Pokračování Sensation v ČR zná termín

6. prosince 2009 v 19:48 | poslouchej.net
Sensation, bílý fenomén, který se před deseti lety zrodil v amsterdamské aréně, a již třikrát beznadějně vyprodal pražskou O2 arénu, se počtvrté vrací do České Republiky. V sobotu, 29. května 2010, bude mít až 17.500 návštěvníků v pražské O2 aréně, šanci zažít další nezapomenutelnou noc, které vás přivítá ve světě Wicked Wonderland.
Tato show vás vezme na smyslnou cestu k místu plnému tajemství a překvapení, která se ukrývají za bílými dveřmi. Otevřete je a projděte těmito dveřmi, zažijte a vychutnejte si svět Wicked Wonderland. Vaše zvědavost bude odměněna…

Sensation White Wicked Wonderland

SENSATION tedy opět nabídne dech beroucí scénu s dekoracemi, dokonalou audiovizuální show s nejnovějšími efekty, fantastické performance, a ty nejlepší hudební zážitky, o které se postará pětice světových djských hvězd. Vše je navíc umocněno neopakovatelnou atmosférou, kterou vytváří mnohotisícové publikum oblečené v bílém.

Sensation White girlSENSATION se zrodila před 10 lety v Holandsku, a od té doby navštívila 15 zemí po celém světě, včetně Austrálie, Chile, Brazílie, Německa, Španělska, Belgie, a mnoho dalších. Od svého vzniku tak SENSATION navštívily po celém světě statisíce fanoušků, a v nejbližších týdnech se tak očekává prodej milionté vstupenky! Oproti letošnímu roku se u nás očekává ještě větší zájem fanoušků z okolních středoevropských zemí, kterým se pro tentokrát SENSATION s velkou pravděpodobností vyhne.

Stejně jako v předchozích letech je plánováno zahájení první vlny nejvýhodnějších vstupenek tradičně před Vánoci, kdy se první tisíce vstupenek prodají za několik hodin. Informace o přesném datu zahájení předprodejů vám přineseme v nejbližších dnech.Opening Sensation Wicked Wonderland July 4th 2009 Amsterdam


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lukaš lukaš | 14. prosince 2009 v 14:37 | Reagovat

je to fakt mazec

2 jarda jarda | 18. ledna 2010 v 23:45 | Reagovat

čau hele nevíš jestli bude letos Tiesto u nás??

3 All All | 4. dubna 2010 v 21:24 | Reagovat

jeje, tak to by mě taky zajímalo z tohodle důvodu jsem tu i nějak tak zabrouzdala...[2]:

4 sim.. sim.. | 24. srpna 2010 v 20:14 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama