konci jeho setu zazněly takové pecky jako Dave202 - Departure, Corstenovo Out Of The Blue, či hymna hymen Universal Nation.

Divíte se? Ano, já jsem se také divil, ale je tomu skutečně tak. Pan Verwest nehraje nudně utahaný trance, který hrával před rokem, dnes se většina jeho setů skládá z dokonale nabušeného houseu a není se čemu divit.Hudba je energičtější, barevnější a veselejší. Tiesta jsem slyšel zhruba po šesté a tohle bylo jeho nejlepší vystoupení. Je sice pravda, že bůhví jak nekomunikuje s publikem a jeho rozloučení nebylo taky dvakrát přátelské, ale na druhou stranu pokud dj hraje pět hodin každý den někde po světě, není se čemu divit, že občas bývá unavený.

Pro mě se Tiesto v O2 aréně stal jednou z nejlepších akcí roku. Organizace, až na krátký výpadek, klapala a djs zahráli více než dobře. Tiesto dal zapomenout na své temné časy a je zpět na vrcholu, kam ho ostatně většina lidí řadí. Pokud se mistru Verwestovi podaří udržet dosavadní hudební úroveň, tak si můžete být jisti, že na něj vyrazím i příště.

Tracklisty:


Tiësto

01. Steve Forte Rio - A New Dawn
02. Imogen Heap - Hide & Seek (Tiesto ISOS Remix)
03. Deadmau5 - Brazil (Second Edit)
04. Rank 1 - L.E.D. There Be Light (James Doman Remix)
05. La Roux vs Wolfgang Gartner - Yin For The Kill (Dave Spoon Bootleg)
06. Chris Lake & Lys - La Tromba (Sour Grapes Balboa Remix)
07. id
08. Mr. Hudson Feat. Kanye West - Supernova (Calvin Harris Remix)
09. Little Boots - Earthquake (Ali Wilson Tekelec Remix)
10. DJ Tiesto - Flight 643 (Laidback Luke Edit)
11. Tiësto Feat. Sneaky Sound System - I Will Be Here (Tiësto Remix)
12. id
13. Tiësto - Louder Than Boom
14. Tiësto Feat. Calvin Harris - Century
15. Bloc Party - One More Chance (Tiësto Remix)
16. Wippenberg - Chakalaka
17. Zombie Nation - Kernkraft 400 (Laidback Luke Edit)
18. Eric Prydz - Pjanoo (Dada Life Remix)
19. Electrixx - Tetris
20. MGMT - Kids (Soulwax Remix)
21. Audible - White Mouse (Original Mix)
22. The Prodigy - No Good (Start The Dance) (ID Remix)
23. Fonzerelli - Moonlight Party
24. Temper Traps - Eurhythmic Disposition (Eddie Thoneick Bootleg)
25. Basement Jaxx - Raindrops (Robbie Rivera Club Mix)
26. Bobby Tee & Juan Kidd feat. Faithless - We Come One
27. Tiësto Feat. Christian Burns - In The Dark (ID Remix)
28. Editors - Papillon (Tiesto Remix)
29. System F - Out of the Blue (ID Remix)
30. Cirez D - On Off (Original Mix)
31. Marcel Woods - Inside Me
32. Smart Apes vs. Anna Lee feat. Kate Miles - Perfect (Existone Remix)
33. id
34. id
35. Dave 202 - Departure
36. Calvin Harris - I'm Not Alone (Tiesto Remix)
37. Bobina - Invisible Touch (Ferry Corsten's Touch)
38. Olive - You're Not Alone (Paul Webster Remix)
39. Meck - Windmills (Bart Claessen Remix)
40. Ingsha - Niavara (Manuel Le Saux Remix)
41. Delerium - Silence (DJ Tiësto In Search Of Sunrise Remix)
42. The Mystery - Forgiven
43. Allure feat Julie Thompson - Somewhere Inside

zdroj: poslouchej.net

Tiësto & Sneaky Sound System - I Will Be Here (Benny Benassi Remix)

28. září 2009 v 16:00 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Marcus Schossow živě z O2 Arény

27. září 2009 v 16:24 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Marcus Schoosow na svém youtube zveřejnil video ze svého pátečního vystoupení v pražské O2 Aréně. Na svém twitteru, zanechal tento švédský hudební talent všem svým českým fanouškům vzkaz: Diikyy czech!


Transmission web je on-line!

27. září 2009 v 16:22 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Velkolepá taneční akce letošního podzimu, Transmission právě spustila své oficiální stránky. Najdete na nich všechny praktické informace, galerie, a novinky k této události, která 14. listopadu naplní pražskou O2 arenu. Vše najdete nawww.transmission.cz


Tiëstův nový styl...

27. září 2009 v 16:12 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Většina asi byla zaskočena. Mistr změnil styl hraní. Trance už tvoří jen menší část jeho vystoupení. Jak ale řekl kolega, v době internetu si snad každý může zjistit, jak se v současnosti prezentuje. A věřte nebo ne, mně se ta změna celkem líbí. S akcí jsem spokojen.

Přátelé o mně vědí, že ač převážně trancer, můžu kromě minimalu poslouchat opravdu všechno - house, electro, techno, hardstyle, hardcore ... Projevuje se to například tím, že na festivalech skutečně chodím od stage ke stagi a na většině z nich se bavím. Pravda, v poslední době s převládajícím minimalem nacházím čím dál více utahaných, nudných scén. Proto mě obzvlášť potěší energií nabitá vystoupení. Tiësta jsem slyšel více než desetkrát, v různých zemích: v jeho rodném Holandsku, na obřím německém festivalu, ale i ve španělském klubu. Před dvěma lety v pražské Mecce na afterparty k Elements Of Life tour Tijs přítomným partypeople nabídl svou evidentně upřímnější tvář. Prakticky celou dobu hrál house. Postupem času se projevovaly další signály změny - tracklisty z ciziny, zprávy o netrancovém novém albu Kaleidoscope, radioshow Clublife, účast Nelly Furtado na jednom ze singlů ...

Skutečnost jsme spatřili v srpnu na Ibize. Tiësto převážnou většinu svého monstrózního vystoupení v Privilege pojal housově. A světe div se - nás to bavilo víc než následná trancová pasáž. Mělo to totiž šťávu. Hořel jsem proto zvědavostí, co si pan Verwest dovolí v hale.

Housoidní sada
Celý večer bylo jasné, že publikum na to není právě připraveno. Ano, jistě, po výzvách napsaných na projekci, po známých tónech mistrových singlů, po rozsvícení haly - ano, to byly ruce nad hlavou. Jinak ale minimálně. Atmosféra z legendárního Tijsova vystoupení v holešovické sportovní hale v roce 2004 ta tam. Domnívám se, že 90 procent přítomných čekalo jak na smilování, kdy se Tijs probere a začne sázet trancové pecky. Mimochodem, stalo se tak až ve 3:40 ráno, dvě a půl hodiny po začátku setu. Do té doby Verwest řadil jednu housovou věc za druhou, a to nejen stejné skladby jako na Ibize, ale dokonce i v téměř totožném pořadí. Bylo znát, že to fakt není náhoda, ač tomu drtivá většina přítomných nemohla a snad ani nechtěla uvěřit. Dámy a pánové, nebyla to náhoda, Tiësto hraje house, hraje ho víc než trance a hraje ho radši než trance. Jistěže to nebyl čistokrevný house, trancové prvky nezmizely, ale objevily se i elektro zvuky, techno důraz nebo popový zpěv. Někdy trošku hitovky, malinko diskotéka, ale cílem je se bavit, takže to Tijsovi ani příliš nevyčítám. Neříkejte, že jste si opravdu ani trochu nezanotovali Pjanoo nebo Sweet Dreams.

Are Made Of This
Co vlastně Tiësto předvedl? Tak například fenomenální Imogen Heap - Hide & Seek, myšákovu Brazil, hymnu letošní Trance Energy, hlas Kanye Westa v songu Supernova, fantastický Laidback Luke Edit klasiky Flight 643, svůj vlastní nový singl I Will Be Here ve vlastním remixu, další vlastní produkci Louder Than Boom nebo Century, song Scot Project - F2, popovitou One More Chance od Bloc Party, profláknutou Chakalaku, ještě profláknutější Kernkraft 400, zmíněné Pjanoo, legrační Tetris, The Prodigy - No Good, absolutně gigantické Fonzerelli - Moonlight Party (osobně ten text "Dancing In The Moonlight - Waiting For The Sunrise - I´m Not Moving From The Dancefloor" prostě miluju), zmíněné Eurythmics (já tu Annie Lennox můžu slyšet třeba milionkrát), Basement Jaxx - Raindrops (přiznám se, že pro mě vrchol večera), naprostou klasiku Faithless - We Come 1 (Maxi Jazz Rulez, každopádně), singl In The Dark (velmi, velmi povedený ID remix), Ferdovo Out Of The Blue, povedené Cirez D - On Off, pecku Marcel Woods - Inside Me (ano ano, přechod k trancu jste už jistě zaznamenali), matku všech hymen Universal Nation, track Dave202 - Departure, cover You´re Not Alone, remixy od Corstena a Claessena, totálně ohrané (promiňte) Silence a na závěr vlastní projekt Allure - Somewhere Inside. A sluchátka letí do davu.

Velmi dobře, Markusi
Ostatní DJs? Johna Cultera jsem neměl možnost slyšet, E-Lite podle ohlasů středně úspěšná, pan Schossow (zdravíme Nifru) začal velmi povedeným singlem Nothing At All se zpěvem Susany, pokračoval Jochenem Millerem - Brace Yourself, skvělým Miko - Muzaik ve vlastní vizi, Artentem Divinim - Biding My Time, Kamui a Bobinou, ale i Kyau & Albertem - Be There 4 You nebo Spencer a Hill remixem na For An Angel (ano, ano, velmi dobře). Posledním trackem byl Fatboy Slim a jeho profláknuté Right Here, Right Now v Abel Ramos Remixu. Povedený techtrancový set. DJ Ben Huijbregts reprezentující projekt Virtual Vault, zastupující nedorazivší Sneaky Sound System, oslnil především The Dubguru - U Got 2 Know nebo 4 Strings - Take Me Away, zařadil také Chakalaku či svůj singl Request a klasiku Timeless. Poslední DJ byl označen jako "Guest", totožnost jsme se však nedozvěděli.

Šatny bez front!
Z produkce mám dojmy rozporuplné - O2 Arena by si zasloužila výpravnější výzdobu, osvětlení, lasershow, projekci atd. Zvuk jsem si pochvaloval, stejně jako absenci front, stage setup, infrastrukturu haly, fungující šatny ... přiznám se, že nejvíc ze všeho mi asi vadilo příliš silné světlo zpoza scény, bolely od něj oči (alespoň nás v předních řadách). Mimochodem, Tijs utekl ze scény pár minut předtím, než mu to dovoloval line-up; nic nepřidal. Jedno doporučení - ochranka by měla kuřáky rovnou vyhazovat.


Co dodat - možná pár otravných slov pro tu zklamanou většinu: zkuste to brát pozitivně. Přiznám se, že i my jsme v létě přes veškerou přípravu celkem zírali, co ten pán momentálně hraje. Ale přizpůsobili jsme se. Svět se mění, voda teče, čas běží. Je škoda u něčeho ustrnout. Na party se především bavte. Uvidíme se na Transmission - tam bude znít opravdu především trance. Take care.


Michal Poliak končí kariéru dje

27. září 2009 v 16:08 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Od května jsem kvůli zdravotním důvodům zrušil řadu vystoupení. Vyvrcholilo to mou neúčastí na Hradhousu a Prague Summer Sessions, kde jsem se zrušil vystoupeni na poslední chvíli. Zrušil jsem také s předstihem listopadovou Apokalypsu, zářijové a říjnové Boby Centrum a další akce.

Bohužel moje pokračující léčba neumožňuje aktivní návrat k djskému řemeslu a tak jsem se rozhodl ze odehraji v letošním roce pouze 2 rozlučkové vystoupeni a dále nebudu v kariéře pokračovat. Pokud se někdy vrátím, bude to pouze exkluzivní příležitostné vystoupeni. Nadále však hodlám pokračovat v hudební produkci, chystám několik zajimavých releasů např. na labelu Marca V - In Charge a mam rozdělané projekty s Universal Music. Dokončuji nove nahrávací studio, které budu pronajímat renomovaným umělcům, jedním z prvních bude např. Christian Smith v říjnu, který u mě dokončí své album. Nadále si ponechám i svůj pořad na Danceradio.cz pokud s tím v radiu nebudou mít problém.

Chtěl bych všem které jsem za svoji karieru potkal, poděkovat jak za podporu tak za překážky, protože Ty mě celá léta motivovaly o to víc a pomohly mi dosáhnout vysněných cílů.

S přátelským pozdravem Michal Poliak

A STATE OF TRANCE 422 by Armin Van Buuren - ke stažení

19. září 2009 v 13:02 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:

01. BT feat. Jes - Every Other Way (Armin van Buuren Remix)
02. First State feat. Sarah Howells - Brave [Black Hole] [Future Favorite]
03. Julian Vincent feat. Cathy Burton - Here For Me (Mark Otten Re-Dub)
04. Ridgewalkers feat. El - Find (Andy Moor Remix) [Baroque/Armind]
05. Espen Gulbrandsen vs. DJ Julian Vincent feat. Maria Nayler - Perfect Sky
06. David West - Welsh Morphology [Anjunadeep]
07. Tilt - The World Doesn't Know [Lost Language]
08. Cerf, Mitiska & Jaren - Beggin' You (Armin van Buuren Remix)
09. Probspot - Foreplay [Lost Language]
10. Daniel Kandi - Venice Beach [Anjunabeats] [Tune Of The Week]
11. Lange feat. Sarah Howells - Let It All Out (Ronski Speed Remix) [Lange]
12. M.I.K.E. - Turn Out The Lights [Armind]
13. Robert Nickson - Maybe Till Next Time [A State Of Trance]
14. Carlo Resoort - Blinded [Liquid]
15. Chris Metcafle - First Encounter
16. Midway - Amazon [In Trance We Trust]
17. Scarab - Vagabond [A State Of Trance]
18. Ian Betts - False Gods [Discover]
19. Paul Webster feat. Amanda - Time (Sean Tyas Dub)
20. The Doppler Effect - Beauty Hides In The Deep (John O'Callaghan Remix) [A State Of Trance]

Tracks 12, 16, 17 are taken from Universal Religion Chapter 1
Tracks 03, 07, 09 are taken from Universal Religion '04 (Chapter 2)
Tracks 06, 20 are taken from Universal Religion Chapter 3
Tracks 01, 03, 05, 08, 10, 18 are taken from Universal Religion Chapter 4

Link:


Tiësto – Club Life 129 (18-09-09) - ke stažení

19. září 2009 v 12:58 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!

Tiesto decided in today's Club Life play all his the best remixes for this year!!

Tracklist:

Hour 1:


01. Steve Forte Rio - A New Dawn
02. Rank 1 - L.E.D There Be Light (James Doman Remix)
03. Mr Hudson feat. Kanye West - Supernova (Calvin Harris Remix)
04. Temper Trap - Eurythmic Disposition (Eddie Thoneick Bootleg)
05. Tiesto - Flight 643 (Laidback Luke Remix)
06. Tiesto and Sneaky Sound System - I Will Be Here (Original Mix)
07. MGMT - Kids (Soulwax Remix)
08. Basement Jaxx - Raindrops (Robbie Rivera Club Mix)
09. Tiesto feat. Tegan & Sara - Feel It In My Bones
10. Dustin Zahn - Stranger To Stability (Len Faki Podium Mix)
11. Avicii - Time to get Ill

Hour 2:

13. Example - Watch the sun come up (Moam Remix)
14. Reboot - Caminando
15. Tiesto - Lethal Industry (Hardwell Remix)
16. Eric Prydz - Pjanoo (Dada Life Remix)
17. Red Hot Chilli Peppers vs Benny Benassi - My Otherside
18. Tiesto - Louder than Boom
19. Editors - Papillion (Tiesto Remix)
20. Yeah Yeah Yeah's - Heads will Roll (Tiesto Remix)
21. Calvin Harris - I'm not Alone (Tiesto Remix)
22. Tiesto - Adagio for Strings
23. Olive - You're Not Alone (Paul Webster Remix)
24. MGMT - Time to Pretend (High Contrast Remix)

Link:Při show DJ Tiësta se bude v O2 areně slavit svatba

18. září 2009 v 21:42 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Show nejžádanější osobnosti světové taneční scény DJ Tiësta, který se v O2 areně představí v pátek 18. září 2009, si pro svoji svatbu vybrali Běla Šarayová (24), finalistka Miss České republiky 2004, a Roman Valenta (33). Oficiální obřad proběhne na ploše O2 areny, hostina v jednom z partyboxů a slavit se bude za přítomnosti více než deseti tisíc návštěvníků, kteří show navštíví. Oddávajícím bude místostarosta Městské části Praha 9 Ing. Zdeněk Davídek.

Víceúčelovou O2 arenu a show DJ Tiësta si snoubenci vybrali i proto, že oba mají rádi velkou společnost, vzrušení a adrenalin. Běla, pocházející z Loučky u Lipníka, se s Romanem seznámila na zahraniční dovolené a již několik let spolu žijí ve společné domácnosti. Spojuje je záliba ve sportech jako snowboarding, wakeboarding, surfování, horolezectví nebo potápění, oba jsou vášniví motorkáři.

Svatební veselí bude doprovázet show holandského DJ Tiësta, vítěze několika kategorií International Dance Music Award, které se v březnu letošního roku vyhlašovaly na slavné Winter Music Conference v Miami.


Armin van Buuren - Universal Religion Chapter 4 CD

18. září 2009 v 15:53 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Universal Religion Chapter 4 je další pokračování úspěšné kompilačky od Armina. Zde je malá ochutnávka...


Časový line-up na party Tiësto at O2 Arena

18. září 2009 v 15:47 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Do vypuknutí megashow Tiësto at O2 arena zbývají pouhé hodiny. V O2 areně vznikla pod dohledem Tiëstova týmu nejnáročnější a vůbec největší technická instalace v historii tanečních akcí v této unikátní hale. Přinášíme také novinku o změně v lineupu a další zajímavosti o akci, včetně časového harmonogramu večera a praktických rad pro návštěvníky.

Akce začne v pátek 18. září již ve 20 hodin vystoupením zástupců české taneční scény Johna Cultera a djky E-lite. Poté ovládne mixpult i davy pod podiem skandinávská taneční hvězda - Marcus Schossow. Ze závažných zdravotních důvodů zpěvačky Connie, však nevystoupí australská hudební skupina Sneaky Sound System. I přes nedostatek času se pořadatelé rozhodli zajistit kvalitní zahraniční "náhradu" v podobě premiérového vystoupení nizozemského projektu Virtual Vault. Ti se prosadili hity jako "Request, "Mulberry Harbour" a "Airtraffic", díky nimž si zajistili přízeň velkých hvězd jakými jsou Tiësto, Armin van Buuren nebo Ferry Corsten. V pražské O2 areně se představí v čase 00:15 - 01:15 v živém vystoupení polovina tohoto projektu, Ben Huijbregts, který je známý svými energií nadupanými sety.

Po něm se splní očekávání mnoha návštěvníků, neboť na scénu přijde hlavní hvězda večera - Tiësto. Pro své pražské publikum si připravil unikátní čtyřhodinový set včetně atraktivní vizuální show. V rámci Tiëstovy show bude v O2 areně nainstalováno co do rozsahu a počtu vůbec největší technické vybavení scény, které nemá v těchto prostorách na taneční akci obdoby.


Line-up:

20:00 - 21: 30 John Culter
21:30 - 22:45 E-lite
22:45 - 00:15 Marcuss Schossow
00:15 - 01:15 Virtual Vault
01:15 - 05:00 Tiësto
05:00 - 06:00 Guest DJ


Praktické info:

Upozorňujeme na fakt, že do O2 areny není z bezpečnostních důvodů dovoleno vnášet jakýkoli alkohol, deštníky, drogy, jídlo, lahve, natlakované obaly, nádoby všeho druhu, plechovky, politické a reklamní materiály, sklo, toxické a jiné omamné látky, nadměrná zavazadla, zbraně a jiné nebezpečné předměty.


TIËSTO NA CREAMFIELDS 2009

Tiësto - Kaleidoscope CD

17. září 2009 v 16:29 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  CD a KOMPILACE
Tracklist:

01. Tiesto - Kaleidoscope (Feat. Jonsi) (7:36)
02. Tiesto - Century (Feat. Calvin Harris) (4:42)
03. Tiesto - Feel it in My Bones (Feat. Tegan and Sara) (4:52)
04. Tiesto - Who Wants to Be Alone (Feat. Nelly Furtado) (4:36)
05. Tiesto - La Ride (4:13)
06. Tiesto - Bend it Like You Dont Care (3:22)
07. Tiesto - Knock You Out (Feat. Emily Haines) (5:06)
08. Tiesto - Louder than Boom (4:10)
09. Tiesto - Surrounded by Light (2:39)
10. Tiesto - Escape Me (Feat. Cc Sheffield) (4:17)
11. Tiesto - You Are My Diamond (Feat. Kianna) (4:10)
12. Tiesto - I Will Be Here (Feat. Sneaky Sound System) (3:26)
13. Tiesto - I Am Strong (Feat. Priscilla Ahn) (5:39)
14. Tiesto - Here on Earth (Feat. Cary Brothers) (4:55)
15. Tiesto - Always Near (1:33)
16. Tiesto - Its Not the Things You Say (Feat. Kele Okereke) (3:14)
17. Tiesto - Fresh Fruit (5:23)Link:

http://rapidshare.com/files/280394843/genre_-_Trance___Progressive_House.rar


PASS:


UpLoaD_By_Ti2sto


Ferry Corsten vystoupí v prosinci v Praze

17. září 2009 v 16:07 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Po svém skvělém vystoupení na festivalu Mácháč, se holandská ikona taneční hudby chystá opět do Čech. Tentokrát ovšem vystoupí v klubovém prostředí. Pokud se chcete dozvědět o něco více stačí pokračovat ve čtení.

Party se uskuteční 05.12. 2009 v klubu SaSaZu. Po Ferryho boku by se měl v české premiéře představit americký talent Breakfest. Na jeho potvrzení se ale teprve čeká.

zdroj: poslouchej.net

Oficiální Tiësto Afterparty bude v SaSaZu

17. září 2009 v 16:04 | Kašena - Majitelka tohoto =D

V pátek 18. září se v pražské O2 Areně představí patrně nejoblíbenější holandský DJ Tiësto. S koncem jeho setu ale zábava zdaleka neskončí. V pražském SaSaZu se totiž bude pokračovat na oficiální afterparty, na níž vystoupí Loutka, Laydee Jane a Texx.

Krom vyhlášeného zvuku a masivního světelného parku se můžete těšit na speciální ceny vybraných drinků a taxi od haly za speciální cenu!

Klub SaSaZu patří mezi naprostou špičku evropských klubů a technickým zázemím i kapacitou nemá v Česku konkurenci. Jsme proto rádi, že jsme se s pořadateli Tiëstova vystoupení domluvili na konání oficiální afterparty právě zde.

Stejně jako klub samotný, špičkové bude i obsazení party. Na pódiu SaSaZu se představí papa Loutka, legenda české klubové scény, naše nejoblíbenější tranceová Djka Laydee Jane a dvojici doplní letitý harcovník po afterparties DJ Texx.

Aby byl váš zážitek z afterparty opravdu 150%, budou na vás před halou čekat taxi, která vás dovezou až ke klubu za velmi příznivou cenu. V klubu pak na vás čekají drinky za speciálně snížené ceny.


Tiësto feat. Jónsi - Kaleidoscope

17. září 2009 v 15:59 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Tak tohle je nový track od Tiësta z jeho očekávaného CD, které vyjde 4. října pod názvem Kaleidoscope. Myslím si, že se tahle skladba akorát hodí do podzimního sychravého počasí, protože je plná melancholismu...
Doporučuju si poslechnout hlavně konec skladby, který je opravdu povedený...

A STATE OF TRANCE 421 by Armin Van Buuren - ke stažení

13. září 2009 v 13:15 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Obrázek
Tracklist:

1st hour - regular episode: "the newest tunes selected"

[00:00] 01. A State Of Trance - Intro (00:43)
[00:43] 02. First State feat. Sarah Howells - Brave (07:16)
[07:59] 03. Armin van Buuren feat. van Velzen - Broken Tonight [Future Favorite] (05:02)
[13:01] 04. Stoneface & Terminal - St. Francis Foley (Club Mix) (04:56)
[17:57] 05. Dakota - Koolhaus (Skytech Remix) (04:18)
[22:15] 06. Phalanx - I'm Alive (Instrumental Mix) (04:19)
[26:34] 07. Giuseppe Ottaviani feat. Francesco M. - Changing Ways (05:42)
[32:16] 08. Giuseppe Ottaviani - Third Dome (04:35)
[36:52] 09. Robert Nickson - Maybe Till Next Time [Tune Of The Week] (06:04)
[42:56] 10. Signum - Addicted (Manuel Le Saux Remix) (06:32)
[49:28] 11. Mark Sixma - ID (05:48)
[55:16] 12. Mac Zimms - L'Annonce de Couleurs [ASOT Radio Classic] (07:12)


2nd hour - set recorded LIVE from "Amnesia" in Ibiza (08-09-09)

[62:28] 13. M.I.K.E. - Sunrise At Palamos 2009 (Gareth Emery Remix) (05:59)
[68:27] 14. Super8 & Tab - Elektra (06:23)
[74:50] 15. Lange feat. Sarah Howells - Let It All Out (Ronski Speed Remix) (04:58)
[79:48] 16. Markus Schulz - Do You Dream (Uplifting Mix) (04:29)
[84:17] 17. W&W - Mainstage (03:36)
[87:54] 18. Dynamic Emotion - Ontario (Abstract Vision & Elite Electronic Remix) (03:59)
[91:53] 19. Roger Shah & Signum - Healesville Sanctuary (Roger Shah Mix) (07:05)
[98:57] 20. John O'Callaghan feat. Lo-Fi Sugar - Never Fade Away (Giuseppe Ottaviani Remix) (04:43)
[103:40] 21. Ram - Ramsterdam (Jorn van Deynhoven Remix) (06:21)
[110:01] 22. Matt Skyer - Yearning (Original Mix) (06:48)
[116:50] 23. Guy Mearns - Sunbeam (05:56)
[122:46] 24. JOC & Giuseppi Ottiviani - Our Dimension (04:03)
[126:49] 25. A State Of Trance - Outro (00:39)
Link:
Tiësto - Club Life 128 (11/09/09) - ke stažení

13. září 2009 v 13:07 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:

01. Morgan Page - Fight For You (Beltek Remix)
02. Example - Watch The Sun Come Up (Moam Remix)
03. Robert Burian feat. Zdenka Predna - You (Club Mix)
04. Tisto and Sneaky Sound System - I Will Be Here (Extended Mix)
05. The Timelords vs. KLF - Doctorin' The Tardis (Dada Life Guerilla Fart) (Tisto's Classic Of The Week)
06. Fabio Stein pres. Uprise - Breakthru
07. Exit Earth - The Sun (Groove Phenomenon Remix)
08. Temple One pres. Tu Casa - Betelgeuse (Barnes & Heatcliff Remix)
09. Bloc Party - One More Chance (Tiësto Remix)
10. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll (Tiesto Remix)
11. Calvin Harris - I`m Not Alone (Tiësto Remix)

Hour 2 - 15 Minutes of Fame: Ad Brown
12. Michael Jackson - Stranger In Moscow (Jerome Ism-Ae Bootleg)
13. Wehbba & Ryo Peres - La Taverna
14. Steve Angello - La Candela (Original Mix)
15. Jean Philips & Mike Kelly - Tisgo (There Is Something Going Off) (Original Mix)
16. Henry Saiz & Marc Marzenit - Second Vision (Original Mix)
17. Miss Nine - Lost & Found (Ohmna Remix)
18. Lily Allen - The Fear (Bart B More Bootleg)
19. Mac Zimms & Nima Nas - Walk Away
20. Editors - Papillon (Tiësto Remix)

Link:Oblíbený skandinávský Dj předskočí Tiëstovi

13. září 2009 v 13:01 | Kašena - Majitelka tohoto =D

V rámci megashow Tiësto at O2 arena přiletí do Prahy nejoblíbenější skandinávský DJ Marcus Schossow. Vedle jeho ďábelsky energického vystoupení zažije O2 arena Tiësta v unikátním čtyřhodinovém setu a živý koncert australské skupiny Sneaky Sound System.

DJ a producent Marcus Schossow (Swe) jako první švédský interpret zvítězil v žebříčku nejoblíbenějších severských muzikantů vyhlašovaných hudebním portálem Megamind. Proslavil se spoluprací s Tiëstem nebo Armin van Buurenem. Přes jeho relativně nízký věk (22 let) dosáhl téměř raketového vzestupu, do povědomí ho doslova vystřelila skladba "Mr. White", ve které zkombinoval techno s prvky house a trance. Svůj jedinečný sound prezentuje v hudebních projektech Progresia a Tone Diary, pod kterými produkuje společně s hudebníkem Thomasem Sagstadem. Jeho tvorbu uznávají renomovaní světoví DJs jako Pete Tong, Armin Van Buuren, Steve Angelo nebo Sander van Doorn.Značný zájem o Schossowa jako Dje je mezi promotéry z Evropy, USA i Asie, a proto se mu jeho kalendář plní rychle dopředu. Pochopitelně nechybí na programech největších tanečních festivalů jako Dance Valley, Godskitchen, Sunrise Festival, Escape Into the Park, Zurich's Street Parade, Colours Festival a další.

Jeho vystoupení se dají charakterizovat doslova jako hudební show plné energie, kterou Marcus sdílí s tanečníky na parketu. Není výjimkou, když uprostřed setu vyleze na djský stůl a burcuje dav pod sebou. Kombinace skvělého výběru desek a energického projevu dělá ze Schossowa jednoho z předních severských interpretů a bavičů za mixpultem současně.

www.myspace.com/marcusschossow

Transmission odhaluje trailer...

7. září 2009 v 14:57 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Druhá největší pravidelná halová akce v Čechách s názvem TRANSMISSION již čtvrtým rokem baví tisíce fanoušků elektronické hudby, a zejména stylu Trance, který je u nás dlouhodobě nejpopulárnější. Letos přichází agentura UNITED MUSIC již s šestým pokračování této oblíbené noci, kterou vloni navštívilo téměř 13.000 fanoušků jak domácích, tak i z okolních států, kde se Transmission stává rok od roku populárnější. V sobotu, 14. listopadu tak zažije pražská O2 arena další nezapomenutelnou show, jejíž téma zní Ancient Mysteries, které vám přiblíží trailer, jenž je k vidění na www.transmission.cz. I letos se na Transmission představí světová Djská špička, kterou tvoří pouze zahraniční umělci. Pojďme se tedy podívat, jaké hvězdy nám letošní Transmission přinese.

Markus Schulz je jméno, které není třeba více představovat. K Transmission má Markus speciální vztah. Vloni k akci složil oficiální hymnu The New World, ke které později vznikl videoklip, který se natáčel na Transmission, a který vysílaly hudební televize po celém světě. Na Youtube má toto video více než milion shlédnutí. Markus má aktuálně na svém kontě třetí autorské album Dakota, a videoklip k skladbě Do You Dream. Druhým headlinerem bude Holanďan Sander van Doorn, který u nás naposledy nadchl domácí publikum na červnové vyprodané Sensation. Na Transmission bude hrát poprvé, a jeho vystoupení bude bezesporu patřit k vrcholům noci. Svou premiéru na Transmission má před sebou další sympatický Holanďan Menno de Jong. Svůj loňský úspěch se svým živým vystoupením jistě zopakuje italský producent Giuseppe Ottaviani, kterému právě vyšlo první autorské album s názvem GO!. Českou premiéru pak bude mít Angličan Gareth Emery, jehož hvězda každým dnem strmě stoupá, a domácí publikum po něm poslední rok hlasitě volá. Šestici hudebníků uzavře holandský DJ a producent San. Své speciální vystoupení připravuje VJ´ské trio Vision Impossible, kteří pro Transmission vždy vytváří originální projekce k danému tématu. Tato sestava tak opět slibuje skvělé hudební a vizuální zážitky

Vstupenky na Transmission jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket za 890 Kč, a jejich cena se dále zvyšuje. V prodeji jsou i tzv. Golden vstupenky do klubového patra O2 areny. Více informací na www.unitedmusic.cza brzy i na www.transmission.cz.


DJ Tiësto – Club Life 127 (04-09-09) - ke stažení

6. září 2009 v 9:35 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:

Hour 1:

01. Mr.Hudson feat. Kanye West - Supernova (Remix)
02. Chris Lake & Lys - La Tromba (Soul Grapes Balboa Remix)
03. Lily Allen - The Fear (Bart B More remix)
04. Example - Watch The Sun Come Up (Moam Remix)
05. Rui Da Silva feat. Cassandra - Touch Me (Dirty Mix) [Tiesto`s Classic Of The Week]
06. Funkerman feat. Shermanology - Automatic (Original Mix)
07. Luigi Lusini - Bahamut (Original Mix)
08. Frisco vs Ice MC - Think About The Way (Original Mix)
09. Tiлsto and Sneaky Sound System - I Will Be Here (Extended Mix)
10. Mark Sherry vs James Allan - Blood Moon
11. Little Boots - Remedy (Kaskade Remix)

Hour 2:

15 Minutes Of Fame

Guest Mix by Rafael Frost

01. ID - ID
02. Kyau & Albert - Be There 4 You (Rafael Frost Remix)
03. Rafael Frost - Boomerang (Original Mix)

*Back with Tiesto*

12. Love - Sueno Sound (Doman & Gooding mix)
13. Mango, Aqua Diva - At The Edge Of This Mountain (Dankann Club Mix)
14. Applescal - Describe The Doc (Original Mix)
15. Radiohead - Reckoner (Henry Saiz's Vocal Mantra Remix)
16. Moguai - ZYVOX
17. Boys Noize & Erol Alkan - Waves
18. Weird Science - House of Cards (Laidback Luke Remix)
19. Tiga - Beep Beep Beep
20. MGMT - Time To Tretend (High Contrast Remix)

Link: