Listopad 2009

MTV startuje vysílání v Česku a na Slovensku

24. listopadu 2009 v 21:57 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Již za pár dní zahájí nejznámější světová hudební televize plně lokalizované vysílání v České republice a na Slovensku. Diváci se mohou těšit na známé lifestylové pořady, reality show, obrázky ze života celebrit, hitparády a hudební videoklipy. Naladit ji bude možné prostřednictvím kabelu, satelitu nebo IPTV. V nabídce operátorů nahradí česká verze MTV kanál MTV Europe.

To nejlepší ze současné zahraniční i domácí scény, světové premiéry nových videoklipů, největší hity, nejpopulárnější umělce a nové talenty, unikátní záznamy koncertních vystoupení, spoustu adrenalinu a zábavy - to vše bude nabízet česká verze světoznámé televizní stanice pro mladé MTV, která na území České republiky a Slovenska začne vysílat v neděli 29. listopadu 2009 přesně ve 21 hodin.

 alt=

Vysílání zahájí tři skladby, které symbolizují cestu hudební televize MTV z místa svého zrodu až do Prahy. První bude Empire State of Mind od rapera Jay-Z a Alicie Keys s klipem, natočeným v New Yorku, navíc v česko-slovenské premiéře. Následovat bude domácí interpretka, vítězka prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar Aneta Langerová, se svým klipem V bezvětří, natočeným v Berlíně, a konečně třetím klipem, zahajujícím vysílání, bude Numb od americké rap rockové kapely Linkin Park, odehrávající se v Praze.

 alt=

Prvním pořadem, který česká MTV uvede, bude průkopník nového žánru - režírované reality show - s názvem The City. Pořad sleduje hlavní představitelku, která se stěhuje z L. A. do New Yorku, kde dostala příležitost pracovat pro světoznámou designérku. Následuje pohled do světa modelingu s titulem Život na molu, adrenalinem nabitý Nitro Circus, komediální Fur TV s maňásky, žijícími ve světě lidí, nebo záznam z koncertu kultovní kapely The Prodigy. Čeští fanoušci nebudou ochuzeni ani o živé vystoupení této jedinečné britské formace, která vystoupí v Praze 27. listopadu. Koncert bude jednou z několika akcí, kterými vysílání české MTV odstartuje.

 alt=

Hudební programy MTV budou zahrnovat nabídku napříč různými žánry, chybět nebudou ani tematické či žánrové bloky, zaměřené na hudební styly jako rock, dance, R'n'B, hip hop nebo alternativa. V programovém schématu má své pevné místo pořad MTV World Stage, který přináší záznamy nejzajímavějších koncertních vystoupení světově uznávaných skupin, zpěváků i zpěvaček. Diváci se tak mohou těšit například na The Prodigy na festivalu Rock Am Ring 2009, The Killers na Oxegen festivalu 2009 či Lady Gaga na Isle of Malta 2009.

 alt=

Široké spektrum lifestylových programů bude rozloženo mezi denní, primetimové a večerní pořady. Typickým příkladem denního pořadu je MTV Cribs, který dovolí divákům nahlédnout do soukromého života celebrit a jejich domovů. Večer pak bude patřit například kultovnímu pořadu Pimp My Ride, ve kterém hiphopová hvězda Xzibit a jeho parta mění automobilové vraky diváků v přepychová auta. V pozdějších hodinách budou diváci moci sledovat adrenalinovou show Nitro Circus z dílny autora kultovního pořadu Jackass Johnny Knoxvilla nebo mírně nemravnou show Kalich lásky s Tilou Tequilou. Všechny pořady budou pro české a slovenské diváky srozumitelné, původní znění bude opatřeno titulky nebo dabingem.

 alt=

Spuštění české verze MTV budou poslední listopadový víkend provázet jedinečné akce pro fanoušky hudby a vyznavače adrenalinové podívané. Nejprve se v pátek 27. listopadu představí v Praze po delší odmlce britská fenomenální kapela The Prodigy, jedna z nejúspěšnějších elektronických kapel současnosti. O den později bude MTV titulárním partnerem desátého ročníku závodů ve freestyle motokrosu Gladiator Games, po němž bude následovat afterparty s koncertem další britské kapely Stereo MCs. Svoji účast na FMX Gladiator Games potvrdil i Travis Pastrana, hlavní aktér pořadu Nitro Cirkus, vysílaného na MTV.

 alt=

Českou verzi MTV budou diváci moci naladit v kabelových, satelitních a IPTV sítích. MTV tak rozšíří rodinu kanálů TV Nova a stane se její třetí tematickou stanicí po kanálech Nova Sport a Nova Cinema. Zároveň se česká verze MTV stane 68. kanálem celosvětové sítě MTV, působící již ve 162 zemích a 33 jazycích. Nabízet bude pestrou programovou skladbu, zaměřenou primárně na mladší cílovou skupinu ve věku 15-34 let. MTV bude v České republice a na Slovensku vysílat 24 hodin denně.

Podle slov Petra Dvořáka, generálního ředitele TV Nova, je světová značka MTV vítanou novinkou v portfoliu tematických kanálů televize. "K naší filmové a seriálové Nově Cinema a prémiovému sportovnímu kanálu Nova Sport nyní přidáváme nejznámější značku pro mladé MTV. Věříme, že si najde své příznivce a že se brzy stane přední televizní stanicí pro mladé," říká Petr Dvořák.

"Náš záměr spustit MTV v České republice a na Slovensku vzbudil ohromný zájem již v okamžiku, kdy jsme oznámili naše plánované aktivity v tomto regionu. Jsme šťastni, že můžeme tuto akvizici potvrdit a v nejbližších dnech zahájit vysílání. Jak Česká republika, tak Slovensko jsou pro nás velmi důležitými trhy a spuštění MTV v těchto dvou zemích je pro nás historickým milníkem. Doufáme, že i lokalizované vysílání MTV bude pro české i slovenské diváky milníkem ve vnímání hudby a životního stylu," sdělil Bhavneet Singh, Managing Director and Executive Vice President, Emerging Markets, MTVNI, kam patří i MTV v České republice.

Midway - What if

23. listopadu 2009 v 21:29 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Parádní pohodovej trance... =)

Trance Energy 2010

22. listopadu 2009 v 13:26 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Svátek všech fanoušku trance hudby se pomalu, ale jistě blíží. Další díl Trance Energy se uskuteční 3.4. 2010 na klasickém místě Jaarbeurs v holandském městě Utrecht. Pokud vás zajímá cena vstupenky na tuhle monstrózní akci a kde se dá koupit, pokračujte v článku.

Line-up sice ještě nebyl oficiálně zveřejněn, ale Trance Energy je zárukou toho nejlepšího, co může trance nabídnout. Pokud budete tedy chtíti tuto velkolepou událost navštívit, určitě vás zajímá cena vstupenky.

All inclusive balíčky
Poprvé v letošním roce jsou k prodeji také speciální balíčky, které zahrnují letenku, ubytování v hotelu a převoz do Jaarbeurs.

Vstup:
Vstupenky se budou prodávat od 28. listopadu do 31. prosince na internetových stránkách http://webshop.ticketonline.nlza 47.50 Euro plus poplatky. Od 1. ledna bude možné zbývající vstupenku zakoupit už jen přes internetové stránky www.trance-energy.nl a www.ID-T.com.

Trance Energy 2009 videoreport

Three 6 Mafia feat. Tiësto - Feel It

19. listopadu 2009 v 11:20 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Jen by mě zajímalo, proč jsem na konec cpou Paris Hilton... =D No nevadí...
Jak se Vám líbí?

Transmission 2009 - Ancient mysteries

16. listopadu 2009 v 12:31 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Ferry Corsten v rámci tour navštíví SaSaZu

9. listopadu 2009 v 22:25 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Pokud vám ještě teď v hlavě zní brilantní set headlinera letošního festivalu Mácháč, určitě budete potěšeni. Tentokrát ale trochu jinak, protože Ferry Corsten vyráží premiérově na své live tour. Jak jsme vás již informovali, 5. prosince se zastaví i v pražském SaSaZu.

Kromě vlastní show čítá tour i doprovodné vokalistky (např. Betsie Larkin), performance, mohutný světelný park a bohatý program, který je hoden tohoto fenomenálního producenta a dje.


Ferry Corsten oznámil tour pod názvem Twice In A Blue Moon: The Experience, tedy s odkazem na jeho třetí album Twice In A Blue Moon (TIABM), ze kterého vzešly hity jako Radio Crash, Made of Love nebo aktuální singl We Belong. Album, na kterém Ferry pracoval více jak rok a půl, se tak při pohledu na hudební žebříčky bez nadsázky řadí mezi to nejlepší, co tento rok na taneční scéně přinesl. Ferry Corsten vám to dokáže 5. prosince v pražském klubu SaSaZu, kde obsadí djský trůn na celou noc. Jediný support obstará Laydee Jane.

Nejlevnější vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketpro za 690 czk (později za 790 czk), na místě pak za 890 czk. V nabídce je též vstup do VIP galerie za 1500 czk.


FERRY CORSTEN - BACKSTAGE 2009

5. listopadu 2009 v 20:55 | Kašena - Majitelka tohoto =D

INFO:
Artist: Ferry Corsten
Title: Backstage
Label: Black Hole Recordings
Cat. No.: Black Hole DVD 05
Realese Date: 19-Oct 2009
Style: Trance
Quality: VBR Kbps / 44,1Khz / Joint-Stereo
DVD Info: AC3 (6Ch) 48kHz
Playtime: 98:04 min
Tracks: 01
Size: 156,7 MB

TRACKLIST
The Event: Full On Ferry


Ferry Corsten Solo
01. Ferry Corsten - Visions Of Blue
02. Ferry Corsten - Twice In A Blue Moon
03. Stoneface and Terminal - Blueprint (Club Mix)

Ferry Corsten and Lange
04. Deadmau5 - Clockwork (Cosmic Gate Remix)

Ferry Corsten and Sander van Doorn
05. Ferry Corsten - Radio Crash
06. Ferry Corsten - Shanti

Ferry Corsten Solo
07. Ferry Corsten - Beautiful
08. Ferry Corsten feat. Betsie Larkin - Made Of Love
09. Ferry Corsten feat. Simon Le Bon - Fire (Flashover Mix)

Ferry Corsten and Markus Schössow
10. Ferry Corsten - Shelter Me
11. Ferry Corsten - Life

Ferry Corsten Solo
12. Ferry Corsten feat. Betsie Larkin - Feel You
13. Mr Sam feat. clAud9 - Cygnes
14. Ferry Corsten feat. Maria Nayler - We Belong

Ferry Corsten and Eddie Halliwell
15. Embrace - Embrace (Ferry Fix)
16. Airborne Angel - Origo (Original Rework)

Ferry Corsten and Solarstone
17. Angel Ace - 776 Miles

Ferry Corsten Solo
18. Eon - Pocket Damage

Link:


Giuseppe Ottaviani: Chci sdílet emoce s lidmi

4. listopadu 2009 v 21:15 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  Rozhovory
Již za necelé dva týdny u nás vystoupí na párty Transmission Italský dj a producent Giuseppe Ottaviani, který mimochodem vydal nové album GO. My Vám nyní přinášíme rozhovor s tímto umělcem.¨

Ahoj Giuseppe, nejprve bych ti rád poděkovat za tvůj čas. V současné době jsi vydal své první sólové album, jak bys ho charakterizoval?
Chtěl jsem vytvořit široké spektrum hudby, abych lidem ukázal svou představu o hudbě obecně. Ve skutečnosti jsem udělal čistý Trance, nějaké techno/ a taky nějaké vokální skladby. Je to hudba, kterou mám vážně rád a která se mě dotýká. Byl jsem známý jako Trance producent, ale i když jsem z větší části dělal Trance, tak na mém albu nenajdete pouze Trance. Stálo mě to více než jeden rok tvrdé práce, ale nakonec je album na světě.

Kdyby sis měl z tvého nového alba vybrat jen jeden nejoblíbenější song, který by to byl a proč?
Vybral bych si poslední song z mého alba, který se nazývá "Angel". Vím, nemá to nic společného s elektronickou hudbou obecně, ale přesně v tom to je. Mám velmi rád hudbu a song "Angel" má perfektní atmosféru, kterou potřebuji když hledám inspiraci. Jen piano, struny a hlas. nic víc není potřeba k tomu udělat dobrou píseň.

Vydal jsi již mnoho kvalitních tracků a remixů. Co máš raději - tvorbu vlastních songů či remixování?
Mám rád obojí, ale v jiných směrech. Rád vytvářím své vlastní tracky, protože umělecky řečeno, je to přesně to co mě reprezentuje, být kreativní na 100%. Rád pracuji i na remixech, protože mi to dává šanci interpretovat píseň, která je již dobrá, ale můžu jí udělat perfektní tak jak to cítím. Někdy je to skvělé mít možnost pracovat na tracku, který je současně i mým oblíbeným. Tahle práce je těžší, protože už máte rádi originál, ale je to pro mě výzva udělat něco víc vzrušujícího.Jak je na tom vůbec současná Italská Trance scéna? Do jakého klubu bys poslal Trancuchtivého člověka na dovolené v Itálii?
Bohužel v Itálii není moc veliká Trance scéna, nejsou tu takové kluby, které by se věnovaly pouze Trancu, ale něco se pomalu začíná rýsovat na severu Itálie. M2O rádio, které je největší v Itálii, hraje častěji songy od umělců jako Paul Van Dyk, Tiësto, Armin van Buuren, Above and Beyond a tak dále. Takže doufám ve světlejší budoucnost a udělám proto všechno. Každopádně bych doporučil klub "Cocorico", který je v Riccione na západním pobřeží. Vždycky to byl nejdůležitější Italsky klub se zaměřením na elektronickou hudbu.

Vzpomínáš si na tvé djské začátky?
Začínal jsem jako dj, když mi bylo 15 let, ale dělal jsem úplně jinou hudbu. Dokonce jsem měl pravidelný pořad v místním rozhlase. Ale na profesionální bázi byla má první zkušenost v roce 2002, když mě Paul van Dyk pozval, abych se účastnil jeho "The Love From Above" párty v Berlíně a Love Parade hned den potom. Nezapomenutelné momenty!

Dost lidí si tě stále ještě spojuje s projektem NU NRG, nestýská se ti po něm občas?
No, hádám, že si mě lidé spojují s NU NRG, protože jsem byl vlastně polovina celého projektu. Samozřejmě ano, trochu mi to chybí, protože to byl můj první profesionální hudební projekt, takže na to nemůžu zapomenout, ale někdy se věci změní a nikdy není jednoduché udělat tak zásadní rozhodnuti, ale někdy prostě musíš. NU NRG byl skvělý projekt, ale teď se cítím o dost líp a vážně nemám čeho litovat.

Kde čerpáš inspiraci pro svou tvorbu?
Všechno co se děje v mém životě mě inspiruje, každý track je něčím z mého života a je spojen s konkrétní zkušeností. Každý track mi dává určitou emoci a můj cíl je sdílet tyto emoce s dalšími lidmi prostřednictvím mé produkce a živých vystoupení.Máš raději halové, open-air, nebo klubové akce? Na kterou párty, kde jsi hrál, vzpomínáš nejraději?
Nemůžu říct, že hrát ve velké hale je lepší než hrát v klubu a naopak, protože obojí je něco jiného. Dokonce jsem rád hrál v malých klubech z toho důvodu, že jsem mohl být v těsné blízkosti davu a mohl se opravdu dotknout lidí, kteří stojí předemnou a atmosféra byla skvělá. Miluju, když hraju na velkém podiu i před 10tisici lidmi, to jsou jiné emoce, tam se cítím mnohem více jako "rocková hvězda" než dj :-)

Teď něco trochu osobnějšího. Čemu se věnuješ ve svém volném čase, jaké máš koníčky mimo hudby?
Nemám tolik volného času, ale mimo mojí práci trávím svůj volný čas hlavně s rodinou a přáteli. Hra na klavír byl vždy můj oblíbený koníček, ale když se teď hudba stala mou prací, musím si najit něco jiného :-)

Co pro tebe znamená "Trance"?
Hudba je nadpřirozená síla, která může ovládat emoce lidí svými vibracemi a Trance je nejlepší cestou, jak to dokázat.


Vision Impossible: "Svět je nejlepší inspirací"

3. listopadu 2009 v 21:15 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  Rozhovory
Na nadcházející noci Transmission, která proběhne v sobotu 14. listopadu v pražské O2 Areně vystoupí opět holandští Vision Impossible. Doplní tak skvělá vystoupení DJských superstar jakými jsou Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Sander van Doorn, Gareth Emery, San a Menno de Jong. Tento rok si pro české publikum připravili téma s názvem Ancient Mysteries, které je plné mystiky, symboliky a kultu dávných civilizací. My jsme si pro ně připravili několik otázek, abychom se dozvěděli nějaké novinky z jejich Vjského života a co speciálního si pro nás na letošní Transmission připravili.

Ahoj kluci, právě skončilo léto, takže první otázka bude - jaké pro vás bylo? Tuším, že proběhla spousta zajímavých a důležitých eventů, na kterých jste vystupovali se svou VJ show. Podělíte se s námi o nějaké vaše zážitky?

Ahoj! Ano, byl to pro nás nabitý, ale zábavný rok. Proběhla spousta skvělých projektů a vystoupení! Naše turné po světě se Sensation White se chýlí ke konci. Byli jsme v Evropě, Chile, Brazílii a Austrálii. Také jsme byli více než poctěni účastnit se nocí PURE v České republice jako rezidentní VJs. Tyto party v sobě mají pokaždé něco velmi speciálního. Festivalové období bylo úžasné, vystoupili jsme na hardstylovém eventu s názvem Decibel s velmi pěkně postavenou stageí. Další festival byl Emporium, který měl stage ve tvaru masky aztéků. Skvělý indoorový event byl In Qontrol 2009, kde jsme VJovali na obrazovkách ve tvaru oka!

 alt=

Inspirovali jste se během léta něčím zajímavým a můžete doporučit nějaký zahraniční event českým clubberům?

Letní festivalová sezóna v Holandsku byla opravdu šílená. Jsou tu taneční festivaly každý víkend a častokrát i více než jeden. Populární taneční festivaly jsou Dance Valley, Extrema, Pleasure Island, Decibel, Emporium a Mysteryland. Rádi bychom doporučili Lowlands festival. Je to masivní festival, který kromě taneční hudby nabízí také spoustu alternativní kapel a umělců, ale také divadel a filmů. Trvá tři dny! Pokuď si v České republice můžete zakoupit vstupenky, rozhodně byste to měli vyzkoušet.

Máte nějaký zajímavý projekt, který momentálně připravujete či v budoucnu? Pracujete také na nějakých vlastních projektech?

Již druhým rokem učíme mladé talentované lidi umění VJingu v naší malé škole, která se jmenuje VJ Academy. Začali jsme společně spolu s našimi kolegy ze Sense studia, abychom začali s učením mladých talentovaných VJů. Učíme je všemu, co o VJingu víme, bereme je na naše vystoupení a pomáháme jim tak vyvinout jejich vlastní set. Je opravdu hezké vidět novou generaci enthusiastických visuálních umělců.

A jaká je spolupráce po dvanácti letech v jednom týmu?

V našem týmu je stále spousta zábavy. Po všech těch letech nám to spolu pořád klape. Díky VJ Academy také expandujeme, protože několik talentovaných kluků se rozhodlo přidat se a pomoct nám s produkcí a vystupováním. Je hezké mít mladou a novou krev v našem týmu.

Každý již viděl nový trailer k Transmission, která bude 14. listopadu. Můžeš nám o tom říct něco víc? Jak vás napadlo vytvořit zrovna téma Ancient Mystries?

Každý rok se snažíme na Transmission přijít s něčím úplně novým. Vznikne několik nápadů a prodiskutujeme je s United Music. Tento rok jsme vybrali téma starověkých kultur. Tento koncept zahrnuje fenomén 2012, tedy proroctví Mayů a Nostradama, že bude konec světa v roce 2012. Shodou okolností, film se stejným tématem vyjde den po Transmission. Vždy jsme se zajímali o starověké kultury a byli jimi inspirováni v naší práci. Díváme se na spoustu History a Discovery kanálů a čteme o tom také hodně knížek. Speciálně se zajímáme o mystéria a mytologii. Spoustu toho jsme tedy použili pro téma letošní Transmission. Téma tak dostává element fantazie, dělá ho více zajímavým a dává více svobody k vytvoření hezkého příběhu.

Co dalšího od vás můžeme na Transmission očekávat? Například nějaké nové VJské technologie a podobně?

Můžete se těšit na novou speciální stage, designovanou speciálně pro tuto noc. Měla by být opravdu velkolepá. Pro naši DJ-VJ show doufáme, že přineseme Pioneer DVJ-1000 přehrávače a nový SVM mixér a DJ mixér, který umí mixovat jak video, tak hudbu. Tato nová technika tak může posunout DJ-VJ show na další úroveň.

Děláte více VJ show nebo DJ-VJ show, se kterými jste začali před pár lety? Jaký hudební styl hrajete nejvíce?

Momentálně děláme raději DJ-VJ show. Doposud jsme udělali pár malých akcí v Holandsku a pár velkých show v Malaysii, Praze a brzy snad i na Maltě. Obnáší to hodně přípravy udělat kompletní show. Pokaždé je to pořádný hlavolam, sladit visuální a hudební příběh ve stejný čas. Právě nyní jsme obdrželi nové zařízení od Pioneer a doufáme, že uděláme více stabilní formát, který ulehčí provedení DJ-VJ show do budoucna. Máme rádi spoustu stylů elektronické hudby. Nejvíce však electro, tech-house a trance. Samozřejmě je spousta dobré hudby v jakýchkoliv dalších stylech, jen je někdy těžke ji najít :)

Jaké jsou vaše životní cíle? Máte nějaký sen, který byste rádi uskutečnili?

Spousta našich snů se již stala skutečností, když jsme začali pracovat jako Vision Impossible. Začali jsme jako VJ skupinka na klubových nocích a po deseti letech designujeme video show pro velké eventy, DJs, režírujeme show i umělce a cestujeme po celém světě.

Je něco co byste rádi doporučili budoucím VJům?

Vytvářej svůj vlastní styl, ale zároveň se učit od ostatních VJů. Svět je nejlepší inspirací, tak nikomu nedovol bránit vytváření tvých vlastních nápadů.

Mockrát díky za váš čas. Velmi se těšíme na to, co jste si pro nás připravili na listopadovou Transmission. Byl to vždy skvělý zážitek vidět vaši práci na takovém speciálním eventu jako je tento.

Pro nás je to také jeden z nejspeciálnějších eventů vůbec. V pěti úspěšných edicích jsme pomohli, aby se tato party přeměnila ve velkolepou show, která může konkurovat velkým eventům po světě, které známe. Musíme dát také zásluhy agentuře United Music , která měla visi posunout Transmission za obyčejný standard parties. Často nás ohromí svými požadavky k více visualisacím, více laserům, ohňostrojům a větší show! Ale to nám dělá party a práci s nimi příjemnější. Rozumí důležitosti dobré show a popostrkávají nás k dělání věcí, které jsme nikdy předtím nedělali. Velmi se těšíme na Transmission a doufáme, že se tam všechni uvidíme!

A STATE OF TRANCE 428 by Armin Van Buuren - ke stažení

3. listopadu 2009 v 21:14 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:

1st hour - regular episode "the newest tunes selected"

01. Armin van Buuren feat. VanVelzen - Broken Tonight (Intro Mix) [Armind]
02. Calvin Harris - Flashback (Eric Prydz Remix) [Fly Eye]
03. Matt Darey pres. Urban Astronauts - See The Sun (Aurosonic Remix) [Nocturnal Global]
04. Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Waiting (Dash Berlin 4AM Mix) [Aropa]
05. Paul Webster feat. Angelic Amanda - Time (Sean Tyas Dub) [Captivating] [Future Favorite]
06. Jo Micali - Shine On (C-Systems Remix) [Tune Of The Week]
07. Temple One - Sahara Nights [Enhanced]
08. Masoud feat. Josie - Leave It All Behind (Jorn van Deynhoven Remix) [Levare]
09. Thoneik, Diaz & Young Rebells feat. Cozi - Perfect Moment (Alex M.O.R.P.H. Instrumental)
10. Above & Beyond pres. Tranquility Base - Surrender [Anjunabeats] [ASOT Radio Classic]

Second hour - set recorded LIVE at Hala Tivoli in Ljubljana [23.10.2009]

01. BT feat. Jes - Every Other Way (Armin van Buuren Remix)
02. Nic Chagall feat. Jonathan Mendelsohn - This Moment (Prog Mix)
03. Paul van Dyk feat. Johnny McDaid - Home (Cosmic Gate Remix)
04. Wippenberg - Pong
05. OceanLab vs. Gareth Emery - On A Metropolis Day (Myon & Shane 54 Remix)
06. Cerf, Mitiska & Jaren - Beggin' You (Armin van Buuren Remix)
07. Arnej - They Need Us (Club Edit)
08. Dakota - Koolhaus
09. Temple One pres. Tu Casa - Betelguese (Barnes & Heatcliff Remix)
10. Armin van Buuren feat. Jacqueline Govaert vs. Ali Wilson - Never Say Shakedown (Armin van Buuren Mashup)
11. Gaia - Tuvan
12. Super8 & Tab - Irufushi

Link:
http://www.livesets.us/download/armin_van_buuren_presents_-_a_state_of_trance_episode_428.html#download

Dj Tiësto - Club Life 135 (30-10-09) - ke stažení

3. listopadu 2009 v 21:12 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!
Tracklist:

Hour 1
01. Axwell vs Bob Sinclar - Feel 4 Glory (Dimitri Vegas & Like Mike Mashup)
02. Tiesto feat. Emily Haines - Knock You Out (Original Mix)
03. Electrixx & Jodyz - Another Way
04. Gran Vitaly feat. Annie Z - Feeling Sunrise (Progressive Remix)

Tiesto's Classic Of The Week
05. Esquire & Di Scala - Strings Of Life (ID Remix)
06. Passenger 10 - Mikado (DJ Tatana Remix)
07. Wippenberg pres. Sphaera - Front (Original mix)
08. Lange feat. Sarah Howells - Let It All Out (Genix Re-Rub)
09. Adam Nickey - Callista (Stoneface & Terminal Remix)
10. Mr. Pit - Unchanged
11. Tiesto feat. Cc Sheffield - Escape Me (Marcel Woods Remix)

Hour 2

15 Minutes of Fame: Sparkless
01. Empire Of The Sun - We are the people (Andy Moor & Ashley Wallbridge Bootleg)
02. First State feat. Sarah Howells - Brave (Mon & Shane 54 Monster Mix)
03. Nadia Ali - Fine Print (TyDi rmx)

Back with Tiesto:
12. Calvin Harris - Flashback (Eric Prydz Remix)
13. Alex Sayz feat. Antonia Lucas - Fascination (Alaa Remix)
14. Weekendheroes - Venus
15. Steve Angello & AN21 - Valodja (Original Mix)
16. Mario Ocho and Steven Kass - Blacktron
17. Edu - Summer Snow (Playton mix)
18. Mathias Faint - Toxic
19. CaPa - Love The Heat (S69 mix)
20. N.E.R.D. - Lapdance (Bingo Players Bootleg)


Link: