Michael Burian startuje novou rezidentní noc

11. ledna 2010 v 9:45 | Kašena - Majitelka tohoto =D
Rozhodli jsme se vytvořit pro vás noc, během které uděláme vše pro to, abyste se po celou dobu cítili jako v nebi resp. "In Heaven". Bohemian Recordings a Decadance zvolili nejvhodnějším útočištěm pro novou noc Michaela Buriana taneční vinohradský klub Retro zejména pro jeho geniální polohu a optimální kapacitu 1200 osob.

Populární český dj Michael Burian vždy odehraje 3 hodinový set a pokaždé mu pomůže i hlavní host večera, který doplní jeho produkci live vystoupeními ( vokály, MC, nástroje apod. ).
Další zdroje nebeského záření zajistí tematická projekce, dekorace, performance, kostýmy, dancers atd.

A kdo že na vás čeká za premiérově otevřenou nebeskou branou ? Michael Burian jako svého hosta a ozdobu stage, která je jí stejně pokaždé malá, pozval známou zpěvačku Tonic z Londýna. Andělé ji hodili do hrdla talent lopatou a její neutuchající proud energie zanechá stopy i na vás, stejně jako na tančících, které přivádí do varu na akcích po celém světě.

Výběr support Djs bude vždy velmi důkladný a jediným ukazatelem bude jejich schopnost dostat, resp. udržet partypeople ve varu po celou noc. Ostatním zůstává nebe zapovězeno.
Premiéru jsme chtěli vložit do rukou těm, kteří vědí co je to zábava a proto se za mixpult postaví zkušení matadoři taneční scény a Michaelův support vytvoří djs Carl Lope a Marcos.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama