Paul van Dyk vydává novou double kompilaci

8. prosince 2009 v 11:51 | poslouchej.net
Celá řada těch nejlepších skladeb, tracků a remixů, které tento rok prošly pravidelnou týdenní radio show Paula van Dyka, zvanou VONYC Session, se souhrnně objeví na nové kompilaci labelu VANDIT Records - VONYC Sessions 2009.
Kolekce těch nejlepších elektronických lahůdek, které si oblíbili lidé po celém světě na mnoha festivalech, parties, v klubech, ale také ve zmíněné radio show, vás tak čekají právě na této kompilaci.

pvd

Na kompilaci můžete očekávat ty největší hity od takových jmen, jako jsou Simon Patterson, Sebastian Ingrosso, Ben Nicky, dále nechybí vynikající skladby plné melodií a vokalů od autorů - Kuffdam, Alex M.O.R.P.H., Filo & Peri a samozřejmě od samotného Paula van Dyka.
PvD na kompilaci použil nejen nejlepší tracky z Best Of Volume, ale třeba také exkluzivní remix Giuseppeho Ottaviani k hymne "We Are One", kterou složil k přiležitosti vyročí 20ti let pádu berlínské zdi. Tato skladba se také stala oficiální hymnou tohoto výročí. Kompilace bude k dostani od 15. prosince.

Paul van Dyka máte jedinečnou šanci slyšet po více než 15ti letech v Brně, na speciální edici akce Citadela. Nejlevnější vstupenky do konce roku zakoupíte exkluzivně v síti Ticketportal, shop.rave.cz a techno.cz!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama