Česká Sensation odhalila letošní line-up

11. dubna 2010 v 20:29 | Kašena - Majitelka tohoto =D

Po měsících spekulací a dohadů je znám line-up letošní Sensation, která v sobotu 29. května promění pražskou O2 arenu v magický svět Wicked Wonderland. Až 17.500 návštěvníků bude bavit šestice DJ´s, z nichž dva budou mít před domácím publikem velkolepou premiéru.

A kdo se tedy na letošním vydání Sensation představí? Francouzská DJská superstar Martin Solveig, holandská legenda a miláček domácího publikaMarco V, německá hvězda Jerome Isma-Ae, holandský Sensation rezidentErick E, tajemný muž s maskou, který si říká Mr. White, a konečně domácí hvězda s mezinárodním renomé, Michael Burian.

Martin Solveig je jeden z nejžhavějších houseových producentů současnosti, jehož hity dominují snad všem hudebním televizím či radiovým hitparádám, a my budeme mít konečně šanci zažít jeho vystoupení i u nás. Martin má na svém kontě několik studiových alb, singlů, videoklipů, a spolupráci s mnoha zajímavými jmény, z nichž všichni jistě znají jeho francouzského kolegu Davida Guettu, se kterým pravidelně vystupuje a produkuje. Právě tato dvojice patří k tomu nejlepšímu, co aktuálně prezentuje Francii na poli houseové hudby. V roce 2009 získal Martin Solveig ocenění francouzského ministra kultury za významný přínos umění a jeho propagaci ve Francii. Po Belgii tak bude Praha jeho dalším vystoupením v rámci Sensation Wicked Wonderland.

sensation

Marco V se na Sensation vrací po dvou letech, kdy jeho závěrečné vystoupení patřilo k tomu nejlepšímu z celé noci. I tentokrát se Marco představí s tím nejlepším, co současná taneční scéna nabízí, a potvrdí, proč je u domácího publika jedním z nejoblíbenějších zahraničních DJů. 

Jerome Isma-Ae, německá DJská hvězda, která každým dnem stoupá na pomyslném tanečním nebi výš a výš. Jeho skvělé producentské a remixérské počiny zní v setech nejpopulárnějších DJů na tanečních parketech po celé planetě. Jerome vystupuje v nejlepších klubech a na nejprestižnějších tanečních eventech na všech kontinentech, ke kterým premiérově přibude právě Sensation.

Erick E
 je jedním z rezidentů Sensation, a v Praze vystupoval poprvé vloni v rámci HouseQuake. Po roce se vrací sólově, a právě jeho set bude otevírat osmihodinovou show ve znamení Wicked Wonderland.

sensation

Mr. White
 měl svou velkou premiéru vloni v Amsterdamu, kde roztančil dav svým Minimal-Houseovým setem. Po Holandsku, Německu, Polsku, Belgii či Dánsku se tento tajemný muž s maskou představí i u nás. Připravte se na cestu temnějšími zvuky elektronické hudby, na kterou vás vezme Mr. White.

Michael Burian
 je jméno, po kterém domácí fanoušci volali snad nejvíce. Jeho vystoupení na minulých edicích Sensation byla vždy odměněna velkými ovacemi, a i tentokrát si připravil něco speciálního. Představí zde svoji novou skladbu, kterou zatím uvedl pouze na letošní Winter Music Conference v Miami, kde se mu dostalo jedinečné možnosti vystupovat jako jedinému českému DJovi. Kromě této nové sklady se můžete těšit také na živé vystoupení v doprovodu zpěváka pocházejícího z NYC, který si říká Peyton.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama