Leden 2010

Tiësto feat. Tegan And Sara - Feel It In My Bones

19. ledna 2010 v 20:46 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Tržby českých klubů v roce 2009 rapidně poklesly

19. ledna 2010 v 18:36 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Nízká návštěvnost a propad tržeb na barech jsou faktory, které v loňském roce potrápily většinu klubů na domácí taneční scéně. Některé podniky jsou na tom po finanční stránce tak špatně, že dokonce zvažují ukončení činnosti. Kvůli klesajícím výplatám a obav ze ztráty zaměstnání čeští clubbeři loni výrazně zredukovali počet návštěv klubových nocí a za drinky utráceli až o 50% méně ve srovnání s rokem 2008. O něco lépe se držely pravidelné domácí halovky, ani ty ale nemají mnoho důvodů k oslavám. Transmission, Sensation, Apokalypsa, Mácháč a další akce tohoto typu si udržely návštěvnost více méně stejnou jako v předchozím roce, některé z nich zaznamenaly i nárůst, utržilo se ale méně na barech. Partypeople buď omezili konzumaci nebo si ze sortimentu vybírali levnější drinky...


Paul van Dyk – World Volume Tour

19. ledna 2010 v 18:33 | poslouchej.net
Je to jako s jídlem. Nejen, že s ním roste chuť, ale také pokud je čerstvé a nové, tak skvěle vypadá a voní. Proč jsem začal zrovna takto? To stejné se dá totiž říct i o tour Paula van Dyka k jeho poslednímu albu Volume. Celá tato tour, která nastartovala v roce 2009 a trvá již bezmála rok, má oproti jídlu jednu výhodu, a to větší trvanlivost.

Tour Volume začala v roce 2009 při vydání jeho posledního alba Volume The best of Paul van Dyk, které obsahovalo nejúspěšnější a Paulem nejoblíbenější skladby a remixy od 90. let až po současnost, tudíž v této sbírce nechybělo legendární For an Angel, Time of Our Lives nebo nejnovější Home a z remixů poté nezapomenutelné pro Binary Finary, Members of Mayday nebo Svena Vatha. Vydání alba bylo datováno k 25. květnu roku 2009 na evropském trhu a 26. května 2009 na americkém trhu.

Začátek celosvětového tour odstartovala přesně víkend po jeho vlastní party Vandit Nights, která se s pravidelností koná dvakrát ročně v Berlíně. Celá tour, která se co do velikosti a počtu parties dá srovnat s vystoupením těch největších rockových a popových hvězd, zamířila mimo Německo poprvé 8. května, a to do anglického Londýna. Vystoupení to bylo velkolepé, vyprodaný klub věstil úžasnou party, která započala celé tour v tom nejlepším slova smyslu. Hned druhý den se celá tour stěhuje do Gaudi Arena Clubu, který se nachází v hlavním městě Ruska Moskvě.

Toto je na delší dobu poslední evropské město, které Paul van Dyk v rámci
této celosvětové tour navštíví. Stěhujeme se totiž právě v tento moment do USA. Zde je jasně vidět, kdo je pomyslným "králem" elektronické taneční hudby. Na tomto kontinentu se odehraje v následujících týdnech 16 naprosto vyprodaných vystoupení. Začíná se v San Franciscu, poté pokračuje ve Scottsdale, následuje olympijské město Salt Lake City, Denver, Oklahoma City, St. Louis, Columbus, Pontiac, Mineapolis, Chicago, Milwaukee, Indianapolis, Nashville, Atlanta, Dallas, Houston a celou tour po USA zakončuje v Los Angeles na CA Electric Daisy Carnival. Co na to říct? Snad jen, že toto vše stihl do léta, kdy první víkend v měsíci červenci uspořádal Paul van Dyk v Berlíně oficiální Volume Release Party, kde došlo ke křestu zmíněného alba.

Poté celá tour ubírá na intenzitě, důvodem jsou velké festivaly a po většinu času léto strávené na Ibize v klubu Amnesia, kde Paul van Dyk nabírá sílu a energii na ještě intenzivnější cestování po kontinentech, které nastane hned po období letních měsíců. Během těchto dvou měsíců jeho tour zamíří jen na 5 míst, ale z toho na tři kontinenty (Evropa, Afrika a Severní Amerika). V půlce léta přichází jedna z jeho největších zastávek co do počtu lidí, a to v New Yorku ve vyhlášeném prostoru Central Parku, kde se odehrála velkolepá show pod otevřeným nebem. Během léta stihne ještě party ve skotském Glasgow. Konec září je ve znamení Francie a Finska. Hlavní města obou zemí měla také to štěstí a zapsala se do kalendáře této hvězdy.

Po studeném Finsku míří celá tour do bohatých a sluncem prohřátých zemí Kataru a Dubaje. Těmito státy začíná čtrnáctidenní šňůra po Asii, která zahrnuje 8 států. Těšit se na ni mohli v Soulu, Tokiu, Ósace, Manille, zamířila také do Číny, aby poté pokračovala v Bangkoku a Kuala Lumpur. Zakončení této tour nemohlo být jinde, než ve vyhlášeném klubu Zouk v Singapuru. Do Evropy se Paul van Dyk vrací jen na tři zastávky, a to do holandského Amsterdamu, maďarské Budapešti a švédského Stockholmu, aby se poté tour vrátila opět na americký kontinent. Dvě show uvidí její jižní část, a to Mexiko a Gueatemala a zbytek je opět severoamerický. "Dykovu show" uvidí i hlavní město USA, poté Denver, Tampa a Miami. Velké úspěchy sklízí "mistr" i ve Španělsku, kde se zastaví hned na celý víkend a to do měst Sanguiñeda a Madrid. V roce 2010 je naplánováno zatím 12 vystoupení počínaje Portugalskem, brazilským Sao Paolem, přes olympijský Vancouver, Seattle, Edmonton, Beirůt až po brněnské výstaviště.

Co na toto vše říct? Snad jen to, že Brno zažije událost, která se neopakuje každým dnem. Celá tour Paula van Dyka zavítala prozatím na 5 kontinentů, přinesla 47, ve většině případů, naprosto vyprodaných vystoupení a v roce 2010 pokračuje dále. Brno bude jednou z mnoha zastávek Paula van Dyka, ale nutno poznamenat, že v České republice jedinou. Ve výčtu jmen kontinentů, zemí, měst a klubů, při velikosti Brna a potažmo celé ČR, událostí nevídanou.

Michael Burian startuje novou rezidentní noc

11. ledna 2010 v 9:45 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Rozhodli jsme se vytvořit pro vás noc, během které uděláme vše pro to, abyste se po celou dobu cítili jako v nebi resp. "In Heaven". Bohemian Recordings a Decadance zvolili nejvhodnějším útočištěm pro novou noc Michaela Buriana taneční vinohradský klub Retro zejména pro jeho geniální polohu a optimální kapacitu 1200 osob.

Populární český dj Michael Burian vždy odehraje 3 hodinový set a pokaždé mu pomůže i hlavní host večera, který doplní jeho produkci live vystoupeními ( vokály, MC, nástroje apod. ).
Další zdroje nebeského záření zajistí tematická projekce, dekorace, performance, kostýmy, dancers atd.

A kdo že na vás čeká za premiérově otevřenou nebeskou branou ? Michael Burian jako svého hosta a ozdobu stage, která je jí stejně pokaždé malá, pozval známou zpěvačku Tonic z Londýna. Andělé ji hodili do hrdla talent lopatou a její neutuchající proud energie zanechá stopy i na vás, stejně jako na tančících, které přivádí do varu na akcích po celém světě.

Výběr support Djs bude vždy velmi důkladný a jediným ukazatelem bude jejich schopnost dostat, resp. udržet partypeople ve varu po celou noc. Ostatním zůstává nebe zapovězeno.
Premiéru jsme chtěli vložit do rukou těm, kteří vědí co je to zábava a proto se za mixpult postaví zkušení matadoři taneční scény a Michaelův support vytvoří djs Carl Lope a Marcos.

A State Of Trance by Armin van Buuren - 437 New Year Mİx

7. ledna 2010 v 19:14 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!


Tracklisting

01. Intro - Revolution 2009
02. The Blizzard with Gate - Iselilja (Sunn Jellie & The Blizzard Dub Mix) [Armind]
03. Fabio XB & Andrea Mazza - Light To Lies (Gareth Emery Remix) [S107]
04. Ferry Corsten feat. Novastar - Because (The Remix) [Premier]
05. Jerome Isma-Ae - Hold That Sucker Down [Pilot6]
06. Moonbeam feat. Avis Vox - About You [High Contrast NuBreed]
07. Matt Darey pres. Urban Astronauts - See The Sun (Aurosonic Remix) [Nocturnal Global]
08. Dakota - Johnny The Fox (Barnes & Heatcliff Remix) [Coldharbour Red]
09. Sebastian Ingrosso - Kidsos (Wippenberg Remix) [Refune/Armind]
10. Wippenberg - Pong [High Contrast]
11. John O'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Take It All Away (Marcus Schossow Remix) [Captivating Sounds]
12. Arnej - Dust In The Wind [Coldharbour]
13. Above & Beyond - Anjunabeach [Anjunabeats]
14. Armin van Buuren feat. Jacqueline Govaert - Never Say Never (Omnia Remix) [Armind]
15. Ron Hagen & Pascal M - Riddles In The Sand [A State Of Trance]
16. Mat Zo - The Fractal Universe [Soundpiercing]
17. John O'Callaghan feat. Lo-Fi Sugar - Never Fade Away (Andy Duguid Remix) [Armind]
18. Nic Chagall feat. Jonathan Mendelsohn - This Moment (Prog Mix) [High Contrast]
19. Armin van Buuren feat. VanVelzen - Broken Tonight [Armind]
20. John O'Callaghan feat. Sarah Howells - Find Yourself (Cosmic Gate Remix) [Captivating Sounds]
21. Armin van Buuren feat. Cathy Burton - Rain (Cosmic Gate Remix) [Armada]
22. Paul van Dyk feat. Johnny McDaid - Home (Cosmic Gate Remix) [Vandit]
23. Chicane - Poppiholla [Modena/Armada]
24. Josh Gabriel pres. Winter kills - Deep Down [Different Pieces]
25. Monogato - Miami Vibe (Omnia Remix) [Soundpiercing]
26. Cerf, Mitiska & Jaren - Beggin' You (Armin van Buuren Remix) [Armind]
27. Rank 1 - Symfo (Sunrise Festival Theme) [High Contrast]
28. OceanLab - On A Good Day (Above & Beyond Club Mix) [Anjunabeats]
29. Gareth Emery - Metropolis [Garuda]
30. Paul van Dyk feat. Hemstock & Jennings - Nothing But You (Super8 & Tab Remix) [Vandit]
31. Rex Mundi feat. Susana - Nothing at All [Coldharbour]
32. Marco V - Unprepared [In Charge]
33. Nadia Ali - Love Story (Andy Moor Remix) [Direxion Entertainment]
34. Sean Tyas & Simon Patterson - For The Most Part (Marcus Schossow Remix) [Reset]
35. Purple Haze - Bliksem [Doorn]
36. Ohmna feat. Nurlaila - Key Of Life (MarLo Remix) [Cyber]
37. Arnej - They Need Us (Club Edit) [Armind]
38. Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces [AVA]
39. Lange feat. Sarah Howells - Let It All Out (Ronski Speed Remix) [Malestrom]
40. Nitrous Oxide - Magenta [Anjunabeats]
41. M.I.K.E. - Sunrise at Palamos 2009 (Gareth Emery Remix) [Garuda]
42. Lange & Andy Moor - Stadium Four [AVA]
43. Markus Schulz - Do You Dream [Coldhabour]
44. Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Waiting [Aropa]
45. Cressida - Onyric (Stoneface & Terminal Remix) [Euphonic]
46. Claudia Cazacu feat. Audrey Gallagher - Freefallin' [A State Of Trance]
47. Filo & Peri feat. Aruna - Ashley (Alex M.O.R.P.H. Remix) [Vandit]
48. DJ Eco - Lost Angeles (Breakfast Remix) [Lunatique]
49. Dash Berlin with Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run [Aropa]
50. Bobina - Invisible Touch (Ferry Corsten's Touch) [Malestrom]
51. M6 - Opus Sectrum [Captivating Sounds]
52. OceanLab - I Am What I Am (Lange Remix) [Anjunabeats]
53. OceanLab - Lonely Girl (Gareth Emery Remix) [Anjunabeats]
54. Super8 & Tab - Irufushi [Anjunabeats]
55. Daniel Kandi - Venice Beach [Anjunabeats]
56. Sied van Riel - MME [Liquid]
57. Gaia - Tuvan [Armind]
58. Fabio XB & Ronnie Play feat. Gabriel Cage - Inside Of You (Cosmic Gate Remix) [Armind]
59. Roger Shah & Signum - Healesville Sanctuary (Roger Shah Mix) [Magic Island]
60. RAM - RAMsterdam (Jorn van Deynhoven Remix) [A State Of Trance]
61. Philippe El Sisi feat. Aminda - You Never Know (Aly & Fila Remix) [Future Sound Of Egypt]
62. Breakfast - Remember [Flashover]
63. Jochen Miller - Brace Yourself [High Contrast]
64. Gareth Emery - Exposure [Garuda]
65. Tritonal feat. Soto - Piercing Quiet [Flashover]
66. Ummet Ozcan - TimeWave Zero [Doorn]
67. Neptune Project - Aztec [Future Sound Of Egypt]
68. Ilya Soloviev - Universal Universe [Timeline]
69. Thomas Bronzwaer - Look Ahead [A State Of Trance]
70. Andy Blueman - Everlasting [Perceptive]
71. Heatbeat - Vergatron [Soundpiercing]
72. Armin van Buuren - Face To Face (Martin Roth Remix) [Armada]
73. Ferry Corsten feat. Maria Nayler - We Belong (Tritonal Air Up There Remix) [Flashover]
74. John OCallaghan feat. Josie - Out Of Nowhere (Stoneface & Terminal Remix) [Captivating Sounds]
75. tyDi feat. Audrey Gallagher - You Walk Away [Armind]
76. Alex M.O.R.P.H. feat. Ana Criado - Sunset Boulevard [Vandit]
77. Sander van Doorn - Bastillon [Doorn]
78. Paul Webster feat. Angelic Amanda - Time (Sean Tyas Dub Mix) [Captivating Sounds]
79. Rank 1 - L.E.D. There Be Light [High Contrast]
80. W&W - Mainstage [Captivating Sounds]
81. Vast Vision feat. Fisher - Everything (Aly & Fila Remix) [Future Sound Of Egypt]
82. Simon Patterson - Thump [Reset]
83. Sean Tyas - Melbourne [Discover]
84. 3rd Moon - Monsun [A State Of Trance]


Link:

Tiësto's Club Life 144 (1-1-10) - Best tracks of Club Life 2009

7. ledna 2010 v 19:08 | Kašena - Majitelka tohoto =D |  RADIO SHOW ke stažení !!!

Tracklist:

Hour 1:
01. Rank 1 - L.E.D There Be Light (Original Mix)
02. Marcel Woods - Inside Me (Original Mix)
03. Editors - Papillon (Tiësto Remix)
04. Red Hot Chili Peppers - My Otherside (Benny Benassi Remix)
05. Tiësto and Sneaky Sound System - I Will Be Here (Extended Version)
06. Richard Durand - Into Something (Original Mix)
07. Gareth Emery - Exposure (Original Mix)
08. Luke Terry - Rocket Theory (Paul Miller`s Memories Of Love Remix)
09. Dave202 - Departure (Club Mix)
10. Calvin Harris- I'm Not Alone (Tiësto Remix)
11. Breakfast - Remember (Original Mix)

Hour 2:
12. Empire Of The Sun - We Are The People (Wawa Club Mix)
13. Reboot - Caminando (Original Mix)
14. La Roux - In For The Kill (Tristan Ingram & Black Russian Festival Edit)
15. Gui Boratto - No Turning Back (Original Mix)
16. Example - Watch The Sun Come Up (Moam Remix)
17. Medina - You & I (Original Mix)
18. Mr. Hudson Feat. Kanye West - Supernova (Calvin Harris Remix)
19. Sebastian Ingrosso - Kidsos
20. Kings Of Leon - Sex on fire (Richard Sharkey & Peter Sar remix)
21. Tiesto - Louder Than BoomLink:

http://rapidshare.com/files/328996842/Tiesto_s_-_Live_at_Club_Life_144__1.1.2010___Best_tracks_of_Club_Life_2009_-_Ti2sto_relase.mp3